جملات انگیزشی کنکور

شمایی که در حال مطالعه این مقاله هستید، قطعاً کنکوری هستید و هر طور شده می خواهید انگیزه و انرژی خود را بالا نگه دارید تا بتوانید پر قدرت تر از همیشه به مطالعه دروس خود بپردازید و موفقیت در کنکور را از همیشه به خودتان نزدیک تر ببینید. پس به شما تبریک می گویم؛ چون در جای درستی قرار دارید. ما در این مقاله قرار است بهترین جملات انگیزشی کنکور را برای شما بیان کنیم که با استفاده از آن ها بمب انرژی شده و اتفاقات خوبی را رقم بزنید. همچنین بعد از مطالعه این مقاله، می توانید جملات انگیزشی برای دانش آموزان را هم مطالعه کنید و از آن ها هم استفاده کنید.

جملات انگیزشی برای کنکور

هدف های بزرگ، همت های بلند می‌خواهد.

برای رسیدن به هر هدف بزرگی، مسلماً باید تلاشی در حد و اندازه های همان هدف داشته باشیم. نمی توان انتظار داشت مثلاً با روزی نیم ساعت تمرین ورزشی مانند تیراندازی، انتظار قهرمانی در المپیک را داشته باشیم! درکنکور نیز همین طور است؛ اگر شما تلاش زیادی برای قبولی در کنکور نکنید و به استراحت و تفریح بیش از حد بپردازید، قطعاً رسیدن به هدفتان رویای غیر قابل دسترسی خواهد بود. پس به همان اندازه هدفتان که قبولی در کنکور است تلاش مناسبی انجام دهید.

جملات انگیزشی کنکور - هدف های بزرگ، همت های بلند می‌خواهد

نکات انگیزشی کنکوری

ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد و آن را باور کند، به آن خواهد رسید. ناپلئون هیل

باورها نقش بسیار پررنگی در زندگی ما دارند و می توانند مسیر زندگی مان را به کلی عوض کنند. به قول یکی از بزرگان دنیا: “شما آن چیزی را که می‌بینید باور نمی‌کنید، بلکه آنچه را که باور دارید می‌بینید.

این یعنی باورهای ما به قدری قدرتمند هستند که می‌توانند حتی دید ما را نسبت به زندگی به کلی تغییر دهند! پس با توجه به این قدرت عجیب و غریب باورها، می‌توان گفت که اگر چیزی را باور کنیم و ایمان داشته باشیم که می خواهیم به آن برسیم، قطعاً به آن خواهیم رسید و اتفاقات بسیار خوبی برای ما رخ خواهد داد. دقیقاً همان طور که ناپلئون هیل در این جمله انگیزشی کنکور به موضوع باورهای اشاره کرده است.


در ادامه بخوانید: راه های افزایش انگیزه


جملات انگیزشی کنکور - ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد و آن را باور کند، به آن خواهد رسید.
جملات انگیزشی کنکور – ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد و آن را باور کند، به آن خواهد رسید.

اگر انتظار دارید بدون درس خواندن شغل خوبی به دست آورید، مثل این است که انتظار داشته باشید بدون دویدن در مسابقه‌ ماراتن برنده شوید.

درس و تحصیلات یکی از مهم ترین لازمه ها برای رسیدن به شغلی مناسب است. در این دوره و زمانه اگر تحصیلات بالایی نداشته باشید، به دست آوردن شغلی خوب کمی برایتان سخت خواهد شد. شک نکنید که تلاش‌های امروز شما برای قبولی در کنکور و ادامه دادن تحصیلات، نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت و موفقیت های خوبی را نصیب تان خواهد کرد.

جملات انگیزشی کنکور درباره درس خواندن و انتخاب شغل

جملات انگیزشی کنکور

یا به اندازه بزرگی آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه بزرگی تلاشت آرزو کن.

این جمله به قدری فوق‌العاده است که می‌توان بارها آن را با خود تکرار کرد و از آن انگیزه گرفت. اگر آرزوهای بزرگی در سر دارید، باید به همان اندازه نیز تلاش کنید. در جملات قبل نیز گفتم که هدف بزرگ، تلاش زیاد نیز می خواهد و اگر نخواهیم برای هدفمان تلاش کنیم، قطعاً به موفقیتی نخواهیم رسید. اگر حاضر به تلاش کردن نیستید، آرزوهای بزرگ هم در سر نداشته باشید و انتظار قبولی در کنکور را از سر خود بیرون کنید.

