جلسه سیزدهم دوره استاد برتر 2

دوره استاد برتر 2 کم کم به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و موسسه گام برتر در این روزها هم مانند قبل تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین اتفاقات را برای اساتیدی که در این دوره شرکت کرده اند رقم بزند و کاری کند که مهارت های استادی به بهترین شکل ممکن به شرکت کنندگان این دوره آموزش داده شود. موضوع این جلسه که در تاریخ 98/10/8 برگزار شد “عادت” بود. چرا که عادت ها تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما دارند و اگر یک استاد حرفه ای این تاثیرات را به خوبی بشناسد، مسلماً می‌تواند بسیار بهتر تدریس و زندگی خود را اداره کند. تاثیراتی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. اما قبل از آن پیشنهاد می‌کنم حتماً گزارش ویدئویی این جلسه را مشاهده کنید…

آنچه در جلسه سیزدهم دوره استاد برتر 2 گذشت

  • عادت ها چه تاثیری در موفقیت ما دارند؟
  • وجه تمایز مدرسان حرفه ای با سایرین
  • چگونه عادت های مثبت در خودمان به وجود آوریم؟
  • روش های ترک عادت های بد

در ادامه گزارش مفصل تری از این جلسه می‌خوانید…

مجتبی مصطفایی
مجتبی مصطفایی

وجه تمایز مدرسان حرفه ای با سایرین

شاید باورتان نشود اما 40 درصد از کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم نتیجه عادت هایمان هستند!

این یعنی ما نزدیک به نیمی از کارهای روزمان را بر طبق عادت های خود انجام می‌دهیم! خب با این تفاسیر، عقل سالم حکم می‌کند که باید عادت های مثبت افراد موفق را در خودمان به وجود آوریم تا بتوانیم با استفاده از آن ها به موفقیت برسیم.

در این جلسه در همین رابطه صحبت شد و گفته شد که برای رسیدن به موفقیت چگونه باید عادات مثبت را در خود به وجود آوریم تا همانند افراد موفق شویم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد…

دوره استاد برتر 2

چگونه به کاری عادت کنیم؟

ساخت عادت روش های مختلفی دارد. مثلاً برایان تریسی روش هایی دارد که می‌توان به وسیله آن روش ها در 21 روز به کاری عادت کنیم که این فوق العاده است!

اگر شما هم می‌خواهیم عادات مثبتی در خود به وجود آورید، باید یک سری نکات را رعایت کنید. نکاتی مانند استثنا قائل نشدن، تصویرسازی، اصرار ورزیدن و… که در مقاله ایجاد عادت با 7 تکنیک ساده و کاربردی به روش های بیشتری در این رابطه اشاره کرده ایم و پیشنهاد می‌کنم حتماً آن را هم مطالعه کنید تا شما هم مانند افراد موفق رفتار کنید…

استاد برتر
استاد برتر

عادت های موفقیت کدامند؟

افراد موفق، یک سری عادت های مثبت و درجه یک داشتند که همان عادت ها در نهایت باعث رسیدن به موفقیتشان شده. اگر شما هم کمی با خود فکر کنید و ببینید که کدام عادت ها برای رسیدن به موفقیت ضروری هستند، می‌توانید گام بلندی برای رسیدن به موفقیت و اهدافتان بردارید.

در مقاله عادت خوب لیستی از بهترین عادت ها را برایتان جمع آوری کرده ایم که مطالعه آن به شدت در مسیر موفقیت به شما کمک می‌کند و توصیه می‌کنم حتماً آن را هم مطالعه کنید.

پس از پایان این جلسه دوره استاد برتر 2 ، فکر نمی‌کنم دیگر هیچ کدام از شرکت کنندگان باشند که بخواهند به عادت های نابودکننده و بد خود ادامه دهند و با دست خودشان موفقیت را از خود دور کنند.

امیدوارم شما هم به این ذهنیت برسید و در نهایت روی قله های موفقیت ببینمتان…

دوره استاد برتر2


گزارش از: پارسا هموله
گزارش از: پارسا هموله از تیم گام برتر

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

محصول آموزشی بگیر، اگه راضی بودی پولشو بده!
close-image