.

دوره رشد فردی (جلسه یازدهم)

 

موفقیت

⇓ گزارش ویدئویی این جلسه ⇓

گزارش جلسه یازدهم دوره رشد فردی

چند روز پیش یکی از دوستان که مدّت زیادی هست من و خانوادم رو میشناسه،ازم پرسید:”ببین قضیه چیه؟تازگی ها خیلی سرحال و شادتر به نظر میرسی.رفتار و حرف زدنت خیلی عوض شده،اصلا انگار دنیا رو طور دیگه ای نگاه میکنی . “

راست میگفت. با این حرفش ذهنم رفت به سمت گذشته. روزهایی که اطرافم رو آدم هایی گرفته بوند که نه اهل تلاش و پیشرفت بودند و نه حس و حال خوبی داشتند . قطعا من هم وقتی مدام با این افراد در ارتباط بودم،نمیتونستم حالم رو تغییر بدم و زندگی شادتری داشته باشم .

در جوابش فقط یک جمله میتونستم بگم .”اطرافیانم رو عوض کردم.”

بله فقط همین. من تصمیم گرفتم اطرافم رو از تمام آدم های منفی که زندگی من رو تحت تأثیر قرارداده بودند،خالی کنم .تصمیم گرفتم که به جای اینکه فقط دنبال نقاط تاریک زندگی باشم،روشنی هایی که به زندگیم میتابه انتخاب کنم .من انتخاب کردم که به یک فرد اثرگذار تبدیل بشم.بنظرتون وقتش نرسیده آدم های اطرافتون رو تغییر بدید؟


اگر میخواهید درباره دوره رشد فردی بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید.


شرکت کنندگان دوره رشد فردی

محدودیت سنی وجود نداره.مفهومی به نام سن نداریم . همه در کنار هم برای موفقیّت تلاش میکنند و هر وقت کسی خسته میشه،دیگران با اشتیاق برای کمک بهش حاضر و آماده هستند تا دستش رو بگیرند و از جا بلندش کنند و ادامه مسیر همراهش باشند.وقتی قلبی داری که برای دیگران میتپه پس میتونی بگی قطعا تو از لحاظ شخصیتی رشد کردی و آدم تأثیرگذاری هستی . فضای صمیمی که بین همه شرکت کنندگان یا شاید بهتره بگم این خانواده بزررگ ،وجود داره ،خالی از هر نوع بدی و بدخواهی هست و تنها همگیمون یک چیز مدّنظرمون هست .پیشرفت و حال خوب .

ما یاد گرفتیم هرجا که میریم از خودمون یک خاطره خوب به جا بگذاریم . یاد گرفتیم به هر آدمی که در مسیر زندگیمون قرار میگیره،ارزشی اضافه کنیم . در اصل ما تصمیم گرفتیم که حال خوبمون رو مسری کنیم و به همه افرادی که حتی یک بار از کنارمون رد شدند،این حال رو انتقال بدیم. این یعنی همون رشد فردی.

رشد فردی

هر جلسه رشد فردی یک اتّفاق بی نظیر

اگر میگیم ما دور هم حالمون خوبه، شعار نیست . ما واقعا داریم از تک تک این لحظه ها لذت میبریم.وقتی این جلسات تبدیل شده به محلی برای قدردانی و شادکردن دل عزیزانمون،مگه ممکنه حال ما بد باشه؟

هر جلسه یک اتفاق شیرین،باعث میشه شادی و انرژیمون چندین برابر بشه .

و این جلسه هم به مناسبت تولد یکی از درجه یک ترین عزیزان شرکت کننده در دوره ، همسر بزرگوارشون برای ایشون یک غافلگیری فوق العاده رو برنامه ریزی کرده بودند که باعث شد از ته قلبمون شاد باشیم و خدای بزرگ و توانا رو بارها شکرکنیم که تونستیم این حس و حال بی نظیر رو وارد جمع خانواده ها کنیم .از ته دل برای ایشون و خانواده نازنینشون آرزوی سلامتی و خوشبختی بی نهایت داریم .

