جلسه هشتم دوره بلند مدت استاد برتر ۲

جلسه هشتم دوره بلند مدت استاد برتر در تاریخ یکشنبه۹۸/۷/۷ برگزار شد. در این جلسه اساتیدی حضور داشتند که به خوبی به جایگاه آموزش در زندگی روزمره خود واقف هستند. کسانی که می‌دانند آموزش دیدن هرگز پایانی ندارد و هر شخصی به هر درجه ای در زندگی خود دست پیدا کند، باز هم نیاز به آموزش و یادگیری مطالب جدید خواهد داشت. علت این امر کاملاً واضح است. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که هر روز در حال تغییر و تحول است و سطح دانش نیز هر روز نسبت به قبل در حال پیشروی می‌باشد. بنابراین اگر کسی خواهان این است که به روز باشد و بتواند بهترین آموزش ها را در اختیار دیگران قرار دهد، ابتدا باید سطح علمی خود را به روز رسانی کند.  شرکت کنندگان در این دوره همگی اساتیدی هستند که در جایگاه خود خوش درخشیده و همچنان تمایل زیادی به پیشرفت و ترقی دارند.

استاد برتر
استاد برتر

مروری بر آنچه در جلسه هشتم استاد برتر گذشت

  • شروع جلسه با شکرگزاری
  • بررسی اهمیت فضای مجازی در کسب و کار
  • آموزش صحیح استفاده از اینستاگرام در حوزه کسب و کار
  • اهمیت کتاب نویسی در رزومه
  • آموزش کتاب نویسی
  • اجرای برنامه coach شخصی برای شرکت کنندگان

شروع جلسه با شکرگزاری جمعی

در علم روانشناسی شکرگزاری کردن یکی از روش هایی است که می‌تواند موجب بالا رفتن انرژی مثبت در اشخاص شود. در واقع کسانی که شکرگزاری را به صورت برنامه روزانه خود انجام می‌دهند، اغلب نسبت به سایرین از آرامش روانی بیشتری برخوردار بوده و دارای انرژی مثبت بالاتری هستند، بنابراین اهمیت موضوع شکرگزاری برای همگی ما واضح و آشکار است. در نتیجه از برنامه های ثابتی که در ابتدای هر جلسه انجام می‌شود، شکرگزاری جمعی توسط همه شرکت‌کنندگان است که موجب چند برابر شدن سطح انرژی افراد و همین طور بالا رفتن میزان انگیزه آنها خواهد شد. زیرا زمانی که شکر گزاری انجام می‌شود در اصل نگاه شما بر نقاط مثبت زندگیتان منعطف می‌شود. به همین علت حس و حال بهتری به شما دست خواهد داد.

استاد برتر 2
استاد برتر ۲

بررسی اهمیت فضای مجازی در کسب و کار

امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از بهترین بسترها برای پیشرفت کسب و کار افراد به شمار می‌رود. علت این امر واضح است، فضای مجازی دارای گستردگی بسیار زیادی است و در اصل شما می‌توانید با افراد متفاوتی در آن واحد ارتباط برقرار کنید و این امر موجب می‌شود تا اشخاص زیادی با شما و کسب و کارتان آشنا شوند. به همین علت موجب می‌شود که بتوانید تبلیغات خود را در حوزه گسترده تری انجام دهید و نهایتاً بازدهی بهتری نیز از این موضوع کسب کنید. افراد موفق دنیا می‌دانند که امروزه فعالیت حرفه‌ای در فضای مجازی یکی از اثرگذارترین عوامل بر موفقیت آنها و رشد کسب و کار آنها خواهد بود. در این جلسه با شرکت کنندگان درباره اهمیت این موضوع صحبت شده و به طور کامل برای آنها شفاف سازی شد.