جملات انگیزشی کنکور - یا به اندازه بزرگی آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه بزرگی تلاشت آرزو کن.

موفقیت در کنکور

ستاره‌ها را هدف گرفته‌اید؟ خوب است، ولی اول باید همین پایین سفینه‌تان را بسازید.

لازمه رسیدن به هر هدفی این است که ابتدا مسیر آن هدف را هموار کنیم و تجهیزات لازم برای رسیدن به آن را برای خود بسازیم.

پس اگر اهداف بزرگی در سر دارید و نمی‌خواهید به راحتی آنها را از دست بدهید، همین حالا تجهیزات آن هدف خود را آماده کنید و بعد به فکر رسیدن به آن باشید، مسلماً نمی توانید فقط آرزوی قبولی در کنکور را داشته باشید زمانی که تلاشی در کار نباشد، این آرزو برایتان در همان حد آرزو باقی خواهد ماند.


در ادامه بخوانید: شغل های پردرآمد دنیا


جملات انگیزشی کنکور - ستاره‌ها را هدف گرفته‌اید؟ خوب است، ولی اول باید همین پایین سفینه‌تان را بسازید.

جملات کوتاه انگیزشی کنکور

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ درس‌هایتان را برای فردا بگذارید خیلی دیر می‌شود.

برای اهداف بزرگ خودتان که احتمالاً اکنون قبولی در کنکور است طوری برنامه ریزی کنید که گویا وقت زیادی ندارید. این گونه قطعاً تلاش تان را افزایش خواهید داد و تمام تلاشتان را می‌کنید که خیلی سریع به هدف برسید. در واقع باید اینگونه فکر کنید که هر چه بیشتر زمان را هدر بدهید و کارها را به فردا موکول کنید، دیرتر و دیرتر می شود و شانس قبولی شما در رسیدن به هدف تان نیز کاهش خواهد یافت.

جملات انگیزشی کنکور - طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ درس‌هایتان را برای فردا بگذارید خیلی دیر می‌شود.

جملات انگیزشی برای موفقیت در کنکور

تحصیلات گیره‌ای است که زندگی شما را هنگام سختی‌ها یکپارچه نگه می‌دارد و جلوی از هم پاشیدن آن را می‌گیرد.

این جمله تشبیه فوق العاده خوبی نسبت به درس و تحصیلات داشته است. واقعاً کسی که علم و سواد و تحصیلات بالایی دارد، قطعاً در سختی ها و مشکلات عاقلانه‌تر عمل می‌کند و نمی‌گذارد زندگی اش به یکباره نابود شود. اما افراد دیگر ممکن است با کوچکترین مشکلی شیرازه زندگی شان از هم پاشیده شود و به علت نداشتن آگاهی بالا، اتفاقات بسیار بدی برایشان رخ دهد.

اگر نمی خواهید جزء دسته دوم باشید، همین حالا وقتش است که جلویش را بگیرید و با تلاش های اکنون خود بتوانید از تهدیدها و سختی های آینده برای خود فرصت ایجاد کنید.

جملات انگیزشی کنکور - تحصیلات گیره‌ای است که زندگی شما را هنگام سختی‌ها یکپارچه نگه می‌دارد و جلوی از هم پاشیدن آن را می‌گیرد.
جملات انگیزشی کنکور – تحصیلات گیره‌ای است که زندگی شما را هنگام سختی‌ها یکپارچه نگه می‌دارد و جلوی از هم پاشیدن آن را می‌گیرد.

زندگی آن‌قدر هم پیچیده نیست، عادت‌های خوب و سخت‌کوشی، تمام چیزی است که برای موفقیت و برنده شدن احتیاج دارید.

دو مورد از مهمترین ویژگی های افراد موفق همین عادت های خوب و سخت کوشی هستند. تصور کنید شما چند عادت مثبت در زندگی خود داشته باشید و آنها را با جدیت فراوان دنبال کنید. به نظرتان آن موقع شانس موفقیت تان چقدر خواهد بود؟ قطعاً ده ها برابر یک فرد معمولی! پس اگر می‌خواهید به اهداف بزرگ خود برسید، خیلی آن را برای خود بزرگ نکنید و از آن غول بزرگی نسازید. با همین دو ویژگی مثبت می‌توان به اهداف خود رسید و زندگی رویایی را برای خود رقم زد.

جملات انگیزشی کنکور - زندگی آن‌قدر هم پیچیده نیست، عادت‌های خوب و سخت‌کوشی، تمام چیزی است که برای موفقیت و برنده شدن احتیاج دارید.

