جلسه یازدهم دوره استاد برتر 2

یازدهمین جلسه از دوره بلند مدت استاد برتر 2 در تاریخ یکشنبه 98/9/10 با محوریت مهارت های پر انرژی شدن و به قول معروف شارژ کردن خودمان برگزار شد. یکی از مهم ترین مهارت هایی که یک استاد برتر باید به آن به خوبی مسلط باشد، همین پر انرژی بودن است. زمانی که یک استاد حوصله زیادی نداشته باشد و نتواند انرژی کلاس را به خوبی بالا نگه دارد، مسلماً نه تنها شاگردان او به خوبی هیچ نکته ای را یاد نخواهند گرفت، بلکه خودش هم هرگز به یک استاد خوب و محبوب تبدیل نخواهد شد. در این جلسه درباره این صحبت کردیم که چگونه باید انرژی خودمان را در بالاترین حد ممکن نگه داریم و تبدیل به فردی مثل بمب انرژی شویم. در ادامه به مباحث دیگر این جلسه اشاره خواهیم کرد…

آنچه در جلسه یازدهم دوره استاد برتر 2 گذشت

  • اهمیت مزاج شناسی برای یک استاد
  • تعریف موفقیت برای یک استاد برتر
  • اهمیت افزایش انرژی برای اساتید
  • چگونه پر انرژی باشیم ؟

در ادامه درباره هر یک از این اتفاقات بیشتر خواهید دانست…

موسسه گام برتر

اهمیت مزاج شناسی برای یک استاد

شاید برایتان کمی عجیب به نظر برسد. اما یکی از نکات مهمی که به یک استاد در شناخت شاگردانش بسیار کمک می‌کند، دانستن مزاج آنهاست. مثلاً افرادی که مزاج سردی دارند، معمولاً کم تحرک تر هستند و شاید کمی از نظر دیگران تنبل به نظر برسند! اکثر معلمان و اساتید ما هم چون از این قضیه آگاه نیستند، به اشتباه تصور می‌کنند این دانش آموزان تنبل هرگز نمی‌توانند به موفقیتی برسند.

در حالی که اگر بدانند باید با هر مزاجی چگونه رفتار کرد، هم به خود آن دانش آموز می‌توانند کمک بسیار زیادی بکنند و هم در نوع تدریس آنها بسیار کمک خواهند کرد.

در ابتدای این جلسه استاد وطن پور به توضیح همین موضوع پرداخت و انواع مزاج ها را به شرکت کنندگان این دوره آموزش داد تا بتوانند با استفاده از همین مزاج ها، اتفاقات بسیار بهتری را برای خودشان و شاگردانشان رقم بزنند…

گام برتر

تعریف موفقیت برای یک استاد برتر

برای کلمه موفقیت نمی‌توان تعریف مشخصی ارائه کرد. می‌توان گفت به اندازه تمام افراد روی زمین یک تعریف برای موفقیت وجود دارد. مثلاً ممکن است از نظر یک نفر موفقیت رسیدن به پول باشد، از نظر دیگری شهرت، از دید یک نفر دیگر در حال خوب باشد و…

اما مسلماً تعاریفی وجود دارند که بتوانند به رسیدن به موفقیت کمکی کنند. در این جلسه تعریفی برای موفقیت یک استاد ارائه دادیم تا آنها بتوانند با استفاده از این تعریف، به هدفشان نزدیک و نزدیک تر شوند…

مجتبی مصطفایی

اهمیت افزایش انرژی برای اساتید

تصور کنید استادی سر کلاس شما حاضر شود که هیچ انرژی نداشته باشد و بی حال بیاید و برای شما تدریس کند. آیا حس خوبی نسبت به این استاد خواهید داشت؟ مسلماً خیر.

اصولاً دانش آموزان، دانش جویان و همه مردم از این دسته افراد بی انرژی و در اصطلاح “خسته!” خوششان نمی‌آید و اصلاً دوست ندارند با این جور افراد معاشرت کنند. اما از آن سو همه عاشق افراد فوق العاده پر انرژی و فعال هستند.

پس یک استاد حرفه ای، یکی از مهم ترین نکاتی که باید بداند این است که چگونه همیشه انرژی خود را بالا نگه دارد…

استاد برتر 2

چگونه پر انرژی باشیم ؟

همان طور که گفتم همه اساتید باید بدانند چگونه انرژی خود را در بالاترین حد ممکن نگه دارند. پس لازم بود به آنها نکاتی در این باره گفته شود.

فکر نمی‌کنم دیگر برای شرکت کنندگان دوره استاد برتر 2 زمان هایی پیش بیاید که سطح انرژی پایینی داشته باشند. چون مهارت های افزایش انرژی را به خوبی یاد گرفته اند. در مقاله چگونه پر انرژی باشیم هم به برخی از این نکات اشاره کرده ایم که می‌توانید آن را هم مطالعه کنید تا شما هم مهارت های افزایش انرژی را به خوبی یاد بگیرید.

امیدوارم همیشه و همه جا فردی پر انرژی باشید و بتوانید بهترین اتفاقات را برای خودتان رقم بزنید.

موفق باشید…

دوره استاد برتر


گزارش از: پارسا هموله
گزارش از: پارسا هموله از تیم گام برتر

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --