زندگی نامه آنتونی رابینز

زندگی نامه آنتونی رابینز در واقع زندگی کسی که الان میلیاردها دلار را در دستان خود دارد. کسی که تمامی رویای خودش را به حقیقت پیوند داده است. کسی که باور کرد که زندگی در تصرف خودش است. اگر شما هم دوست دارید که رویاهایتان به واقعیت تبدیل شود و آن‌ها را در دستانتان داشته باشید، زندگی نامه آنتونی رابینز را بخوانید که پر از پستی بلندی‌هایی است که درس‌هایی را به ما یاد می‌هند. پس با ادامه این مقاله همراه باشید.

زندگی نامه آنتونی رابینز
زندگی نامه آنتونی رابینز

در مقاله زندگی نامه آنتونی رابینز می‌خوانید:

 • آنتونی رابینز
 • اولین موفقیت آنتونی رابینز
 • آنتونی رابینز چطور لاغر شد
 • آنتونی رابینز چطور موفق شد
 • کتاب های آنتونی رابینز
 • ثروت آنتونی رابینز
 • کلیپ انگیزشی از آنتونی رابینز
 • همسر آنتونی رابینز
 • تغییر زندگی با آنتونی رابینز
 • سخنرانی آنتونی رابینز
 • فیلم های آنتونی رابینز
 • باور آنتونی رابینز

در حال بارگذاری...

آنتونی رابینز تاریخ تولد

آنتونی رابینز، متولد 29 فوریه سال 1960 در خانواده‌ای فقیر نشین است. خانواده‌ای که در شمال هالیوود زندگی می‌کردند و شرایط چندان خوبی را برای زندگی خودشان نداشتند. آنتونی از همان کودکی خودش طعم فقر را چشید و با آن‌ سالیان سال زندگی کرد و با گرما و سرمای آن ساخت. البته این را به شما بگویم که زندگی آنتونی را می‌توان به دو بخش قبل از فارغ التحصیلی از مدرسه و بعد از گرفتن دیپلم خودش تقسیم کرد.

در بخش اول همانطور که شاهد بودید، تنها فقر و تنگ دستی بود که چشمان او را پر کرده بود. اما بعد از دوران دبیرستان آنتونی همه چیز را تغییر داد، یعنی از بس که با فقر پنجه به پنجه شده بود خسته بود و به همین خاطر کار کردن را از همان دوران نوجوانی خودش شروع کرد.

آنتونی همه زمینه‌ها برای کار خودش را فراهم کرده بود، حتی برای این که نتواند دوباره فقر خانوادشان را به یاد بیاورد، از خانه فرار کرد و تک تنها و بی‌کس به زندگی خودش ادامه داد. زندگی که جز درد سر برای آنتونی دست آورد دیگری را نداشته است و فقط و فقط او را به بدبختی نزدیک‌تر کرده است.

زندگی نامه آنتونی رابینز-گذشته
زندگی نامه آنتونی رابینز-گذشته

اولین موفقیت آنتونی رابینز

زندگی که آنتونی برای خودش ساخته بود، مملوء از بی‌پولی و تنگ دستی و فقر بود. زندگی که تنها آمده بود تا او را در هم شکند و پیش از پیش او را بی‌انگیزه کند. اما وقتی به 22 سالگی رسید اوضاع تغییر کرد. او بالاخره برای خودش یک خانه خریده بود. خانه‌ای که 40 متر بیشتر نبود، آنقدر کوچک بود که وقتی دو قدم برمی‌داشتید به انتهای آن می‌رسیدید.

تازه این خانه حتی آشپرخانه هم نداشت که تونی رابینز بتواند در آن ظرف‌های غذایش را بشوید. به همین خاطر بود که مجبور بود ظرف‌هایش را در حمام خانه‌اش بشوید. تونی وقتی این خانه را خرید خیلی خیلی خوشحال بود، چون او بالاخره توانسته بود برای زندگی کاری را بکند و به موفقیت برسد.

او خانه خودش را خرید، اما همچنان درگیر گرفتاری‌های مالی خودش بود. اصلاً آنتونی هر کاری می‌کرد، سریعاً به بن بست‌هایی مثل مالیات و دیگر دوستانش به سراغ آنتونی می‌آمدند و او را نگون بخت‌تر از گذشته خودش می‌کردند.