جملات انگیزشی کنکور برای امتحان

کسی که در آفتاب زحمت کشیده، حق دارد در سایه استراحت کند.

انسان ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: اول آنهایی که به استراحت و تفریح می پردازند و در آینده زندگی بسیار سختی خواهند داشت، و دوم افرادی که در ابتدا کارهایی انجام می‌دهند که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا بعدا کارهایی بکنند که دیگران قادر به انجام آنها نیستند. قطعاً اگر جزء دسته دوم باشید و تلاش‌های زیادی برای هدف خود انجام دهید، آینده فوق‌العاده‌ای در انتظارتان خواهد بود.

جملات انگیزشی کنکور - کسی که در آفتاب زحمت کشیده، حق دارد در سایه استراحت کند.

جملات انگیزشی کنکور پزشکی

شغل‌ها و مدیران عوض می‌شوند. چیزی که برای شما باقی می‌ماند و به رشد و موفقیت‌تان کمک می‌کند تحصیلات‌تان است.

هر انسانی ممکن است در طول زندگی خود با انسان های زیادی روبه رو شود و شغل های زیادی عوض کند و خیلی اتفاقات دیگر برایش بیفتد. می توان گفت خیلی از چیزها به مرور تغییر می‌کنند و از بین می روند. اما چیزی که همیشه در ذهنتان خواهد ماند و در راه موفقیت به شما کمک خواهد کرد، علم ها و تحصیلات شما هستند.

مسلماً هیچ گاه نمی توان از دانش شما کم کرد اما روز به روز می‌توان به آن افزود. پس می توان گفت علم و تحصیلات یکی از مهم ترین فاکتورهای رسیدن به موفقیت هستند. همین حالا برای داشتن آنها تلاش کنید تا موفقیت را در آینده به خود نزدیک ببینید.

جملات انگیزشی کنکور - شغل‌ها و مدیران عوض می‌شوند. چیزی که برای شما باقی می‌ماند و به رشد و موفقیت‌تان کمک می‌کند تحصیلات‌تان است.

متن انگیزشی کنکور

اگرچه کسی نمی‌تواند به عقب برگردد و شروعی عالی داشته باشد، اما هرکسی می‌تواند از الآن شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد. (کارل برد)

هیچ انسانی نمی‌تواند گذشته را برای خود بازگرداند و به عقب برگردد. اما آینده را که می‌تواند برای خود آن طور که می خواهد بسازد!

اگر تاکنون زندگی موفقی نداشته اید و یا از آینده خود می‌ترسید و می‌خواهید در آینده موفق شوید، از همین حالا تلاش را برای رسیدن به هدف خود شروع کنید و آینده را آن طور که می‌خواهید بسازید.

جملات انگیزشی کنکور - اگر چه کسی نمی‌تواند به عقب برگردد و شروع عالی داشته باشد، اما هر کسی می‌تواند از الآن شروع کند و یک پایان عالی بسازد

جملات انگیزشی درس خواندن

از این که باید اجباراً برای دستیابی به اهداف بزرگ­ تر، از برخی موارد خوب چشم پوشی کنید، هراس نداشته باشید.

می‌گوید برخی مواقع برای رسیدن به یک هدف و آرزوی بزرگ باید آرزوهای کوچک‌تر را قربانی کنیم و از آنها بگذریم. درست است که این قربانی کردن شاید کمی ترس داشته باشد و منجر به افزایش استرس و ناراحتی در وجود شما شود؛ اما رسیدن به آن هدف بزرگ آنقدر شیرینی و خوشی دارد که تمام این ناراحتی ها را از بین ببرد. برای موفقیت در کنکور شما باید کمی لذت ها و تفریحات خود را قربانی کنید تا به هدف اصلی خود برسید…

جملات انگیزشی کنکور - از این که باید اجباراً برای دستیابی به اهداف بزرگ­ تر، از برخی موارد خوب چشم پوشی کنید، هراس نداشته باشید...

جملات انگیزشی کوتاه برای موفقیت

هرگز تسلیم نشو. سرباز پیاده در شطرنج اگر تا آخر ادامه بدهد، وزیر می‌شود.

خیلی از افرادی که به موفقیت رسیدند، انسان هایی بودند که هیچ کس تصور این را نمی‌کرد که آنها روزی به موفقیت برسند.

