قانون موفقیت

قانون موفقیت ، چیزی است که بسیاری از افراد به دنبال آن می‌گردند تا بتوانند با استفاده و با پیروی از آن، به موفقیت برسند. خب، اگر جز این دسته از افراد هستید، بهتان تبریک می‌گویم. چون در جای درستی قرار دارید. در مقاله قانون موفقیت ، قرار است 15 مورد از نکات و قوانینی را که می‌توان با رعایت آن ها به موفقیت رسید را بررسی کنیم و اتفاقات بسیار خوبی را برایتان رقم بزنیم. پس حتماً تا انتها همراه ما باشید…

قانون موفقیت
قانون موفقیت

در مقاله قانون موفقیت می‌خوانید

 1. قانون باور
 2. قانون انعطاف پذیری
 3. قانون استقامت
 4. قانون صداقت
 5. قانون حد توانایی
 6. قانون آمادگی
 7. قانون تغییر
 8. قانون فرصت
 9. قانون خلاقیت
 10. قانون تعجیل
 11. قانون تمرکز
 12. قانون عادت
 13. قانون جذب
 14. قانون مسئولیت

در ادامه با این قوانیم موفقیت به خوبی آشنا خواهید شد.

1. قانون باور

اولین قانون موفقیت که باید آن را به خوبی اجرا کنید، تقویت باور ها است. زمانی که شما خود را باور کنید و مطمئن باشید که می‌توانید به موفقیت برسید، رسیدن به آن برایتان آسان تر از همیشه خواهد بود.

جالب است بدانید این باورها هستند که واقعیت زندگی شما را می سازند و اگر باوری مانند “من می توانم” را در ذهن خودتان به وجود آورید، قطعاً رسیدن به موفقیت برای شما تضمین خواهد شد. به قول یکی از بزرگان دنیا: شما چیزهایی که در زندگی هستند را نمی‌بینید، بلکه آن چیزهایی که باور دارید را می‌بینید. پس باورهای خود را به خوبی بسازید تا به موفقیت برسید.

اولین قانون موفقیت این است که باور موفقیت داشته باشید
اولین قانون موفقیت این است که باور موفقیت داشته باشید

2. قانون انعطاف پذیری

اکثر افراد موفق افرادی انعطاف‌پذیر هستند. انعطاف پذیری یعنی افراد بتوانند به خوبی با شرایط کنار بیایند و خود را با اوضاع موجود وفق دهند. زمانی که شما فردی انعطاف پذیر باشید، مسلماً در همه زمان ها، چه خوشی ها، چه سختی ها، چه غم ها و چه شادی ها، می‌توانید با شرایط کنار بیایید و بهترین اتفاقات را برای خودتان رقم بزنید.

شک نکنید که ویژگی انعطاف پذیری، یکی از بهترین قوانین موجود برای رسیدن به موفقیت و یکی از مهم ترین ویژگی های افراد موفق است. پس سعی کنید در هر شرایطی که هستید از خود و اوضاعتان راضی باشید و با آن کنار بیایید.

دومین قانون موفقیت ، انعطاف پذیر بودن است

3. قانون استقامت

در راه رسیدن به موفقیت ممکن است شکست های زیادی بخورید و بارها و بارها به هدف خودتان نرسید. این اتفاق یک اتفاق کاملاً طبیعی است! پس باید فردی محکم باشید و بتوانید به خوبی با این شرایط کنار بیاید.

البته اگر ویژگی انعطاف پذیری را که پیش تر هم گفتم در خودتان به وجود آورید، احتمالاً با شکست ها هم می توانید به خوبی کنار بیایید. اما محکم بودن و داشتن استقامت مهم تر از همه چیز است و اگر بتوانید انرژی و انگیزه خود را در هر حالتی حفظ کنید، موفقیت برای شما قطعی خواهد بود.

اگر بتوانید انرژی و انگیزه خود را در هر حالتی حفظ کنید، یک قانون موفقیت را رعایت کردید

4. قانون صداقت

چهارمین قانون موفقیت صادق بودن است. زمانی که شما با دیگران صادق باشید، قطعاً به فردی محبوب هم تبدیل خواهید شد و آن زمان است که اعتماد دیگران را به خودتان جلب خواهید کرد.