کلاس


هرگز این مطلب را از دست ندهید: حال خوب، دلیل موفقیت ها


هر جلسه آموزش هایی برای تغییر مسیر زندگی

بارها شده که از زندگی خسته شدیم.حس کسالت تمام وجودمون رو گرفته بدون اینکه علت رو بدونیم . ما تمام این مسائل رو بررسی و ریشه یابی کردیم و حالا تمام این راه حل ها رو در غالب نکات آموزشی در اختیار این عزیزان قرار میدیم.این مشکلات هیچ کدوم انقدر سخت و پیچیده نیستند که تا این حد زندگی ما رو تحت تأثیر قرار بدن و آرامشمون رو به هم بزنند. تنها دلیل اینکه خیلی وقت ها نمیتونیم از پسشون بربیایم این هست که راه و روش درست رو بلد نیستیم و آموزش ندیدیم .  

نیاز نیست کار خیلی بزرگی انجام بشه . برعکس لازم هست که به کارهای کوچیکمون بیشتر توجه کنیم . ما دچار مشکل میشیم چون به نکات ریز و پیش پا افتاده توجه نمیکنیم .اگر به همین مسائل توجه کافی داشته باشیم،بدون شک بزرگترین مشکلاتمون حل خواهند شد .

زندگی انقدر زیباست که  نباید حتی یک لحظه از اون رو به سادگی از دست بدیم . چه چیزی توی دنیا مهم تر از حال خوب ما هست؟ چه هدیه ای بالاتر از حال خوب میتونیم به دیگران تقدیم کنیم ؟

فراموش نکنید زمانی میتونید دیگران رو به سمت شادی راهنمایی کنید که اول خودتون مسیر رسیدن به این شادی ها رو پیدا کرده باشید. قرار نیست معجزه ای اتفاق بیفته.معجزه خوده تویی . همین الان برای تغییر زندگیت یک قدم بردار . مهم نیست چقدر بزرگ باشه یا کوچک.مهم اینه که اقدام کنی.


گزارش از:معصومه تيموري
گزارش از:معصومه تيموري از تيم گام برتر

 

 

 

 1. Fatemeh mohseni

  جای ما که نبودیم بسی خالی بود انگار

  پاسخ دادن
 2. Sahar aliverdi

  وای خیلی جلسه ی فوق العاده ای بود عالیییی بوووود😍😍😍❤❤❤❤

  پاسخ دادن
 3. Mahdi_hoseinnejhad

  خییلییی جلسه عالییی بود

  با اینکه همه جلسات عالیه شاید بشه گفت یکی از بهترین روزهای دوره….

  سورپرایز کلاس هم حرف نداشت❤️❤️

  پاسخ دادن
 4. Maryam sardari

  به نظر من هم این جلسه از بهترین و به یاد موندنی ترین ها بود🌸🍃

  پاسخ دادن
 5. Pariya_amirpor

  بهترین جلس بود البته به نظره من جلسه ای که افتتاحیه کتاب خودتو شارژ کن بود بهترین جلسه مون بود ولی این جلسه هم جزء عالیی ترین جلسات بود

  پاسخ دادن
 6. mahdiyeh faraji

  جلسه ی خیلییی خوبی بود
  هم کناردوستانم چیزهای جدید یادگرفتم وهم ازشون کلی انرژی مثبت گرفتم خیلی خوبه که هرجلسه اتفاقات قشنگی میفته ایشالا که با اموزش های خوبی که میگیریم تو زندگیمون هم روز به روز اتفاقای قشنگی بیفته

  پاسخ دادن
 7. مهدی پاکدامن

  خیییییلی عالییی بود این جلسه

  منم با پارسا موافقم.این جلسه با اختلاف بهترین بود😍😍😍
  MP#

  پاسخ دادن
 8. پارسا هموله

  میشه گفت با اختلاف بهترین جلسه این دوره بود چون هم آموزشش فوق العاده بود و هم اتفاقات بی نظیری افتاد
  امیدوارم هرروزمون مثل این جلسه پر انرژی باشه…

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*