مثلاً آلبرت انیشتین از شدت کند ذهنی از مدرسه اخراج شد! اما با تلاش و استقامت خود به یکی از باهوش ترین و موفق ترین افراد دنیا تبدیل شد.شما هم از این پس می‌توانید زندگی خود را طوری بسازید که خودتان می‌خواهید و آنقدر تلاش کنید که به هدف اصلی خود برسید.

جملات انگیزشی کنکور - هرگز تسلیم نشو. سرباز پیاده در شطرنج اگر تا آخر ادامه بدهد، وزیر می‌شود.
جملات انگیزشی کنکور – هرگز تسلیم نشو. سرباز پیاده در شطرنج اگر تا آخر ادامه بدهد، وزیر می‌شود.

شما هیچ گاه نمی توانید زندگی خود را تغییر دهید؛ مگر این که آنچه را روزانه انجام می دهید تغییر دهید.

جالب است که اکثر افراد می‌خواهند نتیجه های جدید و موفقی بگیرند اما همان کارهای روزانه خود را تکرار کنند و تغییری در زندگی خود شکل ندهند! مسلماً این یک خواسته کاملا بیجا است و تغییر دادن زندگی بدون تلاش امکان پذیر نیست. باز هم تکرار می‌کنم شما می توانید آینده را به نفع خودتان بسازید؛ فقط کافیست که خودتان بخواهید و برای آن تلاش کنید.

جملات انگیزشی کنکور - شما هیچ گاه نمی توانید زندگی خود را تغییر دهید؛ مگر این که آنچه را روزانه انجام می دهید تغییر دهید.

جملات امید دهنده به کنکوری ها

همیشه به آنچه می خواهید فکر کنید، نه به چیزهایی که از آن می ترسید!

برخی از افراد هستند که بیشتر از این که به خوبی ها و اتفاقات مثبت فکر کنند، جنبه منفی قضیه را نگاه می‌کنند و خود را ناامید می‌کنند. در صورتی که این کاملاً اشتباه است. آن ها برای موفقیت در کنکور به جای اینکه بگویند “اگر قبول شوم چقدر اتفاقات فوق العاده برایم می افتد و  …، می‌گویند اگر در کنکور قبول نشوم چه خواهد شد؟”

طبیعی است که این ترس بر شما غالب خواهد شد و جلوی اتفاقات مثبت را تا حدودی برایتان خواهد گرفت. البته وجود این ترس تا حدی ضروریست و می‌تواند محرک شما برای تلاش کردن و رسیدن به هدفتان باشد. اما اگر این ترس از حد خود بگذرد، قطعاً اتفاقات خوبی را در پی نخواهد داشت.

جملات انگیزشی کنکور - همیشه به آنچه می خواهید فکر کنید، نه به چیزهایی که از آن می ترسید!
جملات انگیزشی کنکور – همیشه به آنچه می خواهید فکر کنید، نه به چیزهایی که از آن می ترسید!

اگر از این جملات لذت بردید و انگیزه تان را افزایش دادید، پیشنهاد می‌کنم حتماً مقاله ” بهترین جملات انگیزشی ” را که در آن به بیش از 100 جمله انگیزشی کنکور و دیگر موضوعات اشاره کرده‌ایم را هم می‌توانید مرور کنید. و البته یک پیشنهاد فوق العاده! اگر می‌خواهید با بهترین راه های افزایش انگیزه هنگام درس خواندن آشنا شوید و درس خواندن را از همیشه برای خودتان لذت بخش تر کنید، حتماً مقاله راه های افزایش انگیزه درس خواندن را هم مطالعه کنید.

جملات انگیزشی کنکور انگلیسی

جملات انگیزشی برای درس خواندن

Ninety-nine percent of the failures come from people who have the habit of making excuses

99 درصد از شکست‌ها ناشی از کسانی است که به بهانه گیری عادت کرده‌اند!

بهانه گرفتن و دلیل‌های بی‌خود و بی‌جهت برای توجیه کردن کارهای خود، نه تنها باعث رسیدن ما به موفقیت نمی‌شود، بلکه ممکن است شکست های زیادی را نصیب ما کند. البته این شکستی که از آن حرف می‌زنم یک شبه اتفاق نمی‌افتد. در طی یک دوره زمانی بلند مدت آثار خودش را نشان می‌دهد. مثلاً کسی که همیشه دیر به محل کارش می‌رود و هر سری یک بهانه جدید به صاحب کارش تحویل می‌دهد، بعد از مدتی دیگر آن بهره‌وری گذشته را ندارد و دورغ‌های یکسره هم روزی کار دستش می‌دهد. به قول آبراهام لینکلن هیچ کس آنقدر حافظه قوی ندارد که بتواند دورغگوی موفقی باشد.

