.

شارژ پلاس

فقط شروع کن (گام برتری ها، قسمت دوم)

مصاحبه با جناب آقای علیرضا وطن پور
موفقیت
گام برتری ها

سلام، عرض ادب و احترام خدمت همه شما دوستان خوبم

خوشحالم با دومین قسمت از برنامه گام برتری ها، مصاحبه خیلی خودمونی با کسانی که گام برتر زندگیشونو برداشتند در خدمت شما عزیزان هستیم

امروز خبر های خیلی خوبی براتون داریم، جایی نریدو همینجا بمونید، انشالله کلی هضم تجربه از این مصاحبه بکنید از کسانی که تونستن با آموزش اتفاقای خوبی رو برای خودشان رقم بزنند.

⇓ مشاهده کامل این مصاحبه ⇓

http://


برای مشاهده قسمت های قبلی این مجموعه اینجا کلیک کنید


 

آقای مصطفایی: خب تو این قسمت مصاحبه از کسانی که گام برتر زندگیشون رو برداشتند، در خدمت آقا علیرضا وطن پور هستیم. آقای وطن پور، خودتون بیشتر برای ما معرفی میکنید؟

آقای وطن پور: به نام خدا علیرضا وطن پور هستم، درمانگر طب سنتی و پخش محصولات عطاری و ارگانیک. 

آقای مصطفایی: چند سالتونه آقای وطن پور؟

آقای وطن پور: چهل سالمه.

آقای مصطفایی: اهل کجایید؟

آقای وطن پور: تبریز.

آقای مصطفایی: خب آقای وطن پور، چند ساله با موسسه گام برتر آشنا شدید؟

آقای وطن پور: من حدود یک ساله.

آقای مصطفایی: توی این یه ساله، چه کلاس هایی رو شرکت کردید؟

آقای وطن پور: دوره رشد فردی و استاد برتر.

آقای مصطفایی: توضیح میدید که دوره رشد فردی و استاد برتر هر کدوم تو چه حوزه ای بحث می کنند؟

آقای وطن پور: دوره استاد برتر، در مورد پرورش استاد و کسانیه که بتونند تدریس رو به نحو عالی برگزار بکنند. در دوره رشد فردی هم ما سعی میکنیم با موضوعاتی که آموزش میبینیم، اول خودمون رو رشد بدیم و بعد بتونیم دیگران رو رشد بدیم.

آقای مصطفایی: بخواید تو چند تا جمله برامون بگید این دوره ها چه طور بود؟  کسی که توی دوره استادی و رشد فردی شرکت می کند واقعاً به خروجی مد نظرش می رسه؟

آقای وطن پور: این کلاس ها دو جنبه دارد. یکی افزایش اعتماد به نفس، یکی هم مهارت های فنی و حرفه ای. بنابراین ما هم اعتماد به نفس خودمون را افزایش می‌دهیم که بتونیم از توانایی هامون استفاده بکنیم و هم مهارت هایی را که لازمه برای تدریس را آموزش می بینیم.


جهت آشنایی با دوره های رشد فردی و استاد برتر روی نامشان کلیک کنید


 

آقای مصطفایی: اگه یه مقدار بخواهیم خودمونی تر صحبت بکنیم، از این کلاس ها خیلی داره برگزار میشه در نقاط مختلف کشور. آموزش دهنده های عزیز خیلی از این مطالب را دارند در اختیار مردم می‌گذارند اما کیفیتشون متفاوته. آقای عسگری که در مصاحبه قبلی در خدمتشان بودیم خیلی اصرار داشتند که از وقتی ما اومدیم دوره رشد فردی، خیلی از اطرافیانمونم تحت تاثیر آموزشهای ما قرار گرفتند. یعنی بعد از یه مدت خانواده شون هم یه مسیر بسیار خوبی رو در پیش گرفتند که شاید حتی کسانی که هفته ای یکی دو بار با آنها سر کار داشتند متوجه این تغییر می شدند. میخواستم ببینم تو یه زندگیه شما هم همچین اتفاقی افتاده؟ یعنی دوره های استادی و رشد فردی که شرکت کردید دیگران رو هم تحت تاثیر قرار داده؟

آقای وطن پور: یکی از وجه تمایز های این کلاس که میتونیم نام ببریم، استادیه که توی این دوره ها ما رو رشد می‌ده. یعنی وجه تمایز استاد با استاد خیلی زیاده. یک استادی هست که ذاتاً و با علاقه شدید میخواد سطح‌ شاگردانش رو ارتقا بده، یکی هستش که خودش تازه آموزش دیده و میخواد آموزش بده و خیلی ذاتی و درونی نشده.

