.

دوره رشد فردی (جلسه دهم)

 

رشد فردی

گزارش ویدئویی جلسه دهم

http://

برای همگیمون جمعه ها با عنوان روز استراحت،تفریح،خرید و در کل خوشگذرانی شناخته شده . خیلی وقت ها که اطرافیانمون متوجه میشن دلیل غیبتمون در خیلی از مهمانی ها و تفریحات جمعی ، شرکت درکلاس های آموزشی هست با چشم های متعجب نگاهمون میکنند و بارها هم پیش اومده که بهمون گفتند:”بیکاریا .آخرش که چی ؟”

حق هم دارند شاید در روز های اول و حتی هفته های اول هیچ اتفاق جدیدی نیفته و هیچ تغییرو هیچگونه رشد فردی و شخصیتی هم مشاهده نشه اما بعد از مدتی قطعا تفاوت یک فرد آموزش دیده با دیگران به طور کامل آشکار خواهد شد . فردی که برای خودش و زندگی و آینده ای که در پیش داره ، انقدر ارزش قائل هست که وقتی دیگران در حال انجام کارهای بیهوده هستند یا خیلی راحت دارند استراحت میکنند به سراغ آموزش دیدن و یادگیری چیزهای جدید میره تا بتونه دنیارو به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنه و به خودش و دیگران حال خوب هدیه بده،قطعا به اهداف بزرگی که داره دست پیدا خواهد کرد.


برای آشنایی بیشتر با دوره رشد فردی اینجا کلیک کنید


رشد فردی و قدم برداشتن توی مسیر موفقیت انرژی لازم داره

تا به حال دیدید که کسی بدون انرژی بتونه کاری رو شروع کنه یا قدمی برداره؟

برای شروع هر کاری، برای عملی کردن هر تصمیمی و برای قدم برداشتن در هر مسیری شما باید انرژی لازم رو داشته باشید.اگر بخوام خیلی خودمونی تر بگم باید حس و حال داشته باشید . وسط اینهمه مسائل زندگی روزمره که اغلب اوقات بخاطر عدم آموزش صحیح و نداشتن آگاهی لازم نمیتونیم از پسشون بربیایم ،قطعا نیاز داریم که بتونیم مدام تجدید انرژی کنیم و حس و حال خوبمون رو حفظ کنیم.

و این یکی ازبزرگترین دلایل اشتیاق ما برای شرکت در جلسات رشد فردی هست . وقتی در کنار دوستانی هستیم که همگی لبخند به لب دارند و هیچ واژه منفی به زبون نمیارند و حتی توی رفتارشون نقطه منفی وجود نداره، مگه میتونیم بی انرژی باشیم؟

تمام انرژی لازم برای یک هفته رویایی رو ازاین کنارهم بودن ها دریافت میکنیم و خدارو از این بابت شاکریم.

کلی آموزش درجه یک در کلاس های رشد فردی

یکی از دلایل اینکه کلاس های رشد فردی خسته کننده نیست ،قطعا میتونه این باشه که مطالب جدید در کلاس مطرح میشه.هیچ حرف تکراری اینجا گفته نمیشه و هیچ مطلب خسته کننده ای وجود نداره . آموزش هایی که جای خالیشون همیشه در زندگی همگیمون حس شده و علت خیلی از شکست هایی که تجربه کردیم همین موضوع بوده . در کلاس های رشد فردی ما یادمیگیریم چطور با ساده ترین روش ها با آرامش به سمت رویاهامون گام برداریم و باور داریم که موفقیت چیزی نیست جز همین کارهای ساده که خیلی ها ازش غافل شدند.گاهی وقت ها مسیر رسیدن به موفقیت انقدر راحت و ساده هست که فکر میکنیم،مسیری که داریم طی میکنیم اشتباه هست در حالی که دقیقا راه درست رو انتخاب کردیم. بارها راجع به مدریت زمان شنیدیم و کلی هم جمله معروف در این باره حفظ هستیم اما تا به حال به این جملات عمل کردیم؟

این جلسه با ساده ترین روش برای دوستان شفاف سازی کردیم که مدیریت زمان چطور انجام میشه و تا چه حد اثربخش خواهد بود .