طبیعی است که با جلب اعتماد دیگران مقبولیتی بین افراد پیدا خواهید کرد که می‌تواند در آینده ای نه چندان دور کمکتان کند. پس تا می‌توانید با مردم صادق باشید و هرگز این اصل را زیر پا نگذارید.

زمانی که با دیگران صادق باشید، آن ها به شما اعتماد خواهند کرد و این یک قانون موفقیت است

5. قانون حد توانایی

زمانی که به موفقیت برسید، قطعاً در وجود شما اعتماد به نفسی پدید خواهد آمد که بسیار کمکتان می‌کند. چرا که آن زمان شما توانایی ها و قدرت های بسیاری دارید که باعث تمایزتان با دیگران شده و در نتیجه این اعتماد به نفس هم به وجود می‌آید.

اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که در راه موفقیت هم به اعتماد به نفس نیاز دارید. پس باید توانایی های خود را افزایش دهید و اگر آن را با راه های زیادی که وجود دارد در وجود خودتان تقویت کنید، قطعاً بهترین نتایج را خواهید گرفت.

با افزایش اعتماد به نفس خود، به موفقیت از همیشه نزدیک تر می‌شوید و این یعنی رعایت قانون موفقیت

6. قانون آمادگی (با مطالعه آماده موفقیت شوید)

یکی از مهم ترین ویژگی های افراد موفق، مطالعه کردن است. چرا که مطالعه به شما نکات جدیدی را یاد می دهند که ممکن است تا مدت ها با تجربیات خود آن ها را به دست نیاورید. هرچقدر نکات بیشتری بلد باشید و بیشتر از آنها استفاده کنید، قطعاً آمادگی بیشتری در راه موفقیت خواهید داشت و در نتیجه رسیدن به موفقیت برایتان راحت تر خواهد بود.

به قول مک لوهان: کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می‌کند: کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید.

مطالعه، ششمین قانون موفقیت است
مطالعه، ششمین قانون موفقیت است

7. قانون تغییر

هفتمین قانون موفقیت که می‌خواهم در این مقاله به شما بگویم، در مورد تغییر است. منظورم از تغییر این است که هرگز اشتباهات گذشته خودتان را تکرار نکنید و رفتار خود را در یک سری از مسائل تغییر دهید. به قول آنتونی رابینز: شما حق ندارید حتی اشتباهات دیگران را نیز تکرار کنید، چه برسد به اشتباهات خودتان! چرا که قبلاً یک نفر این اشتباهات را مرتکب شده و شما می دانید اگر از این مسیر برای موفقیت استفاده کنید، قطعاً به نتیجه ای نمی‌رسید. پس به هیچ وجه نباید آن اشتباه را شما هم مرتکب شوید.

چون هم همان طور که در مقاله راه های موفقیت سریع گفتم سرعت شما را خواهد گرفت و هم احتمال رسیدن به موفقیت برایتان کمتر خواهد شد. اما 3 کلید اصلی برای درس گرفتن از اشتباهات عبارتند از:

 • پیدا کردن ریشه اشتباهات خود
 • مرور کردن آن اشتباه
 • برنامه داشتن برای عدم تکرار آن

برای رسیدن به موفقیت، حق ندارید اشتباهات دیگران را تکرار کنید، این یعنی هفتمین قانون موفقیت

8. قانون فرصت

شاید این قانون کمی برایتان عجیب باشد! فرصت ها معمولاً خیلی کم به سراغ افراد می‌آیند و زود هم از دست می‌روند. اما اگر برای شما فرصت های بسیاری به وجود بیاید، می‌توان گفت انسان خوش شانسی هستید!

خوش شانس بودن می‌تواند یکی از بهترین راه های رسیدن به موفقیت باشد! شاید خیلی از افراد به شانس اعتقاد نداشته باشند، منظور ما هم شانس این نیست که مثلاً با یک اتفاق کوچک، یک جایزه بزرگ برنده شوید و به ثروت و موفقیت کلانی برسید. بلکه منظورمان این است که هرچقدر بیشتر و بهتر یک کاری را انجام دهید، احتمال رسیدن به موفقیت در آن کار نیز بیشتر خواهد شد.

در واقع می توان به شانس قانون احتمالات هم گفت که در مقاله شانس چیست به این موضوع کاملاً اشاره کرده ایم و راه هایی برای خوش شانس شدن به شما پیشنهاد دادیم که خواندن آن را برای رسیدن به موفقیت لازم میدانم و حتماً توصیه می کنم آن را هم مطالعه کنید.

