.

شارژ پلاس

موفقیت

تنها دلیل نفس کشیدن

رشد فردی

مقدمه

خیلی اسم قشنگیه…

هر موقع در موردش صحبت می شه احساس شور و شعف خاصی برای رسیدن بهش تو چشم ها موج میزنه. اصلاً مگه میشه تو دنیا زندگی کرد و به عشق چیزی غیر از موفقیت نفس کشید؟

حتماً یادتونه از بچگی دوست داشتیم از موفقیت هامون بگیم و آدم ها تشویقمون کنند و حتی موفقیت هایی که قراره تو آینده به اون دست پیدا کنیم و به اطرافیانمون شرح بدیم . اما یه جای نگران کننده همیشه وجود داره که درصدی بسیار پایینی تو زندگیشون به موفقیت می رسند و بقیه فقط در آرزوی اون موفقیت خواهند موند و معمولا شکست میخورند.

قراره تو این نوشته خودمونی یک بار برای همیشه راه موفقیت خودمون رو پیدا کنیم و با قدرت برای رسیدن به اون تلاش کنیم. به شما قول می دهم اگر با دقت مطالب این نوشته رو دنبال کنید به این نتیجه بزرگ خواهید رسید که شما هم می توانید به آرزوهایتان برسید و همین الان قدم بزرگی برای رسیدن به آن بردارید.

حتماً ببینید: کلید موفقیت

اصلاً موفقیت به چی میگن؟

موفقیت از آن دسته کلماتی است که هر کس تعریف خاص خودش را از آن دارد.

یکی موفقیت را در پول و ثروت می بیند و دیگری در شهرت، یکی در رشد فردی می بیند و کسی هم در رضایت از زندگی، یک نفر هم در ترک تنبلی میبیند و دیگری در خلاق شدن.

شک نکنید اگر کمی با جزئیات به کلمه موفقیت و تعریف آن توجه کنیم خواهید دید که به ازای هر نفر در دنیا تعریفی برای موفقیت وجود دارد. پس این نکته مهم را هیچ گاه فراموش نکنید که اگر قرار است روزی کسی برای شما موفقیت را تعریف کند آن کس شخصی نیست جزء خودتان.

دلیلش هم مشخص است، چون هر کس بهتر از بقیه هدف خودش را می شناسد و می داند که چه چیزی و با چه درجه و شدتی حالش رو خوب می کند و رضایت از زندگی برای او ایجاد می کند.

همین الان دست به کار شوید و بنویسد که موفقیت از دید شما چیست؟ به چه جایگاهی برسید خود را موفق می بینید؟ با چه درآمد ماهیانه ای؟ دوست دارید چه تاثیراتی از خودتان به جا بگذارید؟ سطح سلامتی روحی و جسمیتان در چه حدی باشد؟ و… دقت کنید ده ها سوال دیگر از این موضوعات باید از خود بپرسید تا پازل تعریف موفقیت شما تکمیل شود.

در حقیقت موفقیت حاصل یک درصد کار است که خود از ۹۹ درصد خطا حاصل شده است.

رشد فردی

چی کار کنیم موفق می شیم؟

خیلی از افراد رو دیدم که دنبال رازهای عجیب و غریب برای موفقیت هستند تا یک شبه به موفقیت برسند! اجازه بدهید خیال این افراد رو رو راحت کنم. ما موفقیتی که یک شبه به دست بیاید اصلاً نداریم!

در همین راستا ابتدا بهتون توصیه میکنم کلیپ پایین رو که درباره راز موفقیته ببینید تا بیشتر متوجه این موضوع بسیار مهم بشید.

راز موفقیت چست؟ ( شارژ پلاس ۴)

موفقیت
موفقیت

 

پس کاملاً از فکر اشتباه این موضوع خارج شوید. چون درصدی به شما کمک نخواهد کرد و فقط وقت شما را تلف می کند. شما برای موفقیت راهی ندارید جزء کار کردن روی خودتون و رشد فردیتون.

باید آموزش های لازم رو تو موضوع تخصصیتون ببینید، مطالعه باید از برنامه های ثابت روزانتون باشه و مهارت های لازم مسیرتون رو کسب کنید. تنبلی و اهمال کاری از سدهای محکم موفقیت شماست، خودتون رو بارها شارژ کنید و این مطلب مهم رو هیچ وقت فراموش نکنید که باید بارها شکست بخورید و کسب تجربه بکنید و از درس هایی که گرفتید در مسیر موفقیتتان استفاده کنید.

