زندگی نامه آنتونی رابینز

حتماً شما هم از آوازه بهترین سخنران انگیزشی دنیا شنیده‌اید. کسی که تا چند وقت پیش، فقط تصور می‌کرد که می‌تواند زندگی رویایی داشته باشد، اما الآن آن زندگی رویایی را به حقیقت تبدیل کرده است. زندگی نامه انتونی رابینز یکی از پر فراز و نشیب‌ترین داستان‌هایی است که می‌توان برای شما تعریف کرد. داستانی که پایانش محکوم به مرگ بود، ولی با یک جمله بیدار کننده، تمام برنامه‌های سرنوشت به هم خورد و آقای رابینز به یکی از ثروتمندترین مدرسان جهان تبدیل شد. زندگی نامه آنتونی رابینز را تا انتها بخوانید تا ببینید که فقط یک تغییر ساده‌، تحولاتی را می‌تواند به وجود بیاورد.

زندگی نامه آنتونی رابینز
زندگی نامه آنتونی رابینز
 • آنتونی رابینز
 • اولین موفقیت آنتونی رابینز
 • آنتونی رابینز چطور لاغر شد
 • آنتونی رابینز چطور موفق شد
 • کتاب های آنتونی رابینز
 • ثروت آنتونی رابینز
 • کلیپ انگیزشی از آنتونی رابینز
 • همسر آنتونی رابینز
 • تغییر زندگی با آنتونی رابینز
 • سخنرانی آنتونی رابینز
 • فیلم های آنتونی رابینز
 • باور آنتونی رابینز

در حال بارگذاری...

آنتونی رابینز تاریخ تولد

آنتونی رابینز، متولد 29 فوریه سال 1960 در خانواده‌ای فقیر نشین است. خانواده‌ای که در شمال هالیوود زندگی می‌کردند و شرایط چندان خوبی برای زندگی نداشتند. آنتونی از همان کودکی خودش طعم فقر را چشید و‌ سالیان سال با آن زندگی کرد. هرچه که بود، با آن سوخت و ساخت تا بتواند به زندگی خودش ادامه بدهد. 

روزها، ماه‌ها و سال‌ها گذشت تا این که خود آنتونی از دست فقر و فقیر بودن خسته شد.  دیگر کدام راهی را باید برود که نرفته است؟

هر کاری که می‌کرد، به نتیجه نمی‌رسید. بالاخره تجربه‌هایی که از شکست‌های خودش به دست آورد باعث شد که در دوران دبیرستان‌اش حال و روز بهتری داشته باشد. اوضاع و احوال روحی تونی خیلی بهتر شده بود و راحت‌تر می‌توانست راه درست را انتخاب کند. خود تونی میدانست که این آثار خوب، حاصل شرایط خوبی است که برای خودش ایجاد کرده. پس اگر می‌خواست در جهت رشد باشد، باید از خانواده فقیر خودش دور می‌شد. خب، از آنجایی که منطق برای این فرد بیشتر مهم بود، از خانواده خودش دور و شد و آن‌ها را ترک کرد.

زندگی نامه آنتونی رابینز-گذشته

اولین موفقیت آنتونی رابینز

همانطور که قبل‌تر به شما گفتم، زندگی که آنتونی برای خودش ساخته بود، مملوء از فراز و نشیب بود. زندگی که تنها آمده بود تا او را در هم خورد و بی انگیزه کند. اما وقتی به 22 سالگی رسید، اوضاع تغییر کرد. او بالاخره برای خودش یک خانه خریده بود. خانه‌ای که 40 متر بیشتر نبود، آنقدر کوچک بود که وقتی دو قدم برمی‌داشتید به انتهای آن می‌رسیدید.

تازه، این خانه حتی آشپرخانه هم نداشت که آنتونی رابینز بتواند در آن ظرف‌های غذایش را بشوید. به همین خاطر بود که مجبور بود ظرف‌هایش را در حمام خانه‌اش بشوید. تونی وقتی این خانه را خرید خیلی خیلی خوشحال بود، چون او بالاخره توانسته بود کاری را بکند و همین که از یک سطح پایینی به سطح بالاتر ارتقاء پیدا کرده است خود موفقیت کمی نیست.

