جلسه چهاردهم دوره استاد برتر 2

چهاردهمین جلسه از دوره استاد برتر ۲ در تاریخ 98/10/22 طبق روال همیشه برگزار شد و اساتید در این جلسه یکی از بهترین روش های سخنرانی را یاد گرفتند. سخنرانی خوب یکی از مهمترین ویژگی هایی است که استاد برتر باید آن را دارا باشد و به همین دلیل در این جلسه این موضوع مورد بحث قرار گرفت و اتفاقات بسیار خوبی برای همه شرکت کنندگان این دوره رقم خورد. گزارش ویدیویی این جلسه را می توانید در کلیپ زیر مشاهده کنید.

آنچه در جلسه چهاردهم دوره استاد برتر 2 گذشت

  • روش سخنرانی به شیوه بزرگان دنیا
  • تکنیک های شروع قدرتمند سخنرانی
  • چگونه سخنرانی طوفانی انجام دهیم؟

در ادامه گزارش مفصل تری از این جلسه را می‌خوانید…

دوره استادی

روش سخنرانی به شیوه بزرگان دنیا

همان طور که پیش‌تر هم گفتم، در این جلسه، شیوه سخنرانی به روش بزرگان دنیا آموزش داده شد. چرا که دانستن تکنیک های سخنرانی، یکی از مهم ترین لازمه‌های یک استاد برتر است. اگر شما بتوانید به بهترین شکل ممکن سخنرانی انجام دهید، مسلماً یکی از بهترین های حوزه تدریس خواهید شد و اتفاقات بسیار خوبی برایتان رقم خواهد خورد.

بزرگان دنیا معمولا در سخنرانی خود یک شروع طوفانی دارند که همان شروع فوق العاده، باعث جذب بیشتر مخاطبان و شور و شوق بیشتری توسط آن ها می شود که در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اما قبل از آن باید خدمتتان عرض کنم که سخنرانان موفق دنیا علاوه بر شروع فوق العاده، روند بسیار خوبی را هم در طی صحبت های خود طی می کنند و همین موضوع باعث می‌شود مخاطب از شنیدن صحبت های آنان خسته نشود و همچنان مشتاق برای شنیدن آنها باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره تکنیک های یک سخنرانی جذاب و همچنین جلسه چهاردهم دوره استاد برتر ۲ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مجتبی مصطفایی
مجتبی مصطفایی

تکنیک های شروع قدرتمند سخنرانی

همان طور که در مقاله چگونه تکنیک های شروع سخنرانی هم خدمتتان عرض کردیم، زمانی که شما سخنرانی خود را قدرتمند آغاز می کنید هم اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت، هم مخاطب به شما اعتماد بیشتری پیدا می‌کند و هم صحبت های تان بسیار جذاب تر به نظر خواهند رسید.

پس می توان گفت شروع سخنرانی، مهم ترین بخش هر سخنرانی است که باید بسیار به آن توجه کنید. هرچقدر شروع قدرتمند تر باشد، سخنرانی تان نیز قدرتمند تر خواهد بود…

گام برتر
گام برتر

چگونه سخنرانی طوفانی انجام دهیم؟

منظور از یک سخنرانی طوفانی، سخنرانی است که هم مطالب فوق العاده خوبی داشته باشد و هم مخاطبان بتوانند به خوبی آن مطالب را یاد بگیرند. هرچقدر سخنرانی طوفانی تر و قدرتمند تر باشد، مدت زمان بیشتری در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند و همچنین اثر بیشتری هم روی آنان خواهد گذاشت. تکنیک های انجام یک سخنرانی طوفانی را می‌توانید در مقاله “چگونه سخنرانی جذاب داشته باشیم؟”مطلعه کنید.

در جلسه چهاردهم دوره استاد برتر ۲ به خوبی تمامی این مطالب بررسی شد و همه شرکت کنندگان این دوره، حالا به خوبی می‌توانند مانند سخنرانان بزرگ دنیا ،یک سخنرانی درجه یک انجام دهند و واقعاً می‌توان گفت هر کدام از آن ها به یک استاد برتر تبدیل شده‌اند. امیدوارم شما هم گام برتر خود را در زندگی بردارید و بهترین اتفاقات را برای خودتان رقم بزنید و همچنین روی قله های موفقیت ببینمتان…

دوره استاد برتر 2


گزارش از: پارسا هموله
گزارش از: پارسا هموله از تیم گام برتر

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

محصول آموزشی بگیر، اگه راضی بودی پولشو بده!
close-image