آقای مصطفایی: شما از جایی شروع کردید این دوره ها رو که شاید خیلی از افراد پا توی این مسیر نذارند و بگن که دیگه از ما گذشت. خود شما شاید بگین دیگه تموم شده، چند تا فرزند دارید، مسیر زندگی تو رو رفتید، شاید بگید کارم را پیدا کردم دیگه نیاز نیست آموزش ببینم. خیلی ها دارند با همین وضعیت زندگی می‌کنند و همین اتفاقات رو هم نمی بینند. چی شده شما تو این سن اومدید توی این مسیر؟

آقای وطن پور: زندگی برای آموزش محدودیت ایجاد نمی کنه و همه باید تو تمام سنین این آموزش رو ببینند. به خصوص کسانی که فکر می‌کنند دوران کودکی و جوانی رسالت خودشان را پیدا نکردند و یا به مسیرهایی رفتند که اشتباه بوده و تحصیلاتی را کردند که مورد علاقه ذاتی شان نبوده. این ها نباید ناامید بشند. توی هر سنی که باشند میتونند آموزش های جدید یاد بگیرند و استعدادهای واقعی خودشان را شکوفا کنند.

آقای مصطفایی: به نوجوان ها و جوان هایی که دارند این مصاحبه را نگاه می کنند بگید که اگه شما توی این سنین می اومدید به این کلاس ها و اینا رو یاد می گرفتید، و یاد می گرفتید که چطور علایق و استعدادها تون رو بشناسید، فکر می‌کنید چه فرقی می‌کرد زندگی شخصی الانتون با گذشته و همچنین زندگی کاری؟

آقای وطن پور: واقعاً این آموزش ها تأثیر بسیار زیادی داره. من این رو برای خودم شاید خیلی یادآوری نکنم و به خودم امیدواری بدم ولی در واقع این جوریه که اگه من این آموزش‌ها را توی سنین نوجوانی و جوانی میدیدم رشدم بسیار سریع تر بود. توی اون سنین هم زمان زیادی داریم و هم انرژی زیادی داریم که بتونیم این آموزش‌ها را اجرایی بکنیم، ولی توی سنین بالا این امکانات خیلی برای شما سخت خواهد بود.

آقای مصطفایی: توی کدوم بخش آموزش موردی دارید بگید که وقتی اونو دیدید، وارد زندگی شدید و گفتید که ما این رو یاد گرفته بودیم و وقتی بهش عمل می کنید اتفاق خوبی می افته؟ میتونید مثال برای ما بزنید؟ چون بعضی اوقات ما آموزش‌های رو می بینیم که وقتی وارد جامعه میشیم می بینیم که کلی با جامعه فرق میکنه. حالا شما توی جامعه کدومشون خیلی به دردتون خورده؟

آقای وطن پور: آموزش هایی که ما اینجا می بینیم با آموزش های آکادمیکی که که در مدرسه و دانشگاه هستش یه فرق اساسی داره. ما اینجا آموزشی رو که می بینیم به صورت عینی توی جامعه، خانواده و شغلمون استفاده میکنیم و ارتقای سطح مهارتی مون رو تو این موارد می بینیم .یعنی ما میتونیم با این آموزش ها سطح روابط خانوادگی بین فرزندان و خودمون و همسرمون و مشکلاتی که ایجاد می شود حل کنیم. مشکلات رو به دید یک حل مسئله می‌بینیم. و توی شغلمون می‌فهمیم که ما یک آموزش‌هایی لازم داریم تا بتونیم مثلا فروشندگی بهتری داشته باشیم.


هرگز این مطلب را از دست ندهید: مهارت حل مسئله


آقای مصطفایی: عزیزان دقت داشته باشید، آقای وطن‌پور بین کسانی که توی موسسه گام برتر مشغول فعالیت بودند و آموزش می دیدند واقعا خوب کار کردند و خوب رشد کردند که خیلی زودتر از بقیه به درجه استادی رسیدند. ایشون یه مدت کوتاهیه تدریس در این مجموعه را شروع کردند و دارند به طور منظم و خیلی درجه کارشون رو جلو می‌برند و خودشون رو یکی از محبوب ترین اساتید موسسه کردند. ایشون به خاطر پشتکار و آموزش های اصولی ای که دیدند، کارشان را خیلی خوب پیگیری می‌کنند. اگه خیلی کوتاه بخواید در مورد استادی بگید، استادی از کجا شروع شد؟ قبلاً هم تدریس داشتید؟

آقای وطن پور: من تدریس های قبلیم خیلی محدود بوده و خیلی غیر حرفه ای.

آقای مصطفایی: چند مدته شروع کردید تدریس رو؟

آقای وطن پور: حدود یک ماه.