او خانه خودش را خرید، اما همچنان درگیر گرفتاری‌های مالی خودش بود. اصلاً آنتونی هر کاری می‌کرد، سریعاً به بن بست‌هایی مثل مالیات و دوستان طلب کارش می‌آمدند و او را نون بخت‌تر از گذشته می‌کردند. 

راز آنتونی رابینز برای موفقیت

آنتونی رابینز از همان کودکی خودش یک عادت خیلی قشنگی داشت که باعث شد خیلی از کار را بکند که هیچ کس تصور نمی‌کرد.، او هر طور که سرکوب می‌شد، دست از رویاهایش بر نمی‌داشت، یعنی حتی اگر کسی او را در زندان می‌انداخت، او همچنان رویا پردازی می‌کرد و تا آخر پای آن‌ها می‌ایستاد.

در سن بیست و دو یا بیست و سه سالگی خودش رویاهایی را داشت که همیشه می‌خواست به آن‌ها برسد. او همیشه با خودش فکر می‌کرد که در خانه‌ای میلیاردی زندگی می‌کند و دارای یکی از لوکس‌ترین ماشین‌های روی زمین است و همسر خیلی دوست داشتی و جذابی  دارد.

آنتونی رابینز همیشه دوست داشت که به همه این چیزهایی که فکر می‌کرد برسد. اصلاً همه ما دوست داریم به چنین آرزوهایی برسیم. همه ما دوست داریم که در یکی از لوکس ترین خانه‌های روی زمین زندگی کنیم و ماشینی میلیاردی را داشته باشیم.

رویاها دست یافتنی هستند. اما سوالی که همیشه برای بیشتر آنتونی مطرح شد، این بود که چطور می‌تواند به آن‌ها برسد؟ هر طور که بخواهید فکر کنید، در نهایت به پشتکار و سرسختی می‌رسید، اگر این دو عامل را نداشته باشید، حتماً رویاها در حد همان رویا باقی می‌مانند. خوشبختانه، ما مقاله‌ای به نام راه‌های افزایش پشتکار و اراده را برای شما نوشته‌ایم که با استفاده از مطالب آن می‌توانید می‌توانید به رویاهایتان برسید.

زندگی نامه آنتونی رابینز-تمرکز

آنتونی رابینز چطور لاغر شد؟

تونی رابینز نقشه موفقیت خودش را داشت، ولی نمی‌دانست که چطور باید در این مسیر قدم بردارد و به آن‌جایی که دوست دارد برسد. همچنین او زیاد به سلامت خودش اهمیت نمی‌داد و برای همین خیلی چاق و تپل شده بود، مثل یک تانک. تانکی که فقط و فقط می‌خوابید و همیشه خسته بود.

آنتونی رابینز وقتی دید که آدم‌ها موفق همه بدنی خوش فرم و ورزشکاری را دارند، تصمیم گرفت که وزن خودش را کم کند و تبدیل به یکی از آن‌ها شد. اکثر آدم‌های موفق در زندگی خود به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند.

از نمونه‌های این افراد، می‌توان به بیل گیتس، غول کامپیوتری دنیا اشاره کرد. ورزش کردن آنقدر برای آقای بیل گیتس مهم است که باعث شد باشگاه ورزشی شخصی در خانه‌اش به راه بیندازد. باشگاهی مجهز برای وقتی که احساس کرد بی حال شده و نیازمند انگیزه‌ای است، به آنجا برود و دوباره خودش را شارژ کند. این مورد یکی از شگفتی‌های ثروتمندترین فرد دنیا در زندگی‌اش است. مردی که توانست به این حجم از پول و ثروت برسد، حتماً رازی داشته است که او را با بقیه متفاوت کرده است. اگر علاقمند هستید ه راز موفقیت بیل گیتس را بدانید، توصیه می‌کنم، حتماً نگاهی به مقاله راز موفقیت بیل گیتس چیست؟ داشته باشید.

حالا برگردیم سراغ اصل مطلب. کسی که همیشه بعد از رسیدن به خانه تلوزیون را روشن می‌کرد و کل شب را بدون این که از جای خودش جم بخورد، صرف تلوزیون می‌کرد؛ واقعاً چطور می‌خواست وزن خودش را کم کند. 