شانس، هشتمین قانون موفقیت است و باید بیشتر و بهتر کارها را انجام دهیم تا خوش شانس شویم

9. قانون خلاقیت

خلاقیت از آن دسته از ویژگی هایی است که می تواند زندگی هر فردی را دگرگون کند. زمانی که شما فردی خلاق باشید و تفکر خلاق داشته باشید، راه حل های جدیدی برای انجام یک کار پیدا خواهید کرد و در نتیجه موفقیت برایتان از همیشه نزدیک تر خواهد بود. چرا که اگر بتوانید برای انجام کاری چند راه مختلف پیدا کنید، مسلماً از پس انجام آن کار هم بر خواهید آمد و این دقیقاً همان کاری است که افراد موفق آن را انجام می‌دهند.

خلاقیت، یک قانون موفقیت است و با افزایش خلاقیت خود، به موفقیت برسید

10. قانون تعجیل

آخرین قانون موفقیت که من می خواهم برای شما نام ببرم، قانون تعجیل است. احتمالاً شما هم مانند بسیاری از افراد به سریع به موفقیت رسیدن علاقه مند هستید و می‌خواهید خیلی سریع به موفقیت برسید. پس بهتر است یک قانون برای رسیدن به موفقیت سریع به شما پیشنهاد دهم. این قانون هم سحرخیزی است. این عامل به قدری فایده دارد که می توان ساعت ها درباره آن صحبت کرد و مقالات جداگانه ای نوشت. اما برخی از مهم ترین دلایل اهمیت سحرخیزی عبارتند از:

 1. هنگام صبح انگیزه بسیار بالایی داریم.
 2. دارای زمان بیشتری برای انجام کارهای خود هستیم.
 3. باعث آرامش اعصاب می‌شود.
 4. اعتماد به نفس بالایی خواهیم داشت.
 5. یادگیری و بازدهی مان افزایش پیدا خواهد کرد.
 6. و بسیاری فواید دیگر که از حوصله متن خارج است…

سحرخیزی که دهمین قانون موفقیت است، باعث آرامش اعصاب و افزایش بازدهی میشود

11. قانون تمرکز

اگر اکنون در حال نوشتن این مقاله هستم و می‌توانم به راحتی برای شما این مطلب را بنویسم، قطعاً همه را مدیون قانون تمرکز هستم. چرا که در محیطی بی سر و صدا و آرام نشسته ام و به راحتی هر چه تمام تر مشغول نوشتن…

اما امان از روزهایی که اطرافم پر از شلوغی باشد و فکر خودم هم در جای دیگر… مگر می‌شود در این زمان ها کاری انجام داد؟

مسلماً به مراتب سخت تر از شرایط با تمرکز بالاست. طبق تحقیقات، زمانی که حین انجام دادن کاری باشیم اما به سراغ کاری دیگر برویم و دوباره برگردیم به همان فعالیت اولمان، تا 80 درصد تمرکز ما کاهش پیدا خواهد کرد و دیگر نمی‌توانیم آن بازدهی سابق را داشته باشیم. می‌بینید؟ نمی‌توانیم بازدهی سابق را داشته باشیم!

نداشتن تمرکز بلایی سر ما می‌آورد که شاید جبران آن بسیار سخت و حتی غیرممکن باشد. چرا که در صورت عدم این ویژگی در ذهن ما، قطعاً هیچ کاری پیش نخواهد رفت و فقط زمان را از دست خواهیم داد. در ادامه به شما چند مورد از بهترین راه های ممکن برای افزایش تمرکز را پیشنهاد خواهم داد.

 • استراحت کردن به اندازه
 • دوری از موبایل هنگام کار کردن
 • گوش دادن به موسیقی آرامش بخش
 • اولویت بندی کارها
 • انجام ندادن چند کار همزمان

12. قانون عادت

شاید برایتان عجیب باشد که بدانید انسان ها حدود 40 درصد کارها و رفتارهای روزانه خود را بر اساس عادت انجام می‌دهند! این یعنی تقریباً نیمی از کارهای ما طبق عادت هایمان پیش می‌روند. پس قطعاً لازم است که عادت های مثبت و قدرتمندی در وجود خود پدید آوریم و همچنین عادت های بد قبلی خود را نابود کنیم تا بتوانیم هر چه سریع تر موفقیت را ازآن خودمان کنیم.

