.

گزارش کارگاه یکروزه مادر برتر

رشد فردی

گزارش ویدیئویی این کارگاه

http://

 

 

کارگاه آموزشی مادر برتر با حضور بیش از یکصد نفر از مادران فعّالی که در پی ساختن فردایی بهتر برای عزیزانشان هستند ،در روزهای دو شنبه و سه شنبه مورخ ۱ و ۲ بهمن ماه ۹۷ در سه سانس مختلف برگزار شد.

مدرس این کارگاه آقای مجتبی مصطفایی بودند

رشد فردی

در تمام نقاط دنیا مادر به عنوان اصلی ترین و اثرگذارترین عضو خانواده ، میتواند نقش بسزایی در رشد و تعالی سایر اعضای خانواده داشته باشد. به خصوص فرزندان که اغلب تحت تعلیمات مادر قرار دارند و بیشترین آموزه های خود را برای تعیین مسیر زندگی و آینده خویش از مادر فرا میگیرند.

در تلاشیم تا با بالابردن سطح آگاهی و اطلاعات مادران عزیز بتوانیم نقشی کوچک در ساخت آینده کوکان و نوجوانان عزیز به بهترین شکل ممکن داشته باشیم.

پس از تحقیقات فروان و مطالعات بسیاردرباره نحوه تربیت فرزندان و ارتباط مؤثر با آنها و پس از سالها فعالیت در حوزه تربیت کودکان و نوجوانان موضوعاتی را برگزیدیم که دغدغه اصلی والدین ، به خصوص مادران میباشد .

مسائلی از قبیل :

۱.نحوه ارتباط گیری با نوجوانان

۲.نحوه مدیریت مؤثر مادر در منزل

۳.شایع ترین دلایل اختلاف نظر والدین با فرزندان  

۴.دلایل دوری  نوجوانان از فضای خانه و خانواده

و….

رشد فردی
همچنین در این کارگاه یکروزه از استاد علیرضا وطن پور (مدرس و مشاور طب اسلامی-ایرانی)درخواست شد تا دقایقی در مورد نقش تغذیه در خانواده صحبت کنند و اهمیت مادران در این امر خطیر را متذکر بشوند

طب سنتی

دوره های آموزشی تیم گام برتر(فعال در حوزه رشد فردی) با هدف بالا بردن سطح کیفیت زندگی و بهبود روابط خانواده ها تشکیل میشوند .

از خداوند بزرگ سپاسگذاریم که بار دیگر توانستیم گامی مؤثر درجهت آموزش افراد جامعه برداریم.

با آرزوی سلامتی و آرامش برای تمامی مادران این سرزمین.


برای آشنایی بیشتر با دوره مادر برتر اینجا کلیک کنیدگزارش از:معصومه تیموری
گزارش از:معصومه تیموری از تیم گام برتر

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*