کتاب‌های تغذیه و سلامت

آنتونی وقتی دید که همه افراد موفق بدنی خوش اندام و خوش فرم دارند، تصمیم گرفت که لاغر کند؛ اما برای این بتواند به وزن مد نظر خودش برسد، به انگیزه بالایی لازم داشت، انگیزه‌ای که بتواند سوخت لازم برای رسیدن او به آن چیزی که می‌خواست تهیه کند. پس شروع کرد به تحقیق درباره راه‌هایی که می‌تواند از آن طریق خواندن کتاب‌های انگیزشی در این زمینه. کتاب‌هایی که در ظاهر خوب بودند، ولی وقتی آن را می‌خوانید از کرده خود پشیمان می‌شدید. قواعد سخت و پیچیده‌ای که اگر آن‌ها را بای مدت کوتاهی تصور می‌کردید، حتماً قید فکر خودتان را خواهید زد.

این کتاب‌ها همان کتاب‌هایی بودند که بعدها این آنتونی، در سخنرانی‌هایش از آن‌ها به عنوان اشغال یاد کرد و در دورانی که شروع به خواندن آن‌ها کرد، به سرعت آن‌ها در سطل اشغال انداخت. در حقیقت این کتاب‌ها نه تنها انگیزه در شما به وجود نمی‌آورند، بلکه انگیزه‌ای که برای خواندن این کتاب را هم داشتید از شما می‌گرفتند. اما، در ادامه می‌خواندی که آنتونی تحولی را در این مسیر به وجود خواهد آورد. حتماً مقاله را تا انتها دنبال کنید از بهترنی کتاب‌های این نویسنده آگاه شد.

زندگی نامه آنتونی رابینز-مشکل

آنتونی رابینز چطور موفق شد؟

کتاب‌ها، کلاً او را از وزن کم‌ کردن دل سرد کردند. از کاری که می‌کرد دست کشید و برگشت به روال عادی. ولی طولی نکشید که دوباره رفت سر وقت لاغر شدن. فکر کنم به یاد داشته باشید که گفتیم آقای رابینز وقتی در کاری با شکست مواجه می‌شد، دوباره قوی‎‌تر و بهتر از قبل ظاهر می‌شد. پس این دفعه هم همین کار را کرد، قوی‌تر و با روش بهتر به میدان آمد. 

او تصمیم گرفت که زندگی یکی از ورزشکاران را سرمشق خودش قرار دهد و از اعتقادات رفتار اخلاق و انگیزه او الهام بگیرد، بالاخره این روش کار خودش را کرد و او در مدت کمتر از دو ماه، 15 کیلو وزن کم کرد. این عالی بود، برای ورزشکاران سخت است که در 2 ماه و کمتر از این مدت وزن خود را 15 کیلو پایین‌تر بیاورند، ولی آنتونی این کار را کرد و در آن موفق شد. 

زندگی نامه آنتونی رابینز-می‌توانید
زندگی نامه آنتونی رابینز-می‌توانید

کتاب‌های آنتونی رابینز

آنتونی رابینز یکی از مشهورترین نویسندگان آمریکایی است. او با قلم‌اش زندگی میلیون‌ها انسان را تغییر داده است. او کتاب‌های زیادی را از خودش به یادگار گذاشته است که این کتاب‌ها بر سر زبان‌ها تا به الآن جاری بوده است. کتاب‌هایی را نوشت که دیگران از خواندن آن زده نشود و بتوانند مطلب مفیدی را یاد بگیرند. نه تنها او، بلکه افراد دیگری هم دست به کار شدند تا کتاب‌های بهتری را بنویسند که از جمله آن‌ها می‌تواند به دارن هاردی، دوست صمیمی تونی رابینز اشاره کرد. دارن هاردی با کتاب اثر مرکب زندگی بسیرای از افراد را تغییر داد و برای مدت‌ها کتابش، یکی از پر فروش‌ترین‌های بازار بود. کتاب‌های دیگری هم هستند که بسیاری از افراد با خواندن آن‌ها انگیزه و اراده لازم برای حرکت کردن به سمت جلو را به دست آوردند. به دلیل اهمیت بالای این موضوع، تیم ما لیستی در مقاله کتاب‌های روانشناسی و موفقیت برای شما آماده کرده تا با خواندن آن‌ها اتفاقات خوبی را برای خودتان رقم بزنید. 