برای این کار پیشنهاد می‌کنم حتماً مقاله چگونه عادتی در وجود خود به وجود آوریم را هم مطالعه کنید.

هم موفقیت و هم شکست تا حد زیادی نتیجه عادت ها هستند

13. قانون جذب

تا به حال درباره قانون جذب چیزی شنیده اید؟ اگر بخواهیم به زبان خیلی ساده ای قانون را تعریف کنیم، می‌توانیم بگوییم:

شما به هر چیزی که فکر کنید، چه آن فکر خوب باشد و چه بد، آن را جذب خواهید کرد.

به این صورت اگر شما مدام به موفقیت فکر کنید، قطعاً نصیبتان خواهد شد؛ اگر به کسب پول و ثروت بیندیشید ثروتمند خواهید شد؛ و آن طرف قضیه، اگر به بدبختی و نرسیدن به اهداف و موفق نشدن فکر کنید، قطعاً همه این اتفاقات بد برای شما رخ خواهد داد.

پس شما برای موفقیت راهی ندارید جز این که آن را مدام با خودتان تصور کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. قانون جذب که به آن قانون کائنات هم می‌گویند به قدری قدرتمند است که می‌تواند به راحتی شما را به قله های موفقیت برساند و یا از بالاترین درجه ممکن شما را به پایین بکشد. پس حتماً مواظب افکار و باورهای خود باشید.

از موفقیت دیگران همان اندازه خوشحال باش گه از موفقیت خودت خشنود می‌شوی

14. قانون مسئولیت

آنتونی رابینز می‌گوید: شما مسئول صد در صد زندگی خودتان هستید و تا زمانی که آن را نپذیرید، موفق نخواهید شد.

کمی به این جمله بیندیشید؛ ببینید آیا شما واقعاً این گونه هستید؟ واقعاً مسئولیت کارهای خود را می‌پذیرید و یا بعد از هر شکست و عدم موفقیتی، به دنبال مقصر می‌گردید و می‌خواهید آن را گردن بقیه بیندازید؟

شک نکنید تا زمانی که فرد مسئولیت پذیری نباشید و مسئولیت کامل شکست ها و موفقیت هایتان را بر عهده نگیرید، موفقیتی هم برایتان در کار نخواهد بود. در مقاله تفکر موفقیت به طور کامل تر به این موضوع پرداخته ایم که پیشنهاد می‌کنم حتماً آن را هم مطالعه کنید.

یک قانون موفقیت بسیار مهم، مسئولیت پذیری است
یک قانون موفقیت بسیار مهم، مسئولیت پذیری است

موفقیت، تکرار لجوجانه کارهای ساده است

در این مقاله با 10 مورد از بهترین قوانین موفقیت آشنا شدید. حالا انتخاب با شماست که می‌خواهید با استفاده این قوانین به موفقیت برسید یا می‌خواهید همین روند فعلی خود را ادامه دهید و زندگی عادی داشته باشید. شک نکنید برای رسیدن به موفقیت باید همین نکات ساده را رعایت کنید و بدانید که “موفقیت، تکرار لجوجانه کارهای ساده است…”

برای این که بتوانید گام های بلندتری در راه رسیدن به موفقیت بردارید، پیشنهاد می‌کنم جامع ترین مقاله سایت ما یعنی نقشه راه موفقیت بزرگان دنیا را که در آن تمام جوانب موفقیت را بررسی کردیم مطالعه کنید.

راستی، اگر شما هم قانون دیگری برای رسیدن به موفقیت سراغ دارید، خوشحال می‌شویم آن را در بخش نظرات با ما هم در میان بگذارید.

امیدوارم روی قله های موفقیت ببینمتان…


نویسنده: پارسا هموله
نویسنده: پارسا هموله از تیم گام برتر

 1. محمد رضا فکری

  سلام
  خیییییلی خوبه این قانون

  ممنون

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از شما

 2. hajiali

  سلام
  20 در صد کارهایی که 80 درصد نتیجه هارو به دنبال دارن خیلی نکته جالبی بود
  ممنون بابت مقاله خوبتون

  پاسخ دادن
 3. الهه ابراهیمی

  خیلی جالب بود .ممنونم از مطالب خیلی خوبتون..???