به شما این اطمینان رو می دهم که اگه اقدام کردن مستمر تو مسیر اهدافتون از برنامه های ثابت روزانتون باشه، موفقیت براتون دست یافتنی خواهد شد.

حتماً بخوانید: اشتباه هدفگذاری

رشد فردی

سرعت دهنده های موفقیت

یه سری از کارها، زمان ها، مکان ها و افراد وجود دارند که شما به محض تماس با آنها انرژی و شارژتان به بالاترین حد خود می رسد.

اگر انسان تیزحسی باشید حتما همین الان لیستی از سرعت دهنده های موفقیت خود درست می کنید تا گام بلندی برای رسیدن به رویاهایتان برداشته باشید. موارد زیر از مهمترین سرعت دهنده های موفقیت شما می تونه باشه.

* کلاس های رشد فردی، موفقیت و… که کلی به انرژی و مهارت های شما اضافه کنه.

* دوستان و اطرافیانی که اهل رشد و موفقیت هستند.

* تو رویاهاتون زندگی کنید و خودتون و هرلحظه به اون نزدیک ببینید.

* تصویر سازی درستی از موفقیت و جایی که قراره به اونجا برسید به طور مرتب داشته باشید.

با اطمینان به شما می گم که همین چند مورد که تو نگاه اول شاید ساده به نظر بیاد سرعت رشد شما رو چند برابر خواهد کرد و لبخند رضایت رو به لب های شما خواهد نشوند.

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد.

موفقیت

خطرناک ترین اشتباه در مسیر موفقیت

بدون شک یکی از مهلک ترین و خطرناک ترین اشتباهات انسان ها در مسیر موفقیت اینه که فقط به شیرینی موفقیت فکر میکنند و بر این باورند که مسیر موفقیت فقط پُر است از لبخند ها و احساس خوشبختی و رضایت از زندگی. چرا که ما فقط لبخندها و پیروزی های افراد رو وقتی که به موفقیت می رسند می بینیم و خبری از رنج ها و سختی های که اونها تو این مسیر کشیدند نداریم.

ما اکثر اوقات نمی دونیم که این پیروزی حاصل روزها، ماه ها و بلکه سالها تلاش و کوشش هایی است که در پشت صحنه اتفاق می اُفته و کسی از آنها خبر نداره و به همین علت هم تمام مسیر موفقیت رو شیرین ، رویایی و بدون دردسر تصویر می کنند.

بدون شک کسی که به موفقیت میرسه بارها و بارها از شکست ها و کارهایی که به سرانجام نرسیده اذیت شده و شاید تصمیم به رها کردن ادامه مسیر گرفته باشه. امّا دوباره بلند شده و کار رو از سر گرفته و ادامه داده تا به هدف دلخواه رسیده.

وقتی کسی با این طرز تفکر پیش می ره و مُدام به شیرینی ها و خوبی های مسیر فکر می کنه، با برخورد به اولین سختی و مشکلات مسیر تفکر ناتوانی در او پیش میاد. چون اون سختی با تصور موفقیت او که همون خوشی و لبخنده در تضاد است و به همین علت هم شاید خیلی زودتر از دیگران دست از مسیر بکشه و آن کار رو رها کنه و فایل اون کار رو برای همیشه توی ذهن خودش ببنده.

پس مهلک ترین و خطرناکترین اشتباه شما توی این مسیر می تونه این باشه که اوایل کار خودتون رو با انتهای کار افراد موفق که همون زمان لذت بردن از رسیدن به موفقیته مقایسه کنید.

موفقيت، تحقق تدريجی يک هدف ارزشمند است.

موفقیت
موفقیت

سنگریزه های موفقیت

در مقابل سرعت دهنده ها مواردی هم هستند که سرعت رشد شما رو کم خواهند کرد؛ این بخش سنگریزه نام گرفت چون خیلی از اوقات به خاطر کوچک بودنش دیده نمیشه و از اون غفلت میشه. موارد زیر سنگریزه هایی هستند که شاید تو نگاه اول بزرگ به چشم نیان اما حتماً اجازه نخواهند داد که شما اوج بگیرید و بدرخشید:

* پی گیری کردن و مجاورت داشتن با اخبار منفی

* مشاهده زیاد تلوزیون و فیلم های تلوزیونی

* حضور بدون دلیل در شبکه های اجتماعی

* معاشرت با افراد بی هدف و کم انرژی

این بخش رو به شدت جدی بگیرید و لیست بالارو خودتون تکمیل کنید. فاصله نگرفتن از این کارها همیشه شما رو با یک تهدید جدی برای نرسیدن به موفقیت تهدید خواهد کرد.