آموزش استفاده از اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام برای فعالیت‌های کاری با استفاده از آن برای مسائل شخصی به طور کامل متفاوت است. برای اینکه شما بتوانید یک صفحه پربازدید و جذاب را در اینستاگرام برای خود راه اندازی کنید، باید به نکاتی واقف باشید. زیرا اینستاگرام فضای گسترده ای است که افراد بسیاری در آن فعالیت می‌کنند و به همین دلیل شما باید بدانید از چه روش هایی و چگونه یک صفحه متفاوت راه اندازی کنید تا بتوانید مخاطب را جذب کنید. در جلسه هشتم دوره استاد برتر نحوه راه اندازی یک صفحه کاری که بتواند برای شخص به خوبی تبلیغات کند و در واقع کسب و کار او را به دیگران معرفی کند، آموزش داده شد و شرکت کنندگان با انجام گام به گام مراحل به طور کامل به این موضوع تسلط پیدا کردند.

دوره استاد برتر
دوره استاد برتر

تأثیر کتاب نویسی بر رزومه افراد

رزومه کاری یکی از مهم ترین عواملی است که برای فعالیت افراد در موقعیت های مختلف ضروری به حساب می‌آید. کتاب نویسی و داشتن کتاب یکی از گزینه هایی است که موجب می‌شود رزومه کاری شما تا حد زیادی نسبت به سایرین پررنگ شده و در اصل نشان دهنده نقاط قوت شماست. به همین علت کتاب نویسی به عنوان یکی از ارکان اصلی دوره بلند مدت استاد برتر و یکی از برنامه های بسیار مفید آن قرار داده شده است. شرکت کنندگان در این دوره در پایان همگی یک کتاب فوق العاده در دست خواهند داشت که می‌تواند به خوبی نشان دهنده سابقه و تجربه آنها در حوزه تخصصی شان باشد.

آموزش کتاب نویسی

مبحث کتاب نویسی به طور کامل به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد و تمام نکاتی که باید برای تألیف یک کتاب مفید و کاربردی به آن واقف باشند در اختیار آن ها قرار داده شد. برخی از این عزیزان بر این باور بودند که نوشتن کتاب کار بسیار دشواری است و مدت های طولانی زمان خواهد برد. اما در اصل این طور نیست و می توان با رعایت نکاتی که به آنها آموزش داده شد در مدت زمان مناسبی اولین کتاب خود را با بهترین کیفیت و به رشته تحریر درآورند. کتاب نویسی بدون شک یکی از فعالیت‌های جذابی است که هر کسی به آن علاقه دارد. قطعاً هیچ شخصی وجود ندارد که مایل به داشتن یک کتاب در حوزه تخصصی خود نباشد. لذت در دست گرفتن کتاب و اینکه نویسنده آن خودتان هستید لذتی است که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست.

دوره استادی
دوره استادی

اجرای برنامه coach شخصی

یکی از جذاب ترین قسمت های جلسه هشتم دوره استاد برتر برگزاری برنامه کوچ شخصی به صورت کاملاً رایگان برای شرکت‌کنندگان در این دوره است. از آنجایی که بسیاری از عزیزان شرکت کننده در حوزه تخصصی خود و به خصوص در زمینه کتاب نویسی دچار مشکل بودند، برنامه کوچ رایگان برای همه آنها تدارک دیده شد تا بتوانند با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن اهداف خود دست پیدا کنند و به رضایتی که مدنظر آنها است برسند. این برنامه تحت نظر مستقیم استاد مصطفایی برگزار خواهد شد و به صورت حرفه ای به شرکت کنندگان کمک خواهد کرد.

بدون شک پیشرفت و موفقیت مسیری است که باید به صورت آهسته و مداوم طی شود و عواملی وجود دارند که با رعایت آنها می توان سرعت در این مسیر را تا حد قابل توجهی بالا برد. آموزش دیدن و کسب اطلاعات به صورت مداوم یکی از همین عوامل است که مسیر پیشرفت شما را برایتان هموار خواهد کرد و سرعت شما را تا حد قابل توجهی افزایش خواهد داد…


گزارش از: معصومه تيموری
گزارش از: معصومه تيموری از تيم گام برتر

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*