  پاسخ دادن
  1. ممنون از شما دوست عزیز 🙂

 4. عربگری

  سلام
  ممنونم از مقاله های خوب شما

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از شما

 5. مهدوی

  سلام .مقاله خیلی خوبی بود.ممنون. شما درست میگید با دقیق شدن بر زندگی وکارمون بعضی اوقات همون ۲۰درصد استفاده نمیکنیم ولی انتظار پیشرفت داریم.

  پاسخ دادن
  1. کاربر گرامی سلام
   کاملا درسته ممنون از شما

 6. صغری تیموری

  سلام ممنونم ازمقاله خوبتون

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از همراهی شما

 7. منیرسادات حسینی

  ممنون از مقاله عالیتون. برای پیدا کردن ٢٠درصد واقعا باید دقت کنیم تانتیجه دلخواه به دست بیاریم

  پاسخ دادن
  1. ممنون از نظر شما

 8. نسرین اجودانی

  سپاس از مقاله خوبتون میتونم بگم ۱۰ درصد رو دارم در تلاشم که ۲۰ بشه

  پاسخ دادن
  1. موفق باشین
   ممنون از شما کاربر عزیز

 9. پریزاد

  سلام خسته نباشید. من کتاب اثر مرکب و دارم میخونم و با خوندن این مقاله این مطلب و برداشت کردم که 20 درصد کارهای مهم یعنی درست انجام دادن کارهای مهم ولی کوچکی که با ذهنمون اونهارو خیلی بزرگ کردیم وهیچ وقت برای انجامشون وقت نمیزاریم ولی با اختصاص دادن روزی چند دقیقه برای انجام و بهبود اونها در طولانی مدت اثری مرکب و معجزه آسا در زندگیمون دارن .

  پاسخ دادن
  1. سلام خداقوت
   کاملا درسته ممنون از نظر شما

 10. Pariya_amirpor

  سلام خیلی خیلی عالی بود قانون 20 80 معجزه میکنه?

  پاسخ دادن
  1. سلام
   حتما همینطوره ممنون از شما 🙂

 11. حمیده

  سلام مطالب خوب و مفیدی بود تشخیص این ۲۰ درصد کارهای مهم جزیی اساسی از زندگی ست من در اداره یا سازمانی کار نمی کنم که تمام هفته ام را پر کند

  پاسخ دادن
  1. کاربر گرامی سلام
   شما باید 20 در صد کارهایی که 80 درصد نتیجه ای که شما میخواهید تولید کنند رو با توجه به شرایط خودتون تشخصیص بدین
   ممنون از شما

 12. فرهان

  سلام، مرسی از مطالب مفید و آموزنده تون. مطمعنا یکی از دلایلی که هنوز نتونستیم به جایی که باید، برسیم، عدم شناخت فعالیت های مهمه. و چه زیبا گفتید(تنها هوشمندانه کار نکنید، بلکه هوشمندانه بر روی چیزهای درست و مهم کار کنید. )

  پاسخ دادن
  1. سلام
   بله کاملا درسته ، شناخت هوشمندانه فعالیت های مهم که 80 درصد نتیجه رو تولید می کنند دارای اهمیت زیادیه
   ممنون از همراهی شما

 13. صفری

  سلام با تشکر از مقاله مفیدتون قانون جذابیه سعی میکنم از این ب بعد تو زندگیم بر اجرای این قانون بیشتر تمرکز کنم.

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از توجه شما موفق باشین

 14. مهدی پاکدامن

  سلام و عرض ادب
  خیلی مقاله عالی بود
  ممنونم…

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از همراهی همیشگی شما

 15. رقیه کریمی

  سلام عالی بود

  پاسخ دادن
  1. سلام
   ممنون از شما

 16. سهیلا کریمی

  مقاله خوبی بود استفاده کردیم تشکر??????