آنتونی رابینز از کودکی خودش یک عادت خوبی را داشت، او هر طور که سرکوب می‌شد، دست از رویاهای خودش بر نمی‌داشت، یعنی حتی اگر کسی او را در زندان می‌انداخت، او همچنان رویا پردازی می‌کرد و تا آخر پای آن‌ها می‌ایستاد.

در سن بیست و دو یا بیست و سه سالگی خودش رویاهایی را داشت که همیشه می‌خواست به آن‌ها برسد. او همیشه با خودش فکر می‌کرد که در خانه‌ای میلیاردی زندگی می‌کند و دارای یکی از لوکس‌ترین ماشین‌های روی زمین است و همسر خیلی دوست داشتی و جذابی را دارد.

او همشیه دوست داشت که به همه این چیزهایی که فکر می‌کرد برسد. اصلاً همه ما دوست داریم به چنین آرزوهایی برسیم. همه ما دوست داریم که در یکی از لوکس ترین خانه‌های روی زمین زندگی کنیم و ماشینی میلیاردی را داشته باشیم.

رویاها دستیافتنی هستند. اما سوالی که همیشه برای بیشتر ما و آنتونی مطرح شد، این است که چطور می‌توانیم به آن‌ها برسیم؟ جوابش تلاش است، آنتونی از دبیرستان تا 22 سالگی خودش کار کرد و به جایی نرسید و آن زندگی را که می‌خواست نتوانست برای خودش بسازد.

زندگی نامه آنتونی رابینز-تمرکز

آنتونی رابینز چطور لاغر شد؟

تونی رابینز نقشه موفقیت خودش را داشت، ولی نمی‌دانست که چطور باید در این مسیر قدم بردارد و به آن‌جایی که دوست دارد برسد. راستی تونی رابینز زیاد به سلامت خودش اهمیت نمی‌داد و برای همین خیلی چاق و تپل شده بود، مثل یک تانک. تانکی که فقط و فقط می‌خوابید و همیشه خسته بود.

آنتونی رابینز وقتی دید که آدم‌ها موفق همه بدنی خوش فرم و ورزشکاری را دارند، تصمیم گرفت که وزن خودش را کم کند و تبدیل به یکی از آن‌ها شد. اکثر آدم‌های موفق در زندگی خود به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند.

مثلاً بیل گیتس که در خانه‌اش یک باشگاه بسیار مجهز ساخته و گاهی از اوقات روز خودش را در آن‌جا می‌گذراند. به شما توصیه می‌کنیم حتماً مقاله بیل گیتس کیست را مطالعه کنید! چرا که او در زندگی خودش کلی نکات دارد که می‌تواند ما را به موفقیت برساند.

آنتونی مصمم شده بود که وزن خودش را کم کند و با چاقی برای همیشه خداحافظی کند. برای همین به چند کتاب در زمینه‌های هدفگذاری و تربیت بدنی مطالعه کرد. آنتونی رابینز چندین روز با این کتاب‌ها وقت خودش را گذراند، کتاب‌هایی که آنتونی بعداً از آن‌ها به عنوان آشغال یاد می‌کند.

کتاب‌هایی که هر کلمه‌ای به جای این که انگیزه بخش شما باشد، حال روزتان را زهر مار می‌کرد. اصلاً آنتونی وقتی چهره این کتاب‌ها را می‌دید، از زندگی خودش زده می‌شد! پس برای همین آن‌ها را در سطل آشغال پرت کرد و دیگر به آن‌ها نگاه هم نیانداخت. آنتونی رابینز با کتاب نتواسته بود خودش را درمان کند، پس باید چه کار می‌کرد؟ اصلاً خود شما، اگر به این روش می‌خواستید اهداف زندگی خودتان را پیش ببرید، آیا می‌توانستید در آن مسیر دوام بیاورید؟

زندگی نامه آنتونی رابینز-مشکل
زندگی نامه آنتونی رابینز-مشکل

آنتونی رابینز چطور موفق شد؟

آنتونی رابینز نتواست با کتاب‌ها به جایی برسد، پس دوباره به زندگی عادی خودش برگشت. مثل خیلی از ما که وقتی انگیزه و اراده خودمان را از دست می‌دهیم. آنتونی از آن دسته افرادی نبود که طعم شکست را نچشیده باشد. پس برای همین دوباره بلند شد و به حرکت خودش ادامه داد. اما این دفعه را به روشی دیگر اقدام کرد.