آقای مصطفایی: چقدر به تدریس علاقه دارید و چقدر این آموزش ها رو تدریستون تاثیر گذار بوده؟

آقای وطن پور: خیلی علاقه شدیدی دارم، چون میدونم که این آموزش ها چقدر تاثیر داره توی تدریس. یعنی خیلی سطح تدریس رو میتونه افزایش بده و مهارت های زیادی هستند که شما آموزش می بینید و به راحتی سطح تدریس تون را افزایش می دهید.

آقای مصطفایی: عزیزان دقت کنید، یک قول‌هایی در این آموزش ها داده میشه اینه که کسی که این کلاس ها را بیاد و تمارین را سر موقع انجام بده و بدونه که موفقیت بدون تلاش امکان پذیر نیست و قرار نیست کسی موفقیت یک شبه را به ما بده، می بینیه که اگه بیاد و توی این دوره‌ها شرکت بکنه و آموزش ها رو ببینیه، اگر پا به پای اون دوره بیاد جلو حتما اتفاقی که برای آقای وطن‌پور افتاد برای اون هم میفته.

یه سری ها دارند شما را می بینند و مرددند که کارشان را از کجا شروع کنند. شاید دانشجویی که دغدغه آینده شغلی شو داره، شاید کسی که از شغلش راضی نیست، نوجوانی که نمیدونه ادامه تحصیل را باید چطور بده داره شما رو ببینه. اگه بخواید پیشنهادی به همه اونایی که دارند شما را می بیند چه چیزی بهشون میگید؟

آقای وطن پور: واقعا خیلی از افراد و حتی خود من قبلا فکر می کردم که این موضوعات مشکل مثل استادی و سخنرانی و… یک موضوع ذاتیه. در حالی که با این آموزش ها فهمیدم که ما وقتی آموزش‌های صحیح و خوبی رو می بینیم میتونیم اونا رو خیلی سریع به مهارت تبدیل کنیم و اونا رو به اجرا در بیایم. اون موقع می بینیم که نه تنها این یک موضوع ذاتی نبوده، بلکه همه میتونند باید آموزش خوب اون ها را به اجرا در بیارند.

آقای مصطفایی: اگه بخواید به عنوان جمله پایانی مطلبی را به عزیزانی که دارند ما را تماشا می کنند بفرمایید چی میگید؟

آقای وطن پور: نکته پایانی اینکه ما توی هر سطحی که باشیم و با هر پیش زمینه ای که داشتیم میتونیم با آموزش‌های صحیح اصول صحیح زندگی کردن را از اساتید خوب آموزش ببینیم و سعی کنیم که سطح زندگی خودمون رو افزایش بدیم. چه در زمینه زندگی شخصی و چه در زندگی شغلی  و حتی تحصیل می تونیم این آموزش‌ها را از هر جایی که هستیم شروع کنیم.

آقای مصطفایی: دقت دارید دوستان، این عزیزان اومدند، شروع کردند و به جواب رسیدند. خواهشاً شروع کنید. هر جا هستید شروع بکنید. نگید باچند بار شروع کردیم و امتحان کردیم نشد. مطمئن باشید که هم آقای وطن پور و هم آقای عسگری که در خدمتشون بودیم و هم، همه دوستانی که  به یک جایی رسیدند شروع کردند، بارها و بارها شکست خوردند و دوباره بلند شدند. این جمله رو هیچ موقع یادتون نره:

موفقیت این نیست که هیچ شکستی نخوری موفقیت اینه که بعد از هر شکستی بلند شی و دوباره ادامه بدی. برای همتون بهترین‌ها را آرزو می کنم مخصوصاً شمایی که دارید گام برتر زندگیتون رو برمیدارید….

 

 1. حدیثه حاجی علی

  تبریک میگم با آرزوی بهترین ها برای استاد وطن پور عزیز

  پاسخ دادن
  1. Admin

   سلاو درود بر شما…ممنون از این که این ویدئو رو تماشا کردید

 2. Masoomeh _Hosein nejhad

  سلام
  تبریک میگم به آقای وطن پور
  ممنون

  پاسخ دادن
 3. پارسا هموله

  استاد وطن پور هم مثل همه دوستان گام برتری عالیند.
  تبریک و آرزوی موفقیت بیشتر براشون…

  پاسخ دادن
 4. مهدی پاکدامن

  تبریک به آقای وطن پور و آرزوی موفقیت برای ایشون

  #MP

  پاسخ دادن
 5. Mahdi_hoseinnejhad

  عالیه اقا وطن پور…
  یکی از بهترین های مجموعه گام برتر…. ❤️❤️❤️

  پاسخ دادن
 6. فاطمه محسنی

  اصلا مگه برتر از استاد وطن پور هم داریم ؟ ایشون خودشون به تنهایی گام برترند

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*close-link
فیلم های آموزشی رایگان + ارتباط مستقیم با استاد مصطفایی در کانال تلگرامی گام برتر
با VPN روشن وارد شوید
close-image