خدمات ما

استعدادیابی تخصصی

جلسات استعدادیابی در بخش های کودکان ، انتخاب رشته و انتخاب شغل به صورت تخصصی تحت نظر کارشناسان گام برتر انجام می شود . در این جلسات با توجه به هوش های ده گانه فرد ، تیپ شخصیتی غالب او و سایر ویژگی‌ها،استعداد های او کشف می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره استعداد یابی ، به شماره 09038942379 در شبکه های اجتماعی تلگرام ، واتساپ و یا ایتا پیام دهید .

خاطر نشان می شود مشاوره ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود .

کشف علایق واقعی

تردیدی نیست که کشف علایق واقعی هر فرد برای درخشش و رسیدن به اهداف زندگی امری لازم و ضروری می باشد .
اگر شما علایق واقعیتان کشف شود بهترین رشته تحصیلی را انتخاب می کنید و در مسیر کاری مورد علاقه خود قدم می گذارید که بدون شک موفقیت شما در آن ها هم بیشتر خواهد بود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های حضوری و غیر حضوری کشف علایق به شماره 09038942379 در شبکه های اجتماعی تلگرام ، واتساپ و یا ایتا پیام دهید .

فن بیان و سخنوری

بدون شک داشتن فن بیان مناسب برای بسیاری از انسان ها مفید و جزء نیازهای آن ها محسوب می شود .
اگر شما فروشنده هستید ، اگر در کار آموزش می باشید ، اگر در محل کار یا تحصیل خود نیاز به برقراری ارتباط با دیگران دارید و حتی اگر در برقراری ارتباط موثر با دیگران دچار مشکل هستید بدون شک دوره های حضوری و غیر حضوری فن بیان موسسه گام برتر می تواند به شما کمک شایانی کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های حضوری و غیر حضوری فن بیان به شماره 09038942379 در شبکه های اجتماعی تلگرام ، واتساپ و یا ایتا پیام دهید .

دوره بلند مدت رشد فردی

به طور کلی باید گفت که با رشد فردی شما یاد می‌گیرید توانایی ها و قابلیت های خود را بهبود بخشیده و در هر لحظه از زندگی سرمایه گذاری روی خودتان را شروع نمایید و برنامه ریزی نموده، تا بتوانید بهترین نسخه خودتان شده و هر روز نسبت به قبل بهتر شوید. البته این به این معنی نیست که هیچ گونه مانعی در راه زندگی شما وجود ندارد، بلکه مشکلات همیشه هستند ولی شما آموزش می‌بینید که چگونه برای آنها آمادگی داشته و همه آنها را پشت سر بگذارید.

دوره بلند مدت استاد برتر

اگر بخواهیم در یک نگاه بگوییم که استاد برتر چیست می‌توانیم بگوییم: در این دوره می‌آموزیم که چطور به عنوان یک مدرس و سخنران حرفه‌ای مطرح شویم و کسب درآمد کنیم و به سخنرانی و آموزش مشغول باشیم…

آشنایی بیشتر با دوره آموزشی استاد برتر

دوره آموزشی مادر برتر

در دوره آموزشی مادر برتر که به صورت کارگاه محور برگزار می شود، مهارت های واجب و ضروری مادران که نقش کلیدی در تربیت فرزندان و همچنین شادابی و نشاط خانواده خود ایفا می کنند، مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. بدون شک به شما این اطمینان را می‌دهیم که با رعایت مهارت های این دوره که فرا خواهید گرفت بسیاری از تهدیدهای آینده مادر و فرزند، تبدیل به فرصت خواهد شد.

آشنایی بیشتر با دوره مادر برتر

دوره آموزشی نوجوان برتر

دوره کارگاه محور و آموزشی نوجوان برتر، مهارت های ویژه ای به نوجوانان می‌آموزد که چگونه بهترین بهره را از این دوره حساس زندگی خود ببرند تا در آینده خیلی راحت تر از بقیه همسالان خود به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنند…

آشنایی بیشتر با دوره نوجوان برتر

اگر سوالی در این زمینه دارید، به شماره 09038942379 در واتساپ پیام ارسال کنید تا مشاورین ما به صورت تخصصی کمکتون کنند.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

تهران بزرگ، اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه 1، پلاک 15، طبقه 4

شماره تماس: 02156692113