  پاسخ دادن
  1. خوشحالیم که براتون مفید بوده
   ممنون از شما کاربر عزیز

 17. Maryam

  با عرض سلام و خسته نباشيد، مطلب جالبی بود من خودم ب شخصه در زمان تعطیلات (البته ب جز این مدت ک کلاس استاد برتر ميام)کلا شاید پنج درصد کار مفید انجام میدادم ولی دروغ چرا اصن پشیمون نیستم چون ادم پر دغدغه ای هستم مغزم ی ری استارت اساسی میشد و لذتبخش بود الانم بعضی روزا روزای تنبلیه برام و استراحت مطلق ب نظرم بد نیس ولی خوب روزای عادی سعی میکنم از این به بعد بیشتر وقت بذارم برای کارای مفید و هدفهایی ک دارم تو سرم،با تشکر

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام.
   امیدوارم با تمرکز روی اون بیست درصد کارهای مهم موفق باشید…

 18. محمد حسرتی

  با سلام بدرستی پرواضح است که اکثر فعالیتهای روزمره ما به همین دلیل فاقد ارزش و بی نتیجه هستند. با مدیریت صحیح و داشتن نظم در زندگی و شناسایی و حذف فعالیتهای زائد میتوان با تمرکز بیشتر بر فعالیتهای مفید مؤفقیتهای بیشتری کسب کرد.

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام
   ما به جای اینکه روی اون بیست درصد وقت بذاریم داریم روی هشتاد درصد کارهای غیر مهم زمان میگذاریم و تلاش میکنم.
   دقیقا برعکس!
   پس باید حواسمون باشه که داریم برای چه چیزی تلاش میکنم…

 19. Maryam

  سلام واقعا جالب بوود 20 درصد خیلی زیاد نیست ولی اگه بتونیم انجامش بدیم خیلی خوبه و قانونش قانون جذابیه

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام
   ممنون از شما
   بیست درصد کارهامون به قول شما اصلا زیاد نیست ولی فوق العاده پر اهمیت هستند.
   پس باید براشون وقت زیادی بذاریم.
   موفق باشید…

 20. معصومه تیموری

  پس با توجه ب این مقاله اگر هنوز ب موفقیت نرسیدیم دلیلش میتونه همین باشه ک شاید بیس درصد مهم زندگیمون رو نمیشناسیم یاشایدم میشناسیم اما بهش عمل نمیکنیم.
  در واقع برای رسیدن ب اون نتیجه عالی فقط باید این بیس درصد رو‌پیدا کنیم و براش تلاش کنیم.هدفامون رو هم بر اساس نیازامون تعیین کنیم.

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   بله دقیقا.
   تموم حرف این مقاله هم همینه که باید روی بیست درصد کارهای مهممون وقت بذاریم و تلاش کنیم نه کارهای غیر مهم.
   امیدوارم که با همین قانون موفقیت رو از همیشه به خودمون نزدیک تر ببینیم…

 21. خانم کرد

  باسلام و عرض ادب و احترام …
  متن فوق العاده جذاب و نابی بود .
  از نظر من هم همینطور است ما متاسفانه نتوانسته ایم ۲۰ درصد کار های خوب خود را به درستی شناسایی کنیم بخاطر همین نتیجه ی مطلوبی هم بدست نمی آوریم .

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام.
   لطف دارید.
   همین پیدا نکردن 20 درصد کارهای مهممون یکی از اصلی ترین دلایل عدم موفقیتمونه.
   موفق باشید…

 22. Mahdi_hoseinnejhad

  سلامم
  ممنونم از این مطلب مفیدتون آدم رو به تأمل وامیداره که اون بیست درصد کارها چیه تا روش تمرکز کنه و به اون نتیجه دلخواه خودش برسه
  آرزوی موفقیت دارم براتون?

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام
   ممنونم از شما.
   امیدوارم که خیلی زود اون بیست درصد کارهای مفدتون رو پیدا کنید…

 23. Alireza naseri

  با سلام
  چقد مفید بود این قانون بیست هشتاد
  قبلا هم استاد به این مورد اشاره کرده بودند ولی الان پخته تر فهمیدم که قضیه از چه قراره
  جمله‌ی زیبای ناپلئون هیل واقعا به من انرژی داد تا بفهمم این همه افراد هستند که دور ور من درحال تلاشند و حتی خودم ، چه حس با شکوهی داره وقتی خودم بیام بالا همه جا ساکته چون فقط و فقط شمایی که از همه بیشتر تلاش کردی و بالاخره به موفقیت و خواسته‌ای که داشتید رسیدید
  روز خوش

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام
   بله واقعاً قانون بیست هشتاد فوق العاده مفیده و میتونه توی کارهامون خیلی کمکمون کنه.
   موفق باشید…

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --