همایش بزرگ استعداد یابی

همایش استعداد یابی
همایش استعداد یابی

اطراف من…

نه! صبر کنید، شاید بهتره بگم اطراف همه ما پر شده از آدم هایی که روزشون رو بدون هیچ انگیزه ای شروع می‌کنند و شب ها هیچ رویایی ندارند که با فکر کردن به اون به خواب فرو برند. فکر می‌کنم مفهوم و هدف واقعی زندگی رو خیلی وقته که فراموش کردیم و یادمون رفته “اصلاً ما چرا به این دنیا اومدیم؟”

از روزهامون لذت نمی‌بریم و لحظه هایی که می‌تونستند به خارق العاده ترین ثانیه های عمرمون تبدیل بشند، دارند به بیهوده ترین حالت ممکن می‌گذرند.

علت این حجم از دل زدگی و روزمرگی چی می‌تونه باشه؟ تموم مدتی که در حال فعالیت در حوزه رشد و توسعه فردی هستیم، تمام جلساتی که برگزار کردیم و به هزاران نفر راه و رسم موفقیت رو آموزش دادیم، همیشه یک خلأ بزرگ رو احساس کردیم.

خلأیی که ارتباطی به سن و سال و یا حتی سطح تحصیلات نداشت. در وجود بعضی ها مدت ها بود که ایجاد شده بود و آزارشون می‌داد و برخی افراد دیگه به تازگی درگیرش شده بودند. مشکل اصلی اونها مشترک بود. این که هیچ شناختی از خودشون نداشتند.

دلشون می‌خواست داستان زندگیشون بالأخره یک روز به نقطه اوجش برسه و بدرخشند. اما نمی‌دونستند چطور باید به این نقطه درخشش دست پیدا کنند.

یک لحظه صبر کنید! پیشنهاد می‌کنم اول کلیپ پایین را مشاهده کنید و بعد ادامه این متن را بخوانید.

 

تمام دغدغه ما اینه که بتونیم حتی به اندازه یک قدم کوچک، کاری کنیم که دنیا به جای بهتری برای زندگی تبدیل بشه. ما قصد داریم به همه آدم ها ثابت کنیم که زندگی هنوز زیبایی هاش رو داره و نقطه اوج این زیبایی ها زمانی خواهد بود که شما بدونید باید به کدوم سمت یا با چه هدفی حرکت کنید. قصد داریم این بار، قدم به قدم همراه شما جلو بیایم تا بتونیم شما رو دقیقاً در همون مسیری که باید باشید جلو ببریم. ” پس همگی شما دعوت هستید به همایش بزرگ استعداد یابی

همایش استعداد یابی
همایش استعداد یاب

چه افرادی در این همایش شرکت می‌کنند؟

پدر و مادرها
اولین گروه قطعاً همیشه پدر و مادرهایی هستند که تمام فکر و ذهنشون معطوف شده به این که فرزندشون در چه حوزه ای استعداد داره و چطور کاری کنند که میوه عمرشون به بهترین و بالاترین مراتب دست پیدا کنه. بفرمایید خواهش می‌کنم! این همایش ویژه شماست و با آموزش هایی که بهتون ارائه میشه دیگه دلواپس روزهای روشن و درخشان عزیزانتون نخواهید بود.

نوجوانان
گروه بعدی که یکی از اصلی ترین گروه های حاضر در مجموعه ما هستند. نوجوان های درجه یکی که این روزها مدام درحال انتخاب رشته یا شغل مناسب هستند و هرروز به هزاران جهت مختلف کشیده می‌شوند. یک روز دوست دارند دکتر باشند و روز دیگه خودشون رو با لقب مهندس تصور می‌کنند. این همایش همون جایی هست که می‌تونید یکی از این القاب رو برای خودتون رسمی کنید و حسابی لذتشو ببرید.

جوانان
گروه سوم، این بار روی صحبت با جوان های جویای نام هست که به قول معروف دوست دارند “سری توی سرها داشته باشند” و پله های موفقیت رو آسانسوری طی کنند. تنها راه پیشرفت سریع این هست که باید در جایی که باید، باشید و کاری رو که برای اون ساخته شدید، انجام بدید. این موضوع ممکن نیست جز با شناخت درست استعدادهاتون. پس خوشحال میشیم اگر در خدمتتون باشیم.

افرادی که…
افرادی که در هر سن و سالی دوست دارند یک بار هم که شده با خود واقعیشون آشنا بشند و تمام اون گنجینه های نهفته درونیشون رو کشف کنند. هیچ وقت برای تغییر دیر نیست. حتی اگه بنا به تغییر هم نباشه فکر می‌کنم کشف دنیای ناشناخته درون می‌تونه خیلی جذاب باشه، درسته؟

در این همایش چه چیزهایی آموزش می‌بینم؟

کـشف استـعداد به روش
گاردنر، کلیفتون، هالند و…
بازاریابی و فروش
کشف استعداد
و ثروت سـازی

 

ارائه تمرینات
عـــمـــلـی

 

ارتباط بـین کـشف
استعداد و موفقیت

چه کسی قرار است به من آموزش دهد؟

ارائه آموزش های تا این حد مهم و مؤثر نیازمند تجربه و تخصص زیادی است. استاد مجتبی مصطفایی با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه رشد فردی و کار با اقشار مختلف جامعه، شما را در این همایش کاربردی همراهی خواهند کرد…

⇓برای آشنایی بیشتر با ایشون حتماً کلیپ پایین را مشاهده کنید⇓

نظرات شرکت کنندگان دوره های گام برتر

برنامه اجرایی همایش


پنجشنبه هفتم شهریور ماه، از ساعت 9 الی 13


اسلامشهر، سرنوری، جنب پارک تقوی، دارالقرآن اسلامشهر


مبلغ 10 هزار تومان! (این مبلغ صرفاً جهت اطمینان از حضور شما بزرگواران دریافت می‌شود.)

همایش استعداد یابی
همایش استعداد یابی

نحوه ثبت نام در همایش بزرگ استعداد یابی

ثبت نام حضوری: تـهران، اسـلامشــهر، باغ فیض،کوچه 1، پلاک 15، طبقه 4

کسب اطلاعات بیشتر: تماس با شماره: 02156692113

و یا ارسال کلمه استعداد یابی جهت مشاوره رایگان به شماره 09038942379