درباره گام برتر

رسالت گام برتر تو یه سطر

مهم ترین چیزی که در دنیای امروزه برای مردم ایران و در کل تمام دنیا، واجب و ضروری است، آموزش دیدن است. آموزش، دید افراد را نسبت به زندگی تغییر می دهد، باعث افزایش مهارت های آن ها می شود،باعث ارتقای شخصی می شود و در کل می تواند مسیر زندگی همه مردم را به سمت موفقیت تغییر دهد.

به همین دلیل، موسسه گام برتر، از 13 سال پیش که تأسیس شده تا کنون، رسالتی جز آموزش دادن به مردم ندارد و به همه افراد در راستای ارتقای شخصی آن ها کمک می کند. مهم ترین این آموزش ها نیز، استعدادیابی است که به طرز فوق العاده ای مقصد و مسیر اصلی افراد را به آن ها نشان می دهد و بیانگر آینده درست آن هاست. بعد از استعدادیابی، سایر مهارت های افراد نیز در همان راستا تقویت می شود.

پس رسالت ما در گام برتر، آموزش به افراد و کمک به برداشتن گام برتر آن ها در زندگی شان است و تمام تلاش خود را نیز در این مسیر به کار می گیریم.

گام برتر به روایت آمار و ارقام

طی این سال ها فعالیت های بسیار زیادی توسط مجموعه گام برتر انجام شده که اگر قرار باشد آمار تک به تک آن ها را بررسی کنیم، قطعاً حساب آن ها به مرور زمان از دستمان در می رود! اما اگر قرار باشد یک آمار کلی از شرایط فعلی گام برتر داشته باشیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

0 +
شرکت کنندگان دوره ها
0 %
رضایت مشتریان

پکیج های آموزشی گام برتر

مجموعه گام برتر بیش از 20 پیکج آموزشی فوق العاده در زمینه های مختلف، همان طور که در بخش رسالتمان نیز گفتیم، تهیه و تدوین کرده است که هر کدام از آن ها، می تواند به تنهایی مسیر زندگی افراد را متحول کرده و به برداشتن گام برتر زندگی آن ها کمک کند. در بخش زیر میتوانید برخی از این پکیج های آموزشی را مشاهده کنید.

خدمات ویژه گام برتر

مجموعه گا برتر، علاوه بر این دوره های آموزشی، برخی خدمات فوق العاده هم به شرکت کنندگان دوره های خود و سایر افراد ارائه می دهد که بد نیست با برخی از آن ها در این بخش آشنا شوید.

تربیت مدرسان حرفه ای

لایوهای اختصاصی

کوچینگ شخصی

بررسی دائمی شرکت کنندگان

پشتیبانی لحظه به لحظه

برگزاری دوره های VIP

گارانتی بازگشت وجه پکیج های گام برتر

بارها و بارها در این سال هایی که موسسه گام برتر در حال فعالیت است، دیده ایم افرادی را که خودشان را از آموزش دیدن و رشد و پیشرفت محدود کرده اند آن هم فقط به یک دلیل: شک و تردید.

این افراد به نوعی حق دارند؛ زیرا به هر حال بخشی از درآمد خود را می خواهند به آموزش اختصاص دهند که می توانند با آن خیلی کارهای دیگری نیز انجام دهند و اگر خدای نکرده نتوانند از آن آموزش خروجی خوبی دریافت کنند، حتماً دید بسیار منفی نسبت به آن پیدا خواهند کرد و با یک جمله مانند: آموزش هیچ تأثیری نداره و همش کلاهبرداریه! برای همیشه از آن دوری می کنند و طبیعتاً رشد زیادی هم نصیبشان نخواهد شد.

اما از آنجایی که رسالت موسسه گام برتر کمک کردن به افراد به وسیله آموزش است، تصمیم گرفتیم که خیال همه افراد را از خرید خود راحت کنیم تا به قول خودشان تحت هیچ شرایطی از آموزش دیدن متضرر نشوند؛ اگر از آموزش راضی باشند که حتماً گام بزرگی در مسیر موفقیت خود برداشته اند و اگر هم این اتفاق برایشان رخ ندهد، هزینه ای که پرداخت کرده اند را تماماً و بدون هیچ کاستی دریافت کنند! در کلیپ زیر می‌توانید شرایط این گارانتی فوق العاده را به طور کامل و دقیق مشاهده کنید.

اپلیکیشن گام برتر

همین حالا شما می توانید اپلیکیشن گام برتر رو نصب کنید و از هدیه 250000 ریالی آن هم بهره مند بشید.

اعضای تیم فوق ستاره گام برتر

علیرضا وطن پور

علیرضا وطن پور

مدرس و مشاور استعدادیابی

آقای همایی

محمدمهدی همایی

گرافیست و تدوین

مهدی پاکدامن

مهدی پاکدامن

مدیریت فضای مجازی

طیبه جهان بین

مشاور استعدادیابی و موفقیت

امیرحسین حقگو

مدیر وبسایت

حدیثه حاجی علی

تیم محتوای سایت

مهدی حسین نژاد

تیم تولید محتوا

محمدمهدی آباده

محمد مهدی آباده

مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ

محمدرضا شهری

محمدرضا شهری

تیم محتوای سایت

خانم کرمی 2

فاطمه کرمی

مدرس و مشاور سخنرانی و فن بیان

معصومه تیموری

تیم تولید محتوا

خانم جواهری

سمانه جواهری

مدرس و مشاور اینستاگرام

نظر شما درباره گام برتر

اما اگر شما جز افرادی هستید که تا کنون از خدمات آموزشی گام برتر استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنم چند کلیپ زیر را که نظر برخی از شرکت کنندگان دوره های مختلف مجموعه و برخی از اساتید موفق و معروف حوزه موفقیت درباره ما می باشد را مشاهده کنید:

صفحه اینستاگرام فوق العاده گام برتر

صفحه اینستاگرام گام برتر، یکی از بهترین پیج های آموزشی کشور محسوب می شود که به خاطر دلایل زیر، دنبال کردن خود آن می تواند به اندازه شرکت در بهترین دوره های آموزشی برای شما تأثیرگذار باشد.

راه های ارتباطی با گام برتر

برای ارتباط با تیم گام برتر، می توانید فرم زیر را پر کنید و یا از طریق راه های ارتباطی، با ما در تماس باشید

مشاورین گام برتر هم اکنون آنلاین می باشند!
مشاوره آنلاین واتس آپ

استعدادیابی،فن بیان و رفع خجولی،اعتماد به نفس،برنامه ریزی،انتخاب رشته و شغل،رفع تنبلی و افزایش انگیزه،سایت و اینستاگرام،کسب درآمد از آموزش

به راحتی می توانید با پیام به فقط یکی از مشاورین در واتس اپ منتظر پاسخ خود بمانید!
مشاورین گام برتر هم اکنون آنلاین می باشند!
مشاوره آنلاین واتس آپ

استعدادیابی،فن بیان و رفع خجولی،اعتماد به نفس،برنامه ریزی،انتخاب رشته و شغل،رفع تنبلی و افزایش انگیزه،سایت و اینستاگرام،کسب درآمد از آموزش

به راحتی می توانید با پیام به فقط یکی از مشاورین در واتس اپ منتظر پاسخ خود بمانید!