حتماً بخوانید: مشکلات موفقیت

کتاب های موفقیت

نمیدونم تا الآن چقدر کتاب در حوزه موفقیت و رشد فردی خوندید. اما حتی اگه یک کتاب در این باره مطالعه کرده باشید، متوجه شدید که چقدر خوندن این کتاب ها به آدم انگیزه و انرژی میده و تا چه حدی شما رو به موفقیت نزدیک میکنه.

بهتون پیشنهاد میکنم حتماً کتاب در این باره زیاد بخونید. چون خود من با این تجربه ای که الآن دارم، باز هم روزانه وقت زیادی برای مطالعه میذارم. چون میدونم مطالعه چه تأثیر به سزایی در سرعت رشد و موفقیت داره.

اما یه خبر خوب! من ۱۰ تا از بهترین کتاب های دنیا رو که با موضوع رشد فردی و موفقیت نوشته شده اند و تا کنون فروش بسیار زیادی داشته اند، براتون آماده کردم که میتونید نام اونها رو در عکس زیر مشاهده کنید.

راستی، اگه میخواید اطلاعات کامل تر و بهتری رو درباره این کتاب ها بدونید، حتماً مقاله کتاب های موفقیت رو که خیلی جامع تر به این موضوع پرداخته، مطالعه کنید.

برای این کار روی کلمه کتاب کلیک کنید.

بهترین کتاب های رشد فردی و موفقیت
بهترین کتاب های رشد فردی و موفقیت

حتماً بخوانید: کتاب های رشد فردی

موفقیت
موفقیت

نویسنده: مجتبی مصطفایی
نویسنده: مجتبی مصطفایی مدیر و مؤسس مجموعه گام برتر مدرس رشد فردی و موفقیت

.

 1. محمد رضا فکری

  سلام
  خیلی خیلی عالی بود

  قید قابل تاملی داشت این جمله : “باید” بارها شکست بخورید و تجربه کسب کنید

  امیدوارم همه دوستان با لذت تمام شکست هاشون رو بپذیرن تا به اوج موفقیت برسن

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   کاربر گرامی سلام
   بهتون تبریک میگیم که در مسیر رشد و موفقیت قرار گرفتید
   براتون بهترین آرزوهارو داریم
   ممنون از همراهی شما

   پاسخ دادن
 2. معصومه شاهری

  سلام.برداشت دوم.خداروشکر درراه موفقیت هستم.چون مقاله گفت کسی از دیروز بهتر است موفق است.به لطف این کارگاه مطالعه بنده بیشتر شده.سپاس از مقاله عالی

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   سلام
   خوشحالیم که از مطالب به خوبی استفاده می کنید
   سپاس از همراهی شما

   پاسخ دادن
 3. رقیه کریمی

  سلام مطالعه کردم

  پاسخ دادن
 4. ام لیلا احمدی

  مطالب تماما القا کننده انگیزه و نشاط بودند ان شاءلله بتونم با اعتماد به نفس و ایمان این حال خوب درک کنم .
  تشکر از استاد حقیقت گو ، شاد و مصمم

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   ممنون از انرژی خوب شما کاربر عزیز
   موفق باشید

   پاسخ دادن
 5. Pariya_amirpor

  عالی بود خیلی خوب بود ممنون از شما💎💎
  بهترین مقاله بود

  پاسخ دادن
 6. الهه ابراهیمی

  سلام استاد عزیز وقتتون بخیر.
  من تا حالا با شما برخوردی نداشتم ولی
  تو همین دو سه روز با شنيدن وويس ها و مقاله هاي پر انرژی تون کلی اميدوار شدم…
  ممنون از شما و انرژی مثبتی که به همه انتقال ميديد…🌼

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   کاربر گرامی سلام
   ممنون از حس خوب شما
   بهتون تبریک میگم که به دنبال رشد و موفقیت هستید
   موفق و سربلند باشید