از جمله معروف‌ترین کتاب‌هایی آنتونی رابینز، کتاب قدرت نامحدود است که او را در این عرصه به ثروت رسانده است. در این بخش به آن اشاره کرده‌ایم، امیدوارم که حتماً آن را بخوانید

1_ کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

کتاب موفقیت در بیست روز، یکی از آن دسته آثار پر فروش  آنتونی رابینز است که طرفرداران زیادی را برای او پیدا کرد. این کتاب از آن دسته کتاب‌های آمریکایی است که بیشتر در حال آموزش است تا مثال زدن، چون هدفش این که شما را در بیست روز به موفقیت برساند. البته حذف مثال‌های بیشتر، باعث شده است که مثال‌های قشنگ‌تری زده شود که مخاطب به خوبی از ماجرا سر در بیاورد.

آقای رابینز در این کتاب گفته است که “افراد موفق معمولاً شکست خورده‌ترین افراد هستند.” بله، کاملاً حق با اوست. افراد موفق آنقدر شکست می‌خوردند تا درس‌های موفقیت را بیاموزند. مثلاً ادیسون بالغ بر هزاران بار تلاش کرد تا توانست الکترسیته را اختراع کند. حتی اگر روقبای دیگری هم بودند، با دو یا سه بار تلاش کردن دست از پشتکار و تلاش خودشان می‌کشیدند. اما چیزی که ادیسون را ادیسون کرد، همین تلاشو استقامت در کار بود، همین عاملی که به قولی افراد ثروتمند را ثروتمندتر، و فقیران را فقیرتر می‌کند. 

خلاصه، عنوان این کتاب شعاری است برای کسانی که در این برای کسانی که عملگرا نیستند. این کتاب به شما یاد خواهد داد که شکست‌ها مفید هستند و هر شکستی خودش یک موفقیت محسوب می‌شود. موفقیت تلقی می‌شود برای این که 

2_ کتاب قدرت نامحدود

یکی از آن دسته کتاب‌های مشهور و معروف آنتونی رابینز، کتاب قدرت نامحدود است. این کتاب همان نقطه پرش آنتونی رابینز بود، نقطه‌ای که او را به موفقیت خودش نزدیک و نزدیک‌تر کرد. این اثر، تأکید شدیدی به موفقیت و مفهوم آن دارد. تونی رابینز در کتاب قدرت نامحدود، موفقیت را پیشرفت مداوم و دست از تلاش برنداشتن و ناامید نشدن می‌داند.

اگر ما از تلاش کردن خسته نشویم، دست از سر موفقیت نخواهیم برداشت. به قولی آنقدر سمج می‌شویم که موفقیت با پای خودش پیش ما می‌آید. از دیگر موضوعاتی که این کتاب بر آن تأکید دارد، برخورداری از اطلاعات کافی است. به دلیل این که اکثر افراد موفق خلاق هستند و یکی از راه‌های افزایش خلاقیت هم همین اطلاعات جامع و کامل داشتن درباره یک موضوع است. همانطور که گفته شد، دانستن یکی از راه‌های افزایش خلاقیت است. راه‌های دیگری هم وجود دارد که می‌توانید با استفاده آن‌ها ذهن خودتان را به ذهنی خلاق تبدیل کنید. اگر علاقمند هستید که خیلی سریع این راهکارها را یاد بگیرید و در زندگی استفاده کنید، بزنید روی کلمه تفکر خلاق تا خلاقیت خودتان را ارتقاء بدهید. 

زندگی نامه آنتونی رابینز-مطالعه
زندگی نامه آنتونی رابینز-مطالعه

3_ کتاب ماشین پولسازی

آنتونی رابینز همیشه برای کتاب‌های خودش عنوان‌های جذابی انتخاب می‌کرد. عنوان این یکی دیگر حرف نداشت. 