به همین سادگی.


این مطلب را هرگز از دست ندهید:رشد فردی،بزرگترین عامل موفقیت


جلسات رشد فردی ، بهونه ای برای خوشحال کردن عزیزانمون

وقتی هدفت خوشحال کردن دیگران باشه،از هر راهی و هر لحظه ای برای این کار استفاده میکنی.

یکی از قشنگترین روزهای عمر هر شخص ،روز تولدش هست . و ما توی این دورهمی های پرمحبت از فرصت استفاده میکنیم و هر ماه عزیزانی رو که متولد اون ماه هستند با یک تبریک ساده و کوچک حسابی خوشحال میکنیم .چه آموزشی بالاتر از اینکه یاد بگیریم چطور به دیگران حال خوب هدیه بدیم . خیلی از کارها نیاز به هزینه نداره فقط کافیه قلبتون برای شادکردن بقیه،بیقرار باشه.

رشد فردی

تا دیر نشده شروع کن!

توی زندگی حواسمون به همه چیز هست. ب موقع غذا بخوریم،سر وقت تفریح کنیم،سر موقع استراحت کنیم آما از بزرگترین موضوع زندگیمون غافل هستیم. اینکه سر موقع آموزش ببینیم.همشه دست روی دست میگذاریم و زمانیکه کار از کار گذشت،آه حسرت میکشیم. برای یک بار هم که شده سریع عمل کنید و قبل از بروز فاجعه جلوی اون رو بگیرید . اگر حس میکنید قسمتی از زندگیتون دچار مشکل هست و شما نمیتوید حلش کنید، پیگیر بشید و آموزش های لازم رو ببینید و با روش های درست و صحیح مشکلاتتون رو حل کنید.

باور کنید هیچ چیز به اندازه آرامش شما مهم نیست . ما برای این زنده ایم که لذت ببریم نه اینکه با عدم آگاهی دنیارو به کام خودمون و دیگران تلخ کنیم.

امیدوارم به موقع قدم بردارید و نتایج دلخواهتون رو به دست بیارید.


گزارش از:معصومه تیموری
گزارش از:معصومه تیموری از تیم گام برتر

 

 1. Sahar aliverdi

  فوق و العاده و بی نظیر بود😍

  پاسخ دادن
 2. fatemeh mohseni

  تو این جلسه ی موضوع هفت بخشه یاد گرفتیم به اصطلاح ی موضوع هفت تیره …
  با این هفت تیری که ما یاد گرفتیم میشه هر هدفی رو تو تایم بندی مشخص رو هوا زد

  پاسخ دادن
 3. mahdiyeh faraji

  جلسه ی خیلی خوبی بود🌹🌹🌹

  پاسخ دادن
 4. Mahdi_hoseinnejhad

  یه جلسه پر از انرژی و عالی

  خیلی خوب بود یاد گرفتیم چطور زمان باارزش خودمون رو تلف نکنیم

  پاسخ دادن
 5. Maryam sardari

  تقریبا میشه گفت همه با مدیریت زمان مشکل دارند و این جلسه با آموزشی عالی یاد گرفتیم که چقدر میتونیم با کارای ساده زمانمونو مدیریت کنیم و حتی از زمانهای مرده هم
  به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم

  پاسخ دادن
 6. مهدی پاکدامن

  مثل همیشه بهترین بود
  چقدر سخته این همه حس خوب و یخوای بنویسی
  فقط میتونم بگم تا حالا تحربش نکرده بودم این همه حس خوب و …
  MP#

  پاسخ دادن
 7. Pariya_amirpor

  یکی ازبهترین جلسه ها بود دیگه انقدر از کلمه های خوب و عالی و بهترین استفاده کردیم که نمیدونم باید چی بگم درکل جلسه خیلی جذاب توری بود😍

  پاسخ دادن
 8. پارسا هموله

  هر جلسه بهتر از جلسه قبل و مطالب درجه یک تر از قبل
  چقدر خوشحالم بابت شرکت در این کلاس ها
  ممنون از استاد مصطفایی و تیم رویاییشون

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*