سعی کنید در درس خواندن هم بهانه نیاورید. اگر هر روز سر خودتان کلاه بگذارید و درس خواندن را به زمان دیگری موکول کنید، مطمئناً نمی‌توانید امتحانات مهمی مثل کنکور را درست پشت سر بگذارید و در آن‌ها به موفقیت برسید.

99 درصد از شکست‌ها ناشی از کسانی است که به بهانه گیری عادت کرده‌اند
99 درصد از شکست‌ها ناشی از کسانی است که به بهانه گیری عادت کرده‌اند
جملات انگیزشی درباره زمان

 Don’t say you don’t have enough time. You have exactly the same number of hours per day that were given to Thomas Jefferson, Stephen Hawking and Albert Einstein

نگویید که وقت کافی ندارید. شما دقیقاً همان قدر زمان در اختیار دارید که به توماس جفرسون، استیون هاوکینگ و آلبرت انیشتین داده شده بود.

از همان گذشته به ما گفته اند که وقت طلاست. چون هیچ طوری نمی‌توان وقت از دست رفته خود را دوباره به دست آورد. ویژگی جالب زمان این است که مثل برق و باد می‌گذرد!

هر کسی فرصت یکسانی در طول روز دارد. تصمیم با خودش است که از آن زمان برای موفقیت در کنکور استفاده کند یا مثل بسیاری از افراد آن را هدر بدهد.

جملات انگیزشی کوتاه

There are no shortcuts to any place worth going

هیچ میانبری برای جایی که ارزش رسیدن دارد نیست.

موفقیت مسیری هست که میانبرهای زیادی ندارد. برای این که به آن برسید باید تمام مراحل را به صورت کاملاً عادلانه بگذرانید. کسی که می‌خواهد به موفقیت برسد باید درس‌هایی را که در مسیر موفقیت به او داده می‌شود یاد بگیرد، در غیر این صورت آن فرد نمی‌تواند به آن برسد.

مثلاً همین کسانی که به رتبه‌های تک رقمی کنکور سراسری رسیده‌ اند، قطعاً بدون سخت تلاش کردن به ایجا نرسیده اند! آن‌ها از لذت‌های دوران دبیرستان خودشان گذشتند تا بتوانند آینده بهتری را برای خودشان رقم بزنند. کسانی که به جای بازی در کوچه و خیابان، تمام روز خودشان را با درس خواندن صرف می‌کردند تا آینده را بسازند.

هیچ میانبری برای جایی که ارزش رسیدن دارد نیست
هیچ میانبری برای جایی که ارزش رسیدن دارد نیست
متن انگیزشی کنکور

Good things come to people who wait, but better things come to those who go out and get them

اتفاقات خوب برای کسانی می‌افتد که منتظر اتفاق هستند، اتفاقات بهتر برای کسانی می‌افتد که به دنبال آن می‌روند.

برخی افراد هستند که یک جا می نشینند و انتظار دارند یک فرشته از آسمان بیاید و اتفاقات بسیار خوبی را برایشان رقم بزند! به نظر شما این کار واقعاً عقلانی است؟ اصلاً چطور می توان بدون این که تلاشی کنیم منتظر رخ دادن اتفاق باشیم؟

شما تنها زمانی حق این را دارید که منتظر رخ دادن اتفاقات خوب باشید که برای آن تلاشی کرده باشید؛ اما وقتی می توانید منتظر اتفاقات فوق العاده و بی نظیر باشید که خودتان به دنبال آن ها بروید و آن ها را رقم بزنید. یادتان باشد که افراد موفق، به جای این که منتظر ساخته شدن مسیر باشند، خودشان آن مسیر را می سازند.

اتفاقات خوب برای کسانی می‌افتد که منتظر اتفاق هستند، اتفاقات بهتر برای کسانی می‌افتد که به دنبال آن می‌روند
اتفاقات خوب برای کسانی می‌افتد که منتظر اتفاق هستند، اتفاقات بهتر برای کسانی می‌افتد که به دنبال آن می‌روند

