جلسه ششم دوره نوجوان برتر

ششمین جلسه دوره نوجوان برتر در تاریخ 98/11/4 در دفتر مجموعه گام برتر برگزار شد و دانش آموزان و نوجوانانی که در این دوره شرکت کرده اند، پس از سپری کردن ایام امتحانات خود، مطالب فوق العاده جذاب و درجه یکی برای رسیدن به موفقیت یاد گرفتند و با فضای خوب و شادی که بر کلاس حاکم بود، توانستند کمی از سختی های این ایام دور شوند و حس و حال فوق العاده ای را تجربه کنند. تا پایان با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این جلسه داشته باشید…

آنچه در جلسه ششم دوره نوجوان برتر گذشت

  • راه های رسیدن به موفقیت در نوجوانی
  • کسب موفقیت به شیوه بزرگان دنیا
  • انگیزه، مهم ترین گام برای موفقیت در نوجوانی

در ادامه گزارش مفصل تری از این جلسه می‌خوانید…

نوجوان برتر
نوجوان برتر

راه های رسیدن به موفقیت در نوجوانی

سن نوجوانی سن بسیار مهمی برای رسیدن به موفقیت می باشد و اگر در این سن بتوانید خود را برای رسیدن به موفقیت آماده کنید و روی رشد و پیشرفت خود کار کنید، قطعاً اتفاقات بسیار خوبی در آینده برایتان خواهد افتاد. اما در صورت از دست دادن سن نوجوانی بدون هیچ ثمره ای، بدون شک موفقیت برایتان بسیار سخت و دشوار و حتی غیر ممکن خواهد بود.

اگر در سن نوجوانی هستید، پیشنهاد می کنم به هیچ وجه فرصت ها را از دست ندهید و از همین حالا برای آینده خود آماده شوید. استاد ایمنی در این جلسه از دوره نوجوانان برتر به همین موضوع پرداخت و راه‌هایی برای فروش تقویت مهارت‌های موفقیت در نوجوانی به شرکت کنندگان ارائه داد که هر کدام از آنها می‌توانند بسیار موثر باشند.

دوره نوجوان برتر

کسب موفقیت به شیوه بزرگان دنیا

بزرگان دنیا راه و رسمی را دنبال کردند که توانستند در نهایت به موقعیت فعلی خود و موفقیت اکنون شان برسند. قطعاً اگر ما هم راه و رسم این افراد را دنبال کنیم، هم مسیر موفقیتمان کوتاه تر شده و هم احتمال رسیدن به آن برایمان بیشتر خواهد بود. بزرگانی نظیر: بیل گیتس، استیو جابز ، رابرت کیوساکی و… که هر کدام اکنون بسیار موفق هستند به ثروت بی‌شماری رسیده اند.

پس یکی از بهترین راه های رسیدن به موفقیت، دنبال کردن مسیر افراد موفق است و به همین دلیل در این جلسه از دوره نوجوانان برتر به این موضوع پرداخته شد.

گام برتر

انگیزه، مهم ترین گام برای موفقیت در نوجوانی

بعد از ایام تلاش و کوشش بسیار دانش آموزان برای موفقیت در امتحانات، بهترین زمان بود که انگیزه مضاعفی به آنان داده شود تا ادامه سال تحصیلی را به بهترین شکل ممکن بگذرانند و هر اتفاقی که تاکنون افتاده را فراموش کنند. یعنی اگر تا به اینجا موفق بودند مغرور نشوند و اگر خوب کار نکردند ناامید نشوند.

بحث انگیزه به قدری مهم است که حدود نیمی از این جلسه دوره نوجوان برتر به آن پرداخته شد تا دانش آموزان بتوانند روزهای خوبی را برای خود بسازند.

امیدوارم شما هم بتوانید گام برتر خود را در زندگی بردارید و موفقیت را از همیشه به خود نزدیک تر ببینید…


گزارش از: پارسا هموله
گزارش از: پارسا هموله از تیم گام برتر

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

محصول آموزشی بگیر، اگه راضی بودی پولشو بده!
close-image