   پاسخ دادن
 7. مینا اصل اسکندر

  زندگی کوتاه است و اهداف ادمی وسیع و گسترده برای رسیدن به آن تلاش و سرزندگی و ایستادگی شرط اول مقابله با ناهنجاریهای به امید بهترینها

  پاسخ دادن
 8. ناشناس

  سلام
  موفقیت یعنی هربار زمین خوردی بلندشی
  باتشکر

  پاسخ دادن
 9. مهدی حسین نژاد

  سلام
  بسیار مطالب ناب و درجه یکی بود
  واقعا درسته نباید منتظر موفقیت یک شبه باشیمو باید برای هدفمون از همین الان شروع کنیم و قدمی برداریم

  پاسخ دادن
 10. حمیده

  سلام مطالب مفیدی بود من بسته پیش نیاز دوره را چند روز قبل از شروع دوره طبق برنامه تمام کردم تا شروع دوره احساس می کردم شارژم کم شده البته فیلم سکسکه را بیش تر از یک بار دیدم

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   کاربر گرامی سلام
   سپاسگزارم که با یک اشاره همه کارها رو انجام دادید
   عملکرد خوبی داشتید
   متشکرم

   پاسخ دادن
 11. hajiali

  سلام استاد وقتتون بخیر
  مقاله خیلی خوبی بود ,تو مقاله ذکر شد اهمال کاری سد محکم موفقیت می تونه باشه, من با خوندن کتاب خودتو شارژ کن تونستم اهمال کاری خودم رو با تکنیک ۵ دقیقه کمرنگ کنم 🙂 …
  ممنون از شما موفق باشید

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   سلام
   ممنون از پیگیریتون موفق باشین

   پاسخ دادن
 12. صفری

  با سلام مقاله ی مفیدی بود امیدوارم بتونیم راهکار ها رو درست اجرایی کنیم و از شکست ها نا امید نشیم

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   بله ما هم همین طور امیدواریم و هدف ما هم همین هست…

   پاسخ دادن
 13. صفری

  مطالب بسیار اموزنده بود ب امید عملی کردن توصیه ها و نا امید نشدن از شکست ها و رسیدن ب موفقیت

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   بله ما هم امیدواریم که همه دوستان به موفقیت برسند و هدف ما هم همین هست…

   پاسخ دادن
 14. معصومه تیموری

  همینقدر که توی مسیر حرکت میکنیم یعنی داریم قدم به قدم به سمت موفقیت و پیشرفت گام برمیداریم. همین حرکت توی مسیر میتونه روز به روز مارو پیشرفت بده و یک قدم به هدفمون نزدیکتر کنه.

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   بله کاملا حق با شماست. موافقم…

   پاسخ دادن
 15. مهدی پاکدامن

  چه تعریف زیبایی بود از موفقیت
  خیلی ممنونم از نوشتن این مقاله…

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   سلامت باشید
   ممنونم از شما…

   پاسخ دادن
 16. Shahri

  با سلام خدمت شما بسیا بسیار عالی است.تابه حال از این مقاله ها نخوانده بودم و همین الان برای اولین بار فهمیدم که راه موفقیت چیست
  با تشکر از شما

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   خداروشکر که راه موفقیتتون رو پیدا کردید
   امیدوارم که با قدرت به سمت اهدافتون پیش برید…

   پاسخ دادن
 17. کیانمهر

  باعرض سلام خیلی ممنون ازمطالب قشنگتون
  من دوست دارم که به هدفم برسم با برنامه ریزی وموفق بشم امیدوارم بت کمک شما به هدفم برسم

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   سلام. ممنونم از شما . امیدوارم تو بهترین حالت ممکن گام بردارید و به اون هدفی که میخواید برسید…

   پاسخ دادن
 18. ناشناس

  باعرض سلام
  خیلی ممنون از مطالب زیباتون کاش بتونیم به صورت عملی در زندگی انجام میدادیم ونتیجه رو یاد داشت می کریدم

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   سلام.
   امیدوارم که به صورت عملی و خییییلی زود موفقیت رو به چشمان خودتون ببینید…
   راستی کاش اسمتون رو هم مینوشتید تا ما بدونیم این پیام رو چه کسی داده

   پاسخ دادن
 19. سمیه تیموری

  سمیه تیموری
  موفقیت از دید من رسیدن به رشد فردی است که اگر اتفاق بیفتد موارد دیگر خود به خود درست می شود.