آنتونی در این کتاب از یک اصل خیلی جالب استفاده کرده است. او می‌گوید ” باید پول برای شما کار کند، نه شما برای پول”. دقیقاً همان حرفی که آقای رابرت کیوساکی در کتاب‌ پدر پولدار و پدر فقیر زده است. کتابی که به توصیه بسیاری از اساتید مجرب، بهترین کتاب برای شروع یک کسب و ار است و مفاهیم حسابداری را به صورت خیلی ساده بیان کرده است. رابرت کیوساکی، در زمینه موفقیت مالی، تلاش‌های بیشتری نسبت به بقیه افراد داتشه است. پس اگر شما هم علاقمن هستید که در این حوزه فعالیت کنید، بهتر است که با کتاب‌های او شروع کنید. اگر بخواهم بیشتر در رابطه با کارهایی که این فرد در زندگی خودش کرده است توضیح بدهم، فقط شما را از موضوع اصلی منحرف می‌کنم. برای همین، مقاله دیگری در رابطه با این مدرس بیلیونر نوشته‌ام که در صورت علاقه برای دانستن بیشتر از این فرد می‌توانید با کلیک روی زندگی نامه رابرت کیوساکی وارد مقاله مربوط به آن شوید و از کارهایی که او برای رسیدن به موفقیت انجام داده است آگاه شوید.

“فردی که در قله کوه قرار گرفته، از مسیر موفقیت خارج نشده!”

“اگر نمی‌خواهید کار کنید و برای خودتان پول دربیاورید، خودتان را اذیت نکنید!”

“زندگی مانند یک دوچرخه است، پس باید تعادل آن را حفظ کنید و به حرکت خودتان ادامه دهید.”

زندگی نامه آنتونی رابینز-سخت
زندگی نامه آنتونی رابینز-سخت

ثروت آنتونی رابینز

الآن آنتونی رابینز یکی از ثروتمندترین افراد روی زمین است که سالیانه درآمدی بالغ بر 1 میلیون دلار دارد، منظور این است که سودخالص کارهای او فقط فقط 30 میلیون دلار است. البته، در تمامی آدم‌های روی زمین یک استعدادی وجود دارد که تقریباً همه از آن بهرمند هستند.

این استعداد، استعداد کمال‌گرایی است. کمال گرایی یعنی این که شما کامل‌تر هر چیزی را می‌خواهی داشته باشی، مثلاً وقتی ما یک چیز جدیدی را یاد می‌گیریم، همیشه سعی می‌کنیم که اطلاعات خودمان را در آن موضوع بالا ببریم و آن را کامل‌تر و عمیق‌تر درک کنیم.

اگر از این کمال‌گرایی در مسیر درست افکارتان استفاده کنید، می‌توانید در مسیر خود پیشرفت‌های بزرگی را کسب کنید. آنتونی رابینز هم کامل‌گرا است. چون که او همیشه در حال ارتقاء دادن درآمد سالیانه خودش است و توقفی بر رشد و پیشرفت خودش ندارد.

مهم‌ترین پیشرفتی که یک فرد می‌تواند در زندگی خودش داشته باشد، در کسب علم و تجربه است. بسیاری از افراد موفق دنیا کلی هزینه می‌کنند تا بتوانند علم و دانشی را به دست بیاوردند که دیگران تا به آن لحظه به دست نیاورده‌اند. حالا می‌خواهم کسی را به شما معرفی کنم که خدای این کار است. همیشه چیزهایی تازه برای ارائه به دنیا داشت. آنقدری باهوش بود که تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های دنیا برای استخدام آن سر و دست می‌شکاندند، اما در نهایت برای دفاع از باورهای خودش در مسیر جنگ قرار گرفت و برای محافظت از سرمایه‌های کشور عزیزمان زندگی خودش را فدا کرد. این فرد کسی نیست جز دکتر چمران کسی که کاندیدای جایزه نوبل شد ولی به خاطر باورهایی که داشت آن را نگرفت. این شهید به  موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده است که در مقاله زندگینامه شهید چمران همه آن‌ها را برای شما بیان کرده‌ایم. امیدوارم که حتماً آن را بخوانید

زندگی نامه آنتونی رابینز-نتیجه
زندگی نامه آنتونی رابینز-نتیجه

او سرمایه ای حدود 500 میلیون دلار دارد که در حال تلاش است که بر ثروت خودش بیافزاید. از آن دسته کارهایی که تونی رابینز جوان کرد، تأسیس یک هلدینگ بود که خود این هلدینگ از 40 تا شرکت دیگر ساخنه شده که درآمدهای خوبی را دارند.

