.

دوره مادر برتر (جلسه دوم)

 

⇓ گزارش ویدئویی این جلسه ⇓

http://

در کنار آفریده پاک و مقدس پروردگار یکتا “مادران” دلسوز و فداکاری که از أزل تا به ابد زندگی خود را مدیون وجود مهربان آنها هستیم ، به سمت ساختن فردایی بهتر برای کودکان و نوجوانان که سرمایه های ارزشمند ما هستند ، گام برمیداریم.بی شک بزرگترین آرزوی مادران چیزی نیست جز اینکه فرزندان خود را در اوج موفقیّت ببینند .

باعث خرسندی و سرافرازی ماست در کنار بانوانی هستیم که از اهمیّت آموزش و جایگاه آن در زندگی خود به خوبی مطّلع هستند و برای ایجاد حال خوب برای خود و افراد خانواده شان گام برمیدارند.


هرگز این مطلب رو از دست ندهید:حال خوب،دلیل موفیت ها


مادرانی که به خوبی از نقش اثرگذار خود در حفظ بنیان خانواده آگاهی دارند و برای بهبود این روابط در تلاش هستند .بی شک اقدامات امروز این عزیزان از بروز مشکلات آینده جلوگیری خواهد کرد .

مطرح کردن رایج ترین مشکلات و نواقص تربیتی در جلسات آموزشی مادر برتر

تجربه چندین ساله تیم آموزشی گام برتر در حوزه ارتباط با نوجوانان باعث شد تا بتوانیم رایج ترین مشکلات و مسائل بین خانواده ها را شناسایی کرده و به طرح آنها در این جلسات آموزشی بپردازیم و با آموزش های لازم بتوانیم از بروز فجایع احتمالی جلوگیری کنیم .


هرگز این مطلب رو هز ذست ندهید:مهارت مشکل گشایی


مسائلی که شاید در نگاه اوّل کوچک و جزئی به نظر برسند امّا در صورت عدم درمان میتوانند عواقب وحشتناک و حتی اغلب جبران ناپذیری را با خود به همراه بیاورند . همانند بیماری که اگر در مراحل اولیه درمان نشود میتواند جان شخص را به خطر بیندازد . وظیفه خود میدانیم با آگاه سازی والدین در این زمینه ، از خطرات احتمالی پیشگیری کرده و به نوبه خود در حفظ جامعه از آفات و صدمات، نقشی اثر گذار ایفا کنیم .

مادر برتر

ارائه راهکارهای کابردی در دوره مادر برتر

بارها از زبان شرکت کنندگان در جلسات آموزشی مادر برتر میشنویم که از عدم نتیجه گیری از جلسات مشاوره مختلف در عین اینکه هزینه های گزافی را برای آن ها متحمّل شده اند  ، بسیار شاکی و ناراضی هستند . 

در این جلسات آموزشی ما تمام توان خود را بر این موضوع بنا نهادیم که با دید واقع بینانه ای به مسائل نگاه کنیم تا بتوانیم راهکارهای عملی برای رفع این مشکلات ارائه کنیم . راهکارهایی که بتوان آنها را به سادگی در محیط خانواده اجرا نمود و به نتایج مطلوب دست یافت .

دست یابی به آرامشی که همگی ما در محیط خانواده مدّ نظر داریم،به هیچ عنوان کار سختی نیست و تنها با گذراندن آموزش های لازم میتوان این آرامش از دست رفته را به کانون گرم خانواده بازگرداند و از آن لذت برد .

مجتبی مصطفایی

جای خالی آموزش

امروزه جای هیچ چیز به اندازه آموزش در زندگی خالی نیست . تربیت فرزند امری خطیر و حیاتی است و بی شک بدون گذراندن آموزش های لازم نمیتوان این مسئولیّت را به خوبی به انجام رساند . لذا توصیه ما به همه والدین عزیز این است که به سادگی و تنها با شرکت در چند جلسه آموزشی و کاربردی میتوانند از بروز مشکلات بزرگی که در آینده گریبان گیر آنها خواهد شد جلوگیری کنند . در جلسه دوم دوره اموزشی مادر برتر در باره مهم ترین اصول و باور ها برای تربیت فرزند با مادران گرامی صحبت شد و بدون شک رعایت همین نکات ساده میتواند آنها را تا حد زیادی در تربیت فرزندان دلبندشان یاری کند .  برخی اوقات والدین بدون آگاهی و فقط از روی علاقه فراوانی که نسبت به فرزندان خود دارند برای آنها بدترین راهکارها را اعمال کرده و خود عامل نابودی با ارزش ترین سرمایه های زندگیشان میشوند .

قبل از بروز فاجعه برای جلوگیری از آن اقدام کنیم .

به امید سلامتی همه مادران عزیز و بزرگوار


گزارش از:معصومه تيموري
گزارش از:معصومه تيموري از تيم گام برتر

یک دیدگاه
  1. سميه قريشى

    سلام مادران عزيز
    بدون شك همه مادران به نوبه ى خودشون برترين هستن اما مادرانى كه به آموزش در جهت تربيت درست فرزندانشون اهميت ميدن جزو برترينها قرار ميگيرن بيايين تلاش كنيم راهكارهاى اصولى رو كه تو كلاس ياد ميگيريم به كار ببنديم واز مقايسه كردن فرزندان عزيزمون با ديگران بپرهيزيم
    به اميد روزاى خوشتر و آرامتر

    پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*چطور با 2000 تومان دوره های آموزشی گرون قیمت رو تهیه کنیم؟
کلیک کنید
close-image