جلسه پنجم دوره نوجوان برتر

دوره نوجوان برتر 4 در تاریخ 98/10/6 به جلسه پنجم خودش رسید و در آستانه ایام امتحانات، نوجوانان بهترین روش های موفقیت در امتحان را در کنار شیوه های ساخت و ترک عادت های بد یاد گرفتند. همچنین در این جلسه گفته شد که چگونه باید کارهایی انجام دهیم که در همین سن نوجوانی بتوانیم به موفقیت های بزرگ برسیم. در کلیپ زیر می‌توانید گزارش این جلسه را به صورت تصویری مشاهده کنید.

آنچه در جلسه پنجم دوره نوجوان برتر 4 گذشت

  • تاثیر عادت ها در رسیدن به موفقیت
  • راه های رسیدن به موفقیت در نوجوانی
  • روش های برنامه ریزی درسی برای موفقیت در امتحانات
  • چگونه با کشف استعداد خود به موفقیت برسیم؟

در ادامه گزارش مفصل تری از جلسه پنجم دوره نوجوان برتر 4 می‌خوانید…

گزارش نوجوان برتر 4

تاثیر عادت ها در رسیدن به موفقیت

عادت های ما، مهم ترین چیزهای زندگی ما هستند. شاید برایتان عجیب باشد اما طبق تحقیقات 40 درصد رفتارهای ما در طول روز نتیجه عادت های ما هستند!

پس با توجه به این تحقیقات می‌توان نتیجه گرفت که عادت ها تعیین کننده شکست یا موفقیت ما هستند! اگر بتوانیم عادت های خوبی برای خود بسازیم، موفقیت ما قطعی خواهد بود و اگر نه، وادار به پذیرش شکست هستیم.

در مقاله ایجاد عادت با 7 تکنیک ساده و کاربردی ، به شما گفته ایم که چگونه با ساخت عادت های مثبت در زندگیمان موفقیت را از همیشه به خودمان نزدیک تر ببینیم. پیشنهاد می‌کنم حتماً آن را هم مطالعه کنید.

در این جلسه استاد مصطفایی درباره همین موضوع صحبت کرد و راه های ساخت عادت خوب را برای نوجوانان بیان کرد که اگر آن ها را انجام دهند، بهترین اتفاقات برای آن ها خواهد افتاد…

گزارش دوره نوجوان برتر 4

راه های رسیدن به موفقیت در نوجوانی

یکی از بهترین جملاتی که می‌تواند مسیر موفقیت را برایمان هموار کند و افراد موفق و بزرگ بسیاری هم از آن استفاده می‌کنند این است که:

امروز کارهایی انجام می‌دهم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا کارهایی انجام دهم که دیگران قادر نیستند انجام دهند…

اگر همه افراد این جمله را الگوی خود برای رسیدن به موفقیت قرار دهند، شک نکنید تعداد افراد موفق در جهان به طور حیرت انگیزی افزایش خواهد یافت. همان طور که از این جمله برداشت کردیم، برای رسیدن به آرزوها و اهداف خودمان باید کارهایی انجام دهیم که شاید حتی برایمان سخت باشند و دیگران حاضر نباشند آن ها را انجام دهند، اما انجام دادن آن ها می‌تواند ما را به شدت به موفقیت برساند. در این جلسه درباره همین موضوع بحث شد و علاوه بر آن راه های بسیار دیگری هم برای رسیدن به موفقیت گفته شد…

روش های برنامه ریزی درسی برای موفقیت در امتحانات

با توجه به نزدیک شدن به امتحانات دانش آموزان، لازم بود که راه و روش هایی برای برنامه ریزی در این ایام و در نتیجه موفقیت در آن ها گفته شود. در نتیجه استاد ایمنی، مشاور موسسه گام برتر در رابطه با همین موضوع صحبت کرد و شیوه های فوق العاده برای برنامه ریزی درسی را مورد بررسی قرار داد که اتفاقاً با استقبال بی نظیر دانش آموزان و نوجوانان همراه بود. چرا که مهم ترین دغدغه این روزهای این نوجوانان، همین موضوع امتحانات و درس هایشان است…

گزارش دوره نوجوان برتر 4 مشاور تحصیلی

چگونه با کشف استعداد خود به موفقیت برسیم؟

کشف استعداد و حرکت کردن در پی آن، تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به موفقیت ما دارد. اگر بتوانید استعداد خود را کشف کنید، شک نکنید گام بسیار بلندی در راستای رسیدن به اهداف خود برداشته اید. در جلسات گذشته دوره نوجوان برتر 4 ، استعداد تک تک بچه ها با تست استعدادیابی گاردنر که مخصوص به کشف استعداد کودکان و نوجوانان می‌باشد و همچنین با تکیه بر تست استعدادیابی هالند و اوکانر کشف شد و در این جلسه، استاد وطن پور درباره این موضوع برای نوجوانان که حالا که استعداد خود را می‌دانید، چگونه باید در راستای آن ها حرکت کنید تا به موفقیت برسید صحبت کرد.

شک نکنید استعدادیابی بهترین گام برای رسیدن به موفقیت می‌باشد.

امیدوارم شما هم با کشف استعداد خود و همچنین با تکنیک های دیگری که برای رسیدن به موفقیت وجود دارد، بتوانید به موفقیت برسید و روی قله های موفقیت ببینمتان…

گزارش دوره نوجوان برتر 4 استعدادیابی


گزارش از: پارسا هموله
گزارش از: پارسا هموله از تیم گام برتر

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

محصول آموزشی بگیر، اگه راضی بودی پولشو بده!
close-image