اگر بخواهیم روی هم رفته درآمدهای حاصل از این شرکت‌ها را محاسبه کنیم، مبلغی حدود 5 میلیارد دلار است که درآمد خیلی بالایی است. البته فکر کنم شما هم می‌دانید که بسیاری از آدم‌های موفق ثروتشان را برای خودشان نگاه نمی‌دارند، تا وقتی پول دستشان می‌آید آن را به دیگران می‌بخشند.

کلیپ انگیزشی از آنتونی رابینز

واقعاً درست است که آذم‌ها موفق تنها می‌خواهند به دیگران کمک کنند. تونی رابینز در زندگی خودش بخشید که توانست به آن موفقیتی که می‌خواست برسد، اصلاً کلی از آدم‌های موفق بخشیدند تا توانستند به موقعیت فعلیشان برسند.

مثلاً جف بزوس، او جوانی بود که هیچ چیزی در بساط خودش نداشت، اما الآن فروشگاه اینترنتی او از اولین سایت‌ها و پر فروش‌ترین سایت‌ها است. کسی که در زندگی خودش 2میلیارد دلار را یک جا برای فقرا خرج کرد. دومیلیارد دلار پول کمی نیست! اما این کار را کرد تا خودش را آرام کند و پله‌ها موقیت را یکی پس از دیگری طی کنند.

به شما توصیه می‌کنم که حتماً  مقاله جف بیزوس را بخوانید، چون اگر عادات زندگی این افراد را سرمشق زندگی خودتان قرار دهید. به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر خواهید شد.

 یکی از دوستان آنتونی رابینز به او زنگ زد و گفت که پول لازم دارد و اگر این پول را پرداخت نکنند مشکلات پیچیده و سختی برایش پیش خواهد آمد و در واقع در خواست کمک از آنتونی را داشت. آنتونی وقتی دید که دوستش در زندگی خودش چقدر سختی می‌کشد، شروع کرد به گریه کردن و در این حین حدود 12 هزار دلا را به او داد.

آنتونی وقتی آن پول را به دوستش داد اصلاً فکر نکرد که چه برای خودش پیش می‌آید و زندگی‌اش چطور می‌شود. دو سه ماه بعد آنتونی هیچ چیز برای خوردن نداشت، فقط 27 یا 28 دلار برای او باقی مانده بود. او فقط تا دو روز دیگر پول غذا داشت.

آنتونی مدام به دوست خودش زنگ می‌زد تا پولش را پس بگیرد، اما کسی نبود که آن تلفن را جواب بدهد. آنتونی با خودش می‌گفت:” نامرد، تو وقتی به پول نیاز داشتی من دست تو را گرفتم و حالا که من به کمک نیاز دارم تو من را دور می‌زنی و تلفن‌هایم را جواب نمی‌دهی؟

حدود یک هفته از آن ماجرا گذشت، آنتونی در جلوی در خانه‌اش پاکتی را دید که از طرف دوستش به او رسیده بود، همان دوستی که از او پول قرض گرفته بود.

آنتونی وقتی در پاکت را باز کرد آن دوازده هزار دلار را به همراه یک نامه دید؛ آنتونی نامه را بازکرد، وقتی آن نامه را خواند تازه فهمید که بخشش به آدم چه می‌کند! دوست دارید بدانید در آن نامه چه چیز نوشته شده بود. اگر دوست دارید، کلیپ زیر را مشاهده کنید.

همسر آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در طول زندگی خودش سه بار ازدواج کرد. ازدواج‌‌هایی که درست است مدت زیادی به طول نکشید ولی هر دو طرف را به موفقیت رساند. آنتونی رابینز برای اولین بار با بِکی ازدواج کرد. بِکی یکی از آن افرادی بود که آنتونی او را در یکی از سمینارهای خودش دیده بود که بعد از مدتی به یکدیگر علاقمند شدند و با هم ازدواج کردند.