او تصمیم گرفت که زندگی یکی از ورزشکاران را سرمشق خودش قرار دهد و از اعتقادات رفتار اخلاق و انگیزه او الهام بگیرد، بالاخره این روش کار خودش را کرد، این روش آنتونی در مدت کمتر از دو ماه، 15 کیلو وزن کم کرد. این عالی بود، برای ورزشکاران سخت است که در 2 ماه و کمتر از این مدت وزن خود را 15 کیلو پایین‌تر بیاورند، ولی آنتونی این کار را کرد و در آن موفق شد. 

زندگی نامه آنتونی رابینز-می‌توانید
زندگی نامه آنتونی رابینز-می‌توانید

کتاب‌های آنتونی رابینز

آنتونی رابینز یکی از مشهورترین نویسندگان آمریکایی است. او با قلم میلیون‌ها زندگی را تغییر داده است. او کتاب‌های زیادی را از خودش به یادگار گذاشته است. که بر سر زبان‌ها تا به الآن جاری بوده است.

از جمله معروف‌ترین کتاب‌هایی که آنتونی رابینز را به موفقیت بزرگی رسانده، کتاب قدرت نامحدود است که به آن خواهیم پرداخت و خواهیم گفت که در قالب چه موضوعی است. و الآن به نقد بررسی چندین کتاب آنتونی رابینز می‌پردازیم که بازارهای جهان را متحول کرده است.

1_ کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

این کتاب نیز از بهترین آثار آنتونی رابینز است که از پر فروش‌های بازار بوده است. آنتونی در این کتاب همانطور که از ظاهرش پیداست، به موفقیت افراد  می‌پردازد، آنتونی نکاتی در این کتاب بیان می‌کند که می‌تواند ما را به موفقیت بیست روز برساند. نکاتی که در این کتاب وجود دارد به صورت خلاصه و با مثال‌های کمتر است. تقریباً می‌توان گفت که از آن دسته کتاب‌های آمریکایی است که بیشتر در حال آموزش است تا مثال زدن.

2_ کتاب قدرت نامحدود

یکی از آن دسته کتاب‌های مشهور و معروف آنتونی رابینز، کتاب قدرت نامحدود است. این کتاب همان نقطه پرش آنتونی رابینز بود، نقطه‌ای که او را به موفقیت خودش نزدیک و نزدیک‌تر کرد. این اثر آنتونی رابینز تأکید شدیدی را به موفقیت و مفهوم آن دارد. در این کتاب آنتونی رابینز موفقیت را پیشرفت مداوم و دست از تلاش برنداشتن و ناامید نشدن می‌داند و کتاب قدرت نامحدود از جمله کتاب های موفقیت است که مسیر را برای ما هموار تر می کند.

درست حق با آنتونی رابینز است. اگر ما از تلاش کردن خسته نشویم، دست از سر موفقیت نخواهیم برداشت. به قولی آنقدر سمج می‌شویم که موفقیت با پای خودش پیش ما بیاید. از دیگر موضوعاتی که این کتاب بر آن تأکید دارد، عالم شدن است. چون که به عالمان پادشاهان هستند، البته نباید فراموش کنید که عالم بدون عمل مثل درخت بدون ثمر است.

زندگی نامه آنتونی رابینز-مطالعه
زندگی نامه آنتونی رابینز-مطالعه

3_ کتاب ماشین پولسازی

ماشین پولسازی یکی از کتاب‌های خوب آنتونی رابینز است. آنتونی رابینز در این کتاب در 7 قدم به ما یاد می‌دهد که چگونه ماشین پولساز خودمان را بسازیم؟ چرا که این ماشین رکن اصلی موفقیت مالی ما است.

آنتونی در این کتاب از یک اصل خیلی جالب استفاده کرده است. او می‌گوید ” باید پول برای شما کار کند، نه شما برای پول”. اصلی که اولین بار من آن را در کتاب پدر پولدار و پدر فقیر آقای رابرت کیوساکی دیدم. این کتاب نیز در زمینه کسب و کار از کتاب‌های خیلی معروف است که ریشه‌های شما را در کسب و کار محکم می‌کند. در این کتاب آنتونی رابینز از جملات جالبی استفاده کرده است که ما را به خواندن آن سوق می‌دهد.

“فردی که در قله کوه قرار گرفته، از مسیر موفقیت خارج نشده!”

“اگر نمی‌خواهید کار کنید و برای خودتان پول دربیاورید، خودتان را اذیت نکنید!”

“زندگی مانند یک دوچرخه است، پس باید تعادل آن را حفظ کنید و به حرکت خودتان ادامه دهید.”