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   بله نظر شما هم کاملا درست است چون همون طور که تو مقاله رشد فردی هم آورده شده، بزرگ ترین عامل موفقیته…

   پاسخ دادن
 20. صغری تیموری

  سلام مطالب بسیار مفید بود.

  پاسخ دادن
 21. حسین غفاری

  سلام
  ممنون

  پاسخ دادن
 22. معصومه شاهری

  سلام.استاد بزرگوار.با توجه به صحبتهای روز دوشنبه و مقاله امروز بنده متوجه این مطلب شدم که انسان به دنیا آمده برای حرکت کردن نه نشستن.و در راه رسیدن به موفقیت شکستها و سنگریزه های زیادی وجود دارد که نباید مانع حرکت شود همان طور که شما فرمودید حتی یک درصد موفقیت بر۹۹درصد شکست برتری دارد.سلامت و پاینده باشید.

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   سلام. بله کاملا درسته.
   اما متاسفانه خیلی ها بدون هیچ حرکتی انتظار موفقیت دارند و این افراد همان کسانی هستند که سعی در یک شبه ره صد ساله رفتن رو دارن. اما خب نابرده رنج گنج میسر نمیشود…

   پاسخ دادن
 23. منیر سادات حسینی

  با عرض سلام خدمت استاد گرامی
  ممنون از مقاله خوبتون.تمام مطالبی که درمورد موفقیت در ذهنم پراکنده بود و تصویر وتعریف خاصی ازین کلمه را نداشتم بسیار زیبا و روان بیان کردید و انگیزه ام را برای رسیدن به موفقیت بالا بردید
  سپاس فراوان

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   سلام. بسیار هم عالی
   امیدوارم انگیزتون همیشه در بالاترین مقدار ممکن باشه…

   پاسخ دادن
 24. معصومه قلی زاده

  مطالبی خوب و مفید
  مغرور نشویم
  تغییر
  هدف
  ممنون از شما،به امید موفقیت تلاشگران شجاع👍

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   خیلی ممنون از شما
   امیدوارم شما هم هدفتون مشخص باشه، هم مغرور نشید و هم تغییر کنید در جهت مثبت تا به موفقیت برسید…

   پاسخ دادن
 25. معصومه قلی زاده

  زیبا بود و کاش همه ی آنهایی که به موفقیت دست پیدا می کنند این نکته که: درخت هر چه بارش بیش، سر به زیر تر رو فراموش نکنند و غرور نگیرند.
  مطالب مفید و خوب… 🙏
  به امید موفقیت همه ی تلاشگران شجاع👍

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   ممنون از شما

   بله آرزوی قشنگیه…

   پاسخ دادن
 26. نسرین اجودانی

  عااالیییییی ممنون از توضیحاتتون دریچه ای جدید برومون باز شد 💐

  پاسخ دادن
  1. گام برتر

   گام برتر

   مچکر از شما

   شک نداریم روزی شما رو تو اوج خواهیم دید

   پاسخ دادن
 27. سهیلا کریمی

  عالی بود ممنون

  پاسخ دادن
 28. معصومه حسین نژاد

  سلام
  عالیی بود
  نکات مهمی که در زندگیم کار بردی بود در این مقاله گرفتم
  باتشکر از آقای مصطفایی وتیم گام برتر برای مقالات خوبشون

  پاسخ دادن
 29. sahar aliverdi

  واقعا تعریف عالی واسه موفقیت پیدا کردم ممنون و مچکر♡

  پاسخ دادن
 30. مرضییه غفاری

  سلام خدمت استاد مصطفایی از اینکه موضوع موفق بودن ا ز تمام جهات مطرح کردید جای تقدیر و تشکر دارد .