بِکی رابینز از ازداواج قبلی خودش دو فزرند داشت که بعد از ازدواج با آنتونی فرزندانش همچنان با آن‌ها زندگی می‌کردند. تونی با بکی 10 سال زندگی کرد و بعد از آن‌ از یکدیگر جدا  شدند. وقتی که از بِکی جدا شد. با سیج ازدواج کرد، ازدواج آنتونی با سیج حواشی زیادی را برای آنتونی رابینز به همراه داشت و تا مدتی آنتونی را تیتر اول روزنامه‌ها کرده بود.

سیج با آنتونی رابینز 13 سال زندگی کرد و بعد از آن از او جدا شد. البته دلیل این جدایی خود سیج بود و بعد از جدایی با آنتونی اعلام کرد که آن‌ها هیچ تصمیمی برای ادامه زندگی خودشان ندارند.

بعد از گذشت چند سال، آنتونی با لیز آکوستا ازدواج کرد و تا به حال در حال زندگی با او است. آنتونی زندگی با همسر جدید خود را به تازگی شروع کرده و نمی‌توان تشخیص داد که ارتباط آن‌ها چطور خواهد شد؟

البته که سیج همسر او برای او آنچنان دردسر ساز و خبرساز نشد که آنتونی را مجبور کند تا روبه روی دوربین‌ها به سؤالات خبرنگاران جواب دهد. اگر دوست دارید بدانید که چه چیزهای دیگری در زندگی آنتونی رابینز گذشته است، می‌توانید کتاب سرگذشت آنتونی رابینز را مطالعه کنید.   

زندگی نامه آنتونی رابینز-روابط
زندگی نامه آنتونی رابینز-روابط

تغییر زندگی با آنتونی رابینز

همانطور که می‌دانید آنتونی رابینز یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی روی زمین است که زندگی خیلی از آدم‌های روی زمین را متحول ساخته است. تقریباً آنتونی رابینز بیش از 50 میلیون دانش آموخته داشته و در حال اضافه کردن این تعداد است. آنتونی رابینز برنامه‌های زیادی را برای تغییر زندگی مردم دارند، از جمله این برنامه‌ها می‌توان به “برنامه‌ خبرگی در تجارت”، “خالق زندگی خودت باش” و…

زندگی نامه آنتونی رابینز-سوال
زندگی نامه آنتونی رابینز-سوال

سخنرانی آنتونی رابینز

حناب آقای آنتونی رابینز از بهترین و مشهور ترین همچنین پر انرژی‌ترین سخنرانان انگیزشی آمریکا است. یکی از اصل‌های جالب در بعضی از سمینارهای او به لرزه در آوردن سالن است. سمینارهایی که افراد بدون انرژی وارد و با انرژی بالایی خارج می‌شوند. این معجزات ارتباط به سبک آنتونی رابینز است. در این جا برای شما کلیپی آماده شده است که خیلی خوب می‌توانید ببینید که آنتونی رابینز در سمینارهای خودش دست به چه کارهایی می‌زند.

راستی فراموش کردم که آنتونی رابینز همیشه در سمینارهای خودش با یک حرکت انفجاری وارد می‌شود، حرکتی که حضار را شک زده می‌کند و به آن‌ها یادآوری می‌کند که وقتی که به این جلسه آمده‌اند باید پر انرژی و با نشاط باشند.

فیلم‌های آنتونی رابینز

آنتونی رابینز علاوه بر سخنرانی و کتاب، در فیلم هم دستی داشته و بازیگر خوبی بوده است. او در فیلم‌هایی مثل: من معلم تو نیستم. وقتی آنتونی رابینز در این فیلم بازی کرد، از طرف دیگر کمپانی‌ها هم به او پیشنهاد دادند تا فیلم‌هایی دیگر در ارتباط با آن بازی کنند. از دیگر فیلم‌های دوست داشتی آنتونی رابینز، آنتونی رابینز بر روی لبه به نظر من یکی از شاهکارهای سینمایی است.