زندگی نامه آنتونی رابینز-سخت
زندگی نامه آنتونی رابینز-سخت

ثروت آنتونی رابینز

الآن آنتونی رابینز یکی از ثروتمندترین افراد روی زمین است که سالیانه درآمدی بالغ بر 1 میلیون دلار دارد، منظور این است که سودخالص کارهای او فقط فقط 30 میلیون دلار است. البته، در تمامی آدم‌های روی زمین یک استعدادی وجود دارد که تقریباً همه از آن بهرمند هستند.

این استعداد، استعداد کمال‌گرایی است. کمال گرایی یعنی این که شما کامل‌تر هر چیزی را می‌خواهی داشته باشی، مثلاً وقتی ما یک چیز جدیدی را یاد می‌گیریم، همیشه سعی می‌کنیم که اطلاعات خودمان را در آن موضوع بالا ببریم و آن را کامل‌تر و عمیق‌تر درک کنیم.

اگر از این کمال‌گرایی در مسیر درست افکارتان استفاده کنید، می‌توانید در مسیر خود پیشرفت‌های بزرگی را کسب کنید. آنتونی رابینز هم کامل‌گرا است. چون که او همیشه در حال ارتقاء دادن درآمد سالیانه خودش است و توقفی بر رشد و پیشرفت خودش ندارد.

زندگی نامه آنتونی رابینز-نتیجه
زندگی نامه آنتونی رابینز-نتیجه

او سرمایه ای حدود 500 میلیون دلار دارد که در حال تلاش است که بر ثروت خودش بیافزاید. از آن دسته کارهایی که تونی رابینز جوان کرد، تأسیس یک هلدینگ بود که خود این هلدینگ از 40 تا شرکت دیگر ساخنه شده که درآمدهای خوبی را دارند.

اگر بخواهیم روی هم رفته درآمدهای حاصل از این شرکت‌ها را محاسبه کنیم، مبلغی حدود 5 میلیارد دلار است که درآمد خیلی بالایی است. البته فکر کنم شما هم می‌دانید که بسیاری از آدم‌های موفق ثروتشان را برای خودشان نگاه نمی‌دارند، تا وقتی پول دستشان می‌آید آن را به دیگران می‌بخشند.

کلیپ انگیزشی از آنتونی رابینز

واقعاً درست است که آذم‌ها موفق تنها می‌خواهند به دیگران کمک کنند. تونی رابینز در زندگی خودش بخشید که توانست به آن موفقیتی که می‌خواست برسد، اصلاً کلی از آدم‌های موفق بخشیدند تا توانستند به موقعیت فعلیشان برسند.

مثلاً جف بزوس، او جوانی بود که هیچ چیزی در بساط خودش نداشت، اما الآن فروشگاه اینترنتی او از اولین سایت‌ها و پر فروش‌ترین سایت‌ها است. کسی که در زندگی خودش 2میلیارد دلار را یک جا برای فقرا خرج کرد. دومیلیارد دلار پول کمی نیست! اما این کار را کرد تا خودش را آرام کند و پله‌ها موقیت را یکی پس از دیگری طی کنند.

به شما توصیه می‌کنم که حتماً  مقاله جف بیزوس را بخوانید، چون اگر عادات زندگی این افراد را سرمشق زندگی خودتان قرار دهید. به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر خواهید شد.

 یکی از دوستان آنتونی رابینز به او زنگ زد و گفت که پول لازم دارد و اگر این پول را پرداخت نکنند مشکلات پیچیده و سختی برایش پیش خواهد آمد و در واقع در خواست کمک از آنتونی را داشت. آنتونی وقتی دید که دوستش در زندگی خودش چقدر سختی می‌کشد، شروع کرد به گریه کردن و در این حین حدود 12 هزار دلا را به او داد.

آنتونی وقتی آن پول را به دوستش داد اصلاً فکر نکرد که چه برای خودش پیش می‌آید و زندگی‌اش چطور می‌شود. دو سه ماه بعد آنتونی هیچ چیز برای خوردن نداشت، فقط 27 یا 28 دلار برای او باقی مانده بود. او فقط تا دو روز دیگر پول غذا داشت.