  پاسخ دادن
 31. پارسا هموله

  واقعاااااااا بهترین مقاله ای بود که توی عمرم خوندم
  مطمعنم که این مقاله به درد همه میخوره چون به مسائل ساده هیچ کدوممون توجه نمیکنیم
  خییییییلی ممنون ازتون

  پاسخ دادن
 32. محمد

  سلام و عرض خسته نباشید
  یه نکته ای خیلی بران جالب بود و این بود که بعضی وقتا ما فکر میکنیم یه موضوع خیلی ساده است اما نمیدونیم چقدر باعث پیشرفتمون میشه
  با تشکر از تیم رویایی گام برتر

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   سلام خدا قوت
   کاملا درسته
   ممنون از توجه شما

   پاسخ دادن
 33. مهدی پاکدامن

  سلام
  امروز با خوندن این مقاله به تعریف قشنگ‌تری از موفقیت رسیدم اونم اینه که اگه با دیروزت فرق داشته باشی تو موفقی
  خیلی عالی بود
  ممنونم از شما و تیمتون❤️

  پاسخ دادن
  1. محمد

   مهدی جان آرمتو یادت نره
   البته تا وقتی که من هستم انشاء الله نمیذازم یادت بره
   چون باید جهانی بشه
   #MP

   پاسخ دادن
   1. مهدی پاکدامن

    ❤️MP❤️

    پاسخ دادن
 34. Maryam sardari

  سلام خیلی عالی بود و این جملشو خیلی دوست داشتم که موفقیت فقط رسیدن به هدف نیست و همین که بهتر از دیروزی یعنی موفقی.بیشتر ما فکر میکنیم تا به هدف نرسیدیم پس موفق هم نشدیم و این طرز فکرو باید عوض کنیم.

  پاسخ دادن
 35. محمد حسرتی

  سلام مثل همیشه عالی و مفید بود ممنون از زحمتی که کشیدید.

  پاسخ دادن
 36. محمدرضا مختاری

  سلام
  دو بار خوندم
  عالی بود
  سپاس از این همه زحمت و هوش و نبوغ

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   سلام
   شما واقعاً در گروه خوب عمل می‌کنید
   ممنون از شما

   پاسخ دادن
 37. سعید

  بسیار عالی
  تشکر از زحماتتون

  پاسخ دادن
 38. علیرضا وطن پور

  سلام
  مقالتون رو خوندم خیلی عالی بود.

  پاسخ دادن
 39. علی احمدزاده

  سلام به دوستان و همچنین استاد مصطفایی
  استاد مقاله ای بسیار زیبا داشتید و واقا با این نکات ما میتونیم در زندگیمون موفق بشیم من خودم از همین الان سعی میکنم که کمتر سراغ تلفن همراهم و تماشا کردن فیلم برم واقا با این مطالب شما انرژی خاصی به ما میدهید متشکرم 💗

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   سلام
   ممنون از انرژ ی خوب شما
   شک نداریم روزی شما رو تو اوج خواهیم دید

   پاسخ دادن
 40. Pariya_amirpor

  سلام مثله همیشه عالی بود واقعاادم توی شب این مقاله هارو میخونه انرژی خاصی میگیره ای کاش یکی بود که موقعی که خوابیم این مطالبو میاورد توی خوابمون واقعا حتی یک لحظه از دست دادن وقت ضرره.
  تشکر فرااااواااان

  پاسخ دادن
 41. Mahdi_hoseinnejhad

  سلام

  خیلی عالی توی این مقاله به همه ی سوالاتی که تو ذهنم بود پاسخ دادید

  اصلا موفقیت توی دید هر شخصی فرق میکنه…

  تشکر از استاد عزیز

  پاسخ دادن
 42. Zahra keivandarian

  به نام خدا

  باسلام وخسته نباشید به اعضای گروه رشد فردی من موفقیت رارسیدن به تمام آرزو هایم می دانم ومیدانم باتلاش روزیبه تمام آرزوهایم خواهم‌ رسید.

  متن خیلی زیبا وپر انرژی بودو من لذت بردم 👌👌

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   سلام خداقوت
   شک نداریم روزی شما رو تو اوج خواهیم دید
   ممنون از انرژی خوب شما

   پاسخ دادن
 43. hajiali

  سلام
  خيلي عالي و مفيد بود يجوري كه الان ساعت ١١:٣٠ شبه من دارم اين مقاله رو قبل خوابم ميخونم دلم ميخواد بلند شم تا صبح فكر كنم و بنويسم 💪🏻
  ممنوم استاد

  پاسخ دادن
 44. لیلارفیعی

  رفیعی
  سلام به استاد ودوستان پر انرژی و خوب
  واقعا مطالب اونقدر خوب پر محتوا و عالی نمیدونم
  چه کلمه ای بکار ببرم مفید وآموزنده تشکر وخدارا شکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*