 

زندگی نامه آنتونی رابینز-تغییر
زندگی نامه آنتونی رابینز-تغییر

آنتونی رابینز باور

آنتونی رابینز، جادویی که خودش را از صفر به موفقیت رساند، کسی که باور کرد می‌تواند و توانست. می‌دانید! باورهایمان قدری را دارند که خود ما هم باورمان نمی‌شود. اصلاً یکی از تفاوت‌های اصلی انسان‌های فقیر با آدم‌های موفق در این است که آن‌ها باور کرده‌ند که می‌توانند ولی فقیران نه!

زندگی نامه آنتونی رابینز-تصور
زندگی نامه آنتونی رابینز-تصور

جناب هنری فورد یک جمله خیلی جالب دارد که می‌گوید:

“شما چه بخواهید، چه نخواهید؛ در هر دو صورت حق با شماست”

پس به خودتان باور داشته باشید، باورهایتان هستند که زندگی شما را می‌سازند، استیو جابز باور کرد که می‌تواند موفق شود. ایلان ماسک باور کردند که می‌تواند موفق شود و شد. همه مثل ما از صفر شروع کردند و حالا میلیاردر شده‌اند. میلیاردر شدن کار سختی نیست. فقط یک کمی تلاش می‌خواهد و باور به خودتان به همین ساده و خوشمزگی، موفقیت یعنی همین، موفقیت اصلاً آن چیزی که در ذهنتان است نیست، بلکه موفقیت تکرار لجوجانه کارهای ساده است.

Biography of Anthony Robbins


نویسنده: محمدرضا شهری
نویسنده: محمدرضا شهری از تیم گام برتر

پاسخ به سوالات

 1. سید محمد

  با سلام و تشکر، خواستم انتقادی داشته باشم نسبت به این مطلب! بخش‌هایی از مطلب به درستی جمله‌بندی نشده‌اند و از لحاظ نگارش هم ضعیف است! ” ایلان ماسک باور کردند که می‌تواند موفق شود و شد. ” که شما دارید از فعل جمع استفاده می‌کنید. این جمله صحیحش هست؛ ” ایلان ماسک باور کرد که می‌تواند موفق شود و شد. “. در جا‌های دیگه هم به همین شکل هستش.

  تشکر و سپاس

  پاسخ دادن
  1. محمدرضا شهری | پشتیبانی گام برتر

   با سلام خدمت شما.
   حتماً رسیدگی می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مقاله ویرایش می‌شود.
   با تشکر از حسن نیت شما

 2. منیر سادات حسینی

  سلام خیلی جالب بود. از شما ممنونیم بابت معرفی آدمهای موفق

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از همراهی شما

 3. کیانمهر

  سلام آنتی رابیز بااینکه پولدارشده وانگیزشی صحبت میکند ولی چرا درانتخاب همسر موفق نبوده وسه ازدواح داشته من برام قابل هضم نبود

  پاسخ دادن
  1. سلام
   حتماً دلیل شخصی داشته برای اینکار
   ممنون از توجه شما

 4. معصومه شاهری

  سلام.کیفیت زندگی بستگی به روابط ما دارد.هرمشکل یک هدیه است.جملات تامل برنگیزی است.عالی بود سپاس

  پاسخ دادن
  1. سلام
   خیلی عالیه
   ممنون از همراهی شما

 5. حمیده فعال

  سلام مقاله بسیار خوبی بود در مورد یکی از موفق ترین سخنرانان و نویسندگان دنیا. فقط این مقاله خوب اگر کمی ویرایش شود از این هم هم بهتر می شود.

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از توجه شما

 6. صفری

  سلام
  مقاله جالبی بود قدرت باور و بعد از شکست دوباره بلند شدن از عوامل مهم رسیدن به موفقیت هستند.

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از شما

 7. رقیه کریمی

  سلام رمز موفقیت آنتونی تلاش و انگیزه .ناامید نشدن .بخشش. از شکستها عبرت گرفتن. و از همه مهمتر ای که خودش را باور داشت که میتواند و رسید

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --با دفتر برنامه ریزی، روزهاتو حرفه ای مدیریت کن!
close-image

در اینستاگرام ما، رایگان آموزش ببین!

close-link