آنتونی مدام به دوست خودش زنگ می‌زد تا پولش را پس بگیرد، اما کسی نبود که آن تلفن را جواب بدهد. آنتونی با خودش می‌گفت:” نامرد، تو وقتی به پول نیاز داشتی من دست تو را گرفتم و حالا که من به کمک نیاز دارم تو من را دور می‌زنی و تلفن‌هایم را جواب نمی‌دهی؟

حدود یک هفته از آن ماجرا گذشت، آنتونی در جلوی در خانه‌اش پاکتی را دید که از طرف دوستش به او رسیده بود، همان دوستی که از او پول قرض گرفته بود.

آنتونی وقتی در پاکت را باز کرد آن دوازده هزار دلار را به همراه یک نامه دید؛ آنتونی نامه را بازکرد، وقتی آن نامه را خواند تازه فهمید که بخشش به آدم چه می‌کند! دوست دارید بدانید در آن نامه چه چیز نوشته شده بود. اگر دوست دارید، کلیپ زیر را مشاهده کنید.

همسر آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در طول زندگی خودش سه بار ازدواج کرد. ازدواج‌‌هایی که درست است مدت زیادی به طول نکشید ولی هر دو طرف را به موفقیت رساند. آنتونی رابینز برای اولین بار با بِکی ازدواج کرد. بِکی یکی از آن افرادی بود که آنتونی او را در یکی از سمینارهای خودش دیده بود که بعد از مدتی به یکدیگر علاقمند شدند و با هم ازدواج کردند.

بِکی رابینز از ازداواج قبلی خودش دو فزرند داشت که بعد از ازدواج با آنتونی فرزندانش همچنان با آن‌ها زندگی می‌کردند. تونی با بکی 10 سال زندگی کرد و بعد از آن‌ از یکدیگر جدا  شدند. وقتی که از بِکی جدا شد. با سیج ازدواج کرد، ازدواج آنتونی با سیج حواشی زیادی را برای آنتونی رابینز به همراه داشت و تا مدتی آنتونی را تیتر اول روزنامه‌ها کرده بود.

سیج با آنتونی رابینز 13 سال زندگی کرد و بعد از آن از او جدا شد. البته دلیل این جدایی خود سیج بود و بعد از جدایی با آنتونی اعلام کرد که آن‌ها هیچ تصمیمی برای ادامه زندگی خودشان ندارند.

بعد از گذشت چند سال، آنتونی با لیز آکوستا ازدواج کرد و تا به حال در حال زندگی با او است. آنتونی زندگی با همسر جدید خود را به تازگی شروع کرده و نمی‌توان تشخیص داد که ارتباط آن‌ها چطور خواهد شد؟

البته که سیج همسر او برای او آنچنان دردسر ساز و خبرساز نشد که آنتونی را مجبور کند تا روبه روی دوربین‌ها به سؤالات خبرنگاران جواب دهد. اگر دوست دارید بدانید که چه چیزهای دیگری در زندگی آنتونی رابینز گذشته است، می‌توانید کتاب سرگذشت آنتونی رابینز را مطالعه کنید.   

زندگی نامه آنتونی رابینز-روابط
زندگی نامه آنتونی رابینز-روابط

تغییر زندگی با آنتونی رابینز

همانطور که می‌دانید آنتونی رابینز یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی روی زمین است که زندگی خیلی از آدم‌های روی زمین را متحول ساخته است. تقریباً آنتونی رابینز بیش از 50 میلیون دانش آموخته داشته و در حال اضافه کردن این تعداد است. آنتونی رابینز برنامه‌های زیادی را برای تغییر زندگی مردم دارند، از جمله این برنامه‌ها می‌توان به “برنامه‌ خبرگی در تجارت”، “خالق زندگی خودت باش” و…

زندگی نامه آنتونی رابینز-سوال
زندگی نامه آنتونی رابینز-سوال

سخنرانی آنتونی رابینز

حناب آقای آنتونی رابینز از بهترین و مشهور ترین همچنین پر انرژی‌ترین سخنرانان انگیزشی آمریکا است. یکی از اصل‌های جالب در بعضی از سمینارهای او به لرزه در آوردن سالن است. سمینارهایی که افراد بدون انرژی وارد و با انرژی بالایی خارج می‌شوند. این معجزات ارتباط به سبک آنتونی رابینز است. در این جا برای شما کلیپی آماده شده است که خیلی خوب می‌توانید ببینید که آنتونی رابینز در سمینارهای خودش دست به چه کارهایی می‌زند.