بهترین راه موفقیت در تحصیل

در این مقاله تماماً درباره انگیزه صحبت کردیم و جوانب مهمی از آن را مورد بررسی قرار دادیم. اما شما باید این نکته را بدانید که انگیزه، بحثی نیست که به این راحتی ها بتوان از آن رد شد و با چند نکته مختصر، آن را به طور کامل مدیریت کرد. در واقع شما تنها زمانی می توانید آن را در وجود خود مدیریت کرده و به بالاترین حد ممکن برسانید که به طور کامل آموزش آن را دیده باشید و بدانید که نسبت به خودتان باید چگونه آن را افزایش دهید. ما در اپلیکیشن گام برتر آموزش های رایگان فوق العاده ای در این رابطه برای شما قرار داده ایم که مشاهده آن ها حتماً می تواند تأثیر بسزایی در افزایش انگیزه شما داشته باشد. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با کلیک روی تصویر زیر، از این آموزش های رایگان استفاده کنید.

the motivational entrance exam

مطالبی که مناسب شماست:

بهترین جملات انگیزشی دانش آموزان
بهترین جملات انگیزشی دانش آموزان
چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟
چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟
چطور درست انتخاب رشته کنیم؟
چطور درست انتخاب رشته کنیم؟

پاسخ به سوالات

 1. نگاری

  خوب بود تا ببینیم کنکور چ میکنیم:/

  پاسخ دادن
 2. چشمان امید

  دوس دارم وکالت تهران قبول بشم درسم خوبه در واقع عالیه اما نمیدونم باید روزانه چقدر درس بخونمتا وکالت تهران رو بیارم منطقه دو هستم ممنون میشم بهم بگید

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   وقت بخیر دوست عزیز چون سوالتون تخصصی هست و نیازه که با مشاورین ما صحبت کنید، پیشنهاد می کنم به دایرکت اینستاگرام پیج mostafaee_com پیام بدید تا بهتون پاسخ داده بشه. موفق باشید

 3. صباحی

  بسیار عالی و تاثیر گذار بود. من این جملات رو روی برگه های رنگی نوشتم و چسبوندم اطراف میز مطالعم روی دیوار و با هربار دیدنشون کل خستگیم از بین میره … سپاس بی کران از شما …

  پاسخ دادن
  1. مجتبی مصطفایی|مربی استعدادیابی و مهارت‌های موفقیت

   ممنون از نظر خوبتون
   خیلی کار خوبی انجام میدید،واقعا تاثیر گذار هست

 4. سارا

  ازتون میخوام بگید واقعا با روزی ۱۵ ساعت از فردا(البته درسم خوبه) میتونم دندانپزشکی منطقه سه بیارم؟ من دوست دارم امسال قبول شم.

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام
   ببینید چون این سوالتون تخصصی هست پیشنهاد میکنم مستقیماً با پشتیبان تحصیلی مجموعه در تلگرام با شماره 09038942379 ارتباط بگیرید.

   موفق باشید

 5. hamid

  سلام.آقای ایمنی کدوم شهرها کلاس دارن؟

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام

   کلاس های ایشون در تهران برگزار میشه و به صورت غیر حضوری میتونید در سایر شهرها آنلاین با ایشون ارتباط بگیرید.

 6. آسو

  آقای ایمنی اصلا پاسخ ما رو نمیدن.دارن موسسه رو زیر سوال میبرن

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   وقتتون بخیر

   دوست عزیز اگر منظورتون از پاسخ، جواب همین کامنتتونه که باید بگم همون طور که در مقاله هم گفتیم تا 24 ساعت بهتون پاسه میدیم که الان در کمتر از 2 ساعت این کارو کردیم.

   اگر هم منظورتون بخش پشتیبانی هستش که باید همونجا در میون بذارید و بدونید که تعداد سوالات زیاده، طبیعتاً زمان میبره که به ده ها نفری که مثل شما هستند پاسخ داده بشه.

   مطمئن باشید پاسختون به زودی داده میشه. موفق باشید…

 7. آسو

  چرا هیشکی پاسخ نمیده من کمکتون رو لازم دارم

  پاسخ دادن
 8. سعید برزگری

  برای درست کردن این پوسترها و نگارش جملات مرتبط با اون خیلی زحمت کشیدید
  خدا خیرتون بده

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   ممنون از نظر لطف شما دوست عزیز

   خوشحالیم که مقاله مورد استقبالتون قرار گرفته. موفق باشید…

 9. یه نفر

  سلام خیلی ممنون از جملاتی که گذاشتید

  پاسخ دادن
  1. پارسا هموله | پشتیبانی گام برتر

   سلام دوست عزیز

   خوشحالیم که این جملات مورد استفادتون قرار گرفته. موفق باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

محصول آموزشی بگیر، اگه راضی بودی پولشو بده!
close-image