راستی فراموش کردم که آنتونی رابینز همیشه در سمینارهای خودش با یک حرکت انفجاری وارد می‌شود، حرکتی که حضار را شک زده می‌کند و به آن‌ها یادآوری می‌کند که وقتی که به این جلسه آمده‌اند باید پر انرژی و با نشاط باشند.

فیلم‌های آنتونی رابینز

آنتونی رابینز علاوه بر سخنرانی و کتاب، در فیلم هم دستی داشته و بازیگر خوبی بوده است. او در فیلم‌هایی مثل: من معلم تو نیستم. وقتی آنتونی رابینز در این فیلم بازی کرد، از طرف دیگر کمپانی‌ها هم به او پیشنهاد دادند تا فیلم‌هایی دیگر در ارتباط با آن بازی کنند. از دیگر فیلم‌های دوست داشتی آنتونی رابینز، آنتونی رابینز بر روی لبه به نظر من یکی از شاهکارهای سینمایی است.

 

زندگی نامه آنتونی رابینز-تغییر
زندگی نامه آنتونی رابینز-تغییر

دیگر مقالات زندگی نامه ها

زندگی نامه برایان تریسی

حقایق والت دیزنی

مارک زاکربرگ چگونه پولدار شد

درسهایی از وارن بافت

بیل گیتس کیست

زندگینامه شهید چمران

زندگی نامه ایلان ماسک

آنتونی رابینز باور

آنتونی رابینز، جادویی که خودش را از صفر به موفقیت رساند، کسی که باور کرد می‌تواند و توانست. می‌دانید! باورهایمان قدری را دارند که خود ما هم باورمان نمی‌شود. اصلاً یکی از تفاوت‌های اصلی انسان‌های فقیر با آدم‌های موفق در این است که آن‌ها باور کرده‌ند که می‌توانند ولی فقیران نه!

زندگی نامه آنتونی رابینز-تصور
زندگی نامه آنتونی رابینز-تصور

جناب هنری فورد یک جمله خیلی جالب دارد که می‌گوید:

“شما چه بخواهید، چه نخواهید؛ در هر دو صورت حق با شماست”

پس به خودتان باور داشته باشید، باورهایتان هستند که زندگی شما را می‌سازند، استیو جابز باور کرد که می‌تواند موفق شود. ایلان ماسک باور کردند که می‌تواند موفق شود و شد. همه مثل ما از صفر شروع کردند و حالا میلیاردر شده‌اند. میلیاردر شدن کار سختی نیست. فقط یک کمی تلاش می‌خواهد و باور به خودتان به همین ساده و خوشمزگی، موفقیت یعنی همین، موفقیت اصلاً آن چیزی که در ذهنتان است نیست، بلکه موفقیت تکرار لجوجانه کارهای ساده است.

Biography of Anthony Robbins


نویسنده: محمدرضا شهری
نویسنده: محمدرضا شهری از تیم گام برتر

 1. منیر سادات حسینی

  سلام خیلی جالب بود. از شما ممنونیم بابت معرفی آدمهای موفق

  پاسخ دادن
 2. کیانمهر

  سلام آنتی رابیز بااینکه پولدارشده وانگیزشی صحبت میکند ولی چرا درانتخاب همسر موفق نبوده وسه ازدواح داشته من برام قابل هضم نبود

  پاسخ دادن
  1. حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   حدیثه حاجی علی|پشتیبانی گام برتر

   سلام
   حتماً دلیل شخصی داشته برای اینکار
   ممنون از توجه شما

   پاسخ دادن
 3. معصومه شاهری

  سلام.کیفیت زندگی بستگی به روابط ما دارد.هرمشکل یک هدیه است.جملات تامل برنگیزی است.عالی بود سپاس

  پاسخ دادن
 4. حمیده فعال

  سلام مقاله بسیار خوبی بود در مورد یکی از موفق ترین سخنرانان و نویسندگان دنیا. فقط این مقاله خوب اگر کمی ویرایش شود از این هم هم بهتر می شود.

  پاسخ دادن
 5. صفری

  سلام
  مقاله جالبی بود قدرت باور و بعد از شکست دوباره بلند شدن از عوامل مهم رسیدن به موفقیت هستند.

  پاسخ دادن
 6. رقیه کریمی

  سلام رمز موفقیت آنتونی تلاش و انگیزه .ناامید نشدن .بخشش. از شکستها عبرت گرفتن. و از همه مهمتر ای که خودش را باور داشت که میتواند و رسید

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*اینستاگرام ما فقط یک صفحه اینستاگرام نیست
ما